Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Eşim onu denedi, çıkın hisseler hep tavan yaptı :/
Benim birazı belli hisselede zaten çok zorlu bir süreç oldu seçim öncesi deprem vs düşüsler yaşandı. Ama ben umutluyum. Birazı da al sat şeklinde ama ben takip etmeyi seviyorum stres de yapmadığim için eğlenceli geliyor

Evet, maalesef kötü oldu. En son 60 bin zararı vardı eşimin, sormuyorum artık bile. Toparlıyor demişti en son. Ya ben risk almayı sevmiyorum, o yüzden borsa beni ürkütüyor. Aslında 1-2 hisse belirleyip uzun vadeli atsam mı diye de düşünüyorum ama hiç anlamıyorum. Eşim anlatıyor, yok. Anlayışından da anlamıyorum

Gecmis olsun canim Allah şifa versin

Insallah degistirdiginde daha güzel insanlarla karsilasirsin canim

cok gecmis olsun canim

kiz oglus kac yasinda? Neyin mezuniyeti?

Dünden beri gelir ve masraflari hesapliyorum. Ekime kadar iyi bir birikim yapmamiz lazim. Bu arabayida satip 20000 € kredi cekip cok az kilometreli bi araba almak istiyoruz.
Bakalim evdeki hesap carsidakine uyacak mi.
Komsum dün izinden geldi nasil mutlu oldum ya. Onsuz resmen vakit gecmiyor burda haftasonlari.
Esim her türkyeye gitdiginde cam kase istedim kahvaltiliklar icin büyük. Hic getirmedi. Komsumdan hic rica etmedim ama sag olsun getirmis. Ne varsa kadin dayanismasinda var
Yarin yine is günü, yine birsey anlamadigim bir tatil daha sona erdi

Amane güldüm yazdiklarina
Oglusun mezuniyeti Hayirli olsun başarılar yakışıklıya bundan sonraki eğitim hayatinda
Senin plaket çok iyiydi yalniz
Geçmiş olsun tatlum umarım faydalı olur

kiz oglus kac yasinda? Neyin mezuniyeti?
10 yaşında bebisim ilkokul mezuniyeti biz burada ana karnında yapmaya başlarız kutlamalara aaa çok ayıp bilmiyomusun
Amane güldüm yazdiklarina
Oglusun mezuniyeti Hayirli olsun başarılar yakışıklıya bundan sonraki eğitim hayatinda
Senin plaket çok iyiydi yalniz

Geçmiş olsun tatlum umarım faydalı olur
Tesekkurler canim sagolsun düşünmüş öğretmenimiz. Cok komikti assolist edasıyla sahneye çıkıp mikrofonu elime alinca sesim çıkmadı rezil oldum ya
O billur sesimle türkü cigircadim
Bende bu ay alamiycam altin. kartlar yüklü birde kurban var

kiz allahin almancisiyim anlamiyom cözemiyom sizdeki sistemi

Selamlar, cumartesi oglumun arkadasinin dogum gunu vardi, sinemada kutladilar, oglani oraya biraktim, sonra kizla kutuphaneye gittim. Esim de bu firsat biraz magaza gezeyim dedi, market alisverisini de yapti