Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar günaydın evet bu yılki ilk birikimimi yaptım şükür 2500 dolar aldım koydum kenara.
Bereketli olsun canım

servıs geldi bugun kombıyle ılgılı sıkıntı yokmus sukur ama su borusunda varmıs sucu cagırın dedi ıkı ufak boruyla conta degıscek 1000tl demıs:işsiz: şaştım kaldım plastik boru yani.
2 gundur nakit harcıyorum arabaya benzın aldık sadece onu karttan cektık 1700tl

Bereketli olsun canım

servıs geldi bugun kombıyle ılgılı sıkıntı yokmus sukur ama su borusunda varmıs sucu cagırın dedi ıkı ufak boruyla conta degıscek 1000tl demıs:işsiz: şaştım kaldım plastik boru yani.
2 gundur nakit harcıyorum arabaya benzın aldık sadece onu karttan cektık 1700tl
Artık malzemeden ziyade servis ücreti de pahalı tutuyor
500 TLden aşağı gelmiyorlar cnm servis için

Evet canım saglıksız oldugunu söyledi dr zaten normal ölçüsünden bile geriye gıtmıs dedi, bugun işlemi yaptırdım şükür agrım yok sımdılık, evde de oglum var bin şükür üzüntümü hafıfletti Allahım isteyen herkesın kucagına boş bırakmasın evde o olmasaydı çok daha üzülürdüm eminim
Çok geçmiş olsun uykucum.
Zor ama elden ne gelir ki takdiri ilahi.

Selâm kızlar
Yoğun bir hafta da geçti bitti.
Bu akşam yemek yok, dışarıdan yiyelim.
Ama bir tatlı yaptım enfes oldu dün akşam misafirlerim çok beğendi 😋
Kart borcum kesilmiş ödedim,gün parası ile ev kredisi taksidini gönderdim.
Döviz birikimim için bir miktar ayırdım.
Altın almak istiyorum beklediğim para geldi 🤑
Artık pazartesi hallederim.

Selâm kızlar
Yoğun bir hafta da geçti bitti.
Bu akşam yemek yok, dışarıdan yiyelim.
Ama bir tatlı yaptım enfes oldu dün akşam misafirlerim çok beğendi 😋
Kart borcum kesilmiş ödedim,gün parası ile ev kredisi taksidini gönderdim.
Döviz birikimim için bir miktar ayırdım.
Altın almak istiyorum beklediğim para geldi 🤑
Artık pazartesi hallederim.
Bende anlamadım. Bu hafta ne çabuk bitti ya
Bereketli olsun paraciklarin canim
Bu ay gün bende gelsin ceyreklerim 💃

Selam kizlar,

her gün hizli geciyor sanki. E kosturmaktan zaten birsey anlamiyoruz günden dermisim 😂
Yillik elektrik faturamiz geldi bugün. 100€ üstüne ödüyecez, fazla harcamisiz. Bundan dolayida artik aylik 83€ yerine 103€ ödüyecekmisiz 😵‍💫 Komsumlar 5 kisiler, bizden az ödüyorlar. Bizim kücük ek bir buzlugumuz ve kurutma makinemiz var onlarda olmuyan. Bence buzluk iyi ceyran harciyor.

Selam kizlar
Sabah kahvaltıya patates kizarttim poğaça ile kuru domates salatası yaptım. Mutfağı topladım evi toparladım toz aldım lavabo wc yikadim kız çarşıya gidelim birseye bakcam hemen geliriz dedi ama ben biliyordum başıma gelecekleri🤣
Lcwya girdik 2 eşofman beğendi tanesi 300tl hemen uygulamaya girdim yüzde 30 indirim çıktı tanesi 210a geldi sipariş verdim hemen
Oğlan beresini kaybetmiş 2.si yüzde 50 indirimliydi 70tlye 2 bere aldık
Ordan gratise gittik 350tl orda harcadi
Sonra kirtasiyeye gidicem dedi 250tl orda bıraktık 1000tlyi geçti sanırım
Eve geldik hemen bir kahve yaptım hurmayla yedim. Akşam yemeğine ne yapsam bilmiyorum aslında dışarıda yiyesim var çok sıkıldık değişiklik olur diye ama bakalım kararlastirmadik.

Artık malzemeden ziyade servis ücreti de pahalı tutuyor
500 TLden aşağı gelmiyorlar cnm servis için
Kombıyle alakalı degılmıs canım su borusundaki conta kıreclenmıs tesısatcı cagırdık contayı degısıp kaynakladı bin tl:duduk:
Çok geçmiş olsun uykucum.
Zor ama elden ne gelir ki takdiri ilahi.
Sagolasın turtişim
Hepınızden Allah razı olsun destekleriniz için, bir aıle gıbıyız burda cogu arkadasım bılmıyor bıle durumumu, ıyı ki varsınız

Selam kızlar
Ocak ayı geçmek bilmedi bu sene, cuma günü geçen senenin primini de aldım, altın yaptım.
Bu aydan sonra biraz da Euro yapmak istiyorum, sonrabahara belki bir yurtdışı nasip olur.
Bu hafta pasaportu da hallettim.
Banyoda tadilat yapıldı, taşındığımızdan beri su kaçıran duşakabin değişti sonunda.
Bugün de yardımcı hanım geldi, evde detaylı temizlik yaptık.
O gidince de İki tencere yemek ve ben pert.
Bu hafta işler uygun olursa iki gün evden çalışacağım, sabah uyurum biraz

Selam kizlar,

her gün hizli geciyor sanki. E kosturmaktan zaten birsey anlamiyoruz günden dermisim 😂
Yillik elektrik faturamiz geldi bugün. 100€ üstüne ödüyecez, fazla harcamisiz. Bundan dolayida artik aylik 83€ yerine 103€ ödüyecekmisiz 😵‍💫 Komsumlar 5 kisiler, bizden az ödüyorlar. Bizim kücük ek bir buzlugumuz ve kurutma makinemiz var onlarda olmuyan. Bence buzluk iyi ceyran harciyor.
Biz böyle bir sene boyunca 245 Euro ödemiştik sonra 119 a düştü neyseki. Müstakil ev güzel de çok masraflı 🙁

Selam kızlar
Ocak ayı geçmek bilmedi bu sene, cuma günü geçen senenin primini de aldım, altın yaptım.
Bu aydan sonra biraz da Euro yapmak istiyorum, sonrabahara belki bir yurtdışı nasip olur.
Bu hafta pasaportu da hallettim.
Banyoda tadilat yapıldı, taşındığımızdan beri su kaçıran duşakabin değişti sonunda.
Bugün de yardımcı hanım geldi, evde detaylı temizlik yaptık.
O gidince de İki tencere yemek ve ben pert.
Bu hafta işler uygun olursa iki gün evden çalışacağım, sabah uyurum biraz
Berlin'e geleceksen haber et 🤗

Selamlar,
kronikuykucu kronikuykucu uzuldum, gecmis olsun, hayirlisi boyleymis.
Bu hafta esim yok, baska eyaletteki ofise gitti, artik bir hafta idare edecegim, ev is cocular. Is yine yogun ve stresli, ergenligimde cikmayan sivilceler simdi cikiyor.
Esimin kardesi ve esinin gelecegi tarih belli oldu, biletlerini aldilar. Bizim bu tarafda birkac gun kalacaklar, biz de bir iki gun izin alip haftasonuyla birlestirecegiz. onlar geldiginde. Ben de mudurumle konustum Agustos`da 3 hafta izin aldim. Esim de iznini ayarlarsa biz de Turkiye biletlerimizi alabiliriz. Yaz okulu kayitlari basladi, oglanin kaydi da yapilacak.
Cocuklari yuzme kursuna yazdirdim, grup kurslarinda yer yoktu, bir arkadas araciligiyla universitenin yuzme takimindan bire bir ders ayarladik, yaza kadar insallah ogrenirler.

Selamlar,
kronikuykucu kronikuykucu uzuldum, gecmis olsun, hayirlisi boyleymis.
Bu hafta esim yok, baska eyaletteki ofise gitti, artik bir hafta idare edecegim, ev is cocular. Is yine yogun ve stresli, ergenligimde cikmayan sivilceler simdi cikiyor.
Esimin kardesi ve esinin gelecegi tarih belli oldu, biletlerini aldilar. Bizim bu tarafda birkac gun kalacaklar, biz de bir iki gun izin alip haftasonuyla birlestirecegiz. onlar geldiginde. Ben de mudurumle konustum Agustos`da 3 hafta izin aldim. Esim de iznini ayarlarsa biz de Turkiye biletlerimizi alabiliriz. Yaz okulu kayitlari basladi, oglanin kaydi da yapilacak.
Cocuklari yuzme kursuna yazdirdim, grup kurslarinda yer yoktu, bir arkadas araciligiyla universitenin yuzme takimindan bire bir ders ayarladik, yaza kadar insallah ogrenirler.
Gunaydın tesekkur ederim hayırlısı böyleymıs nasip her sey

X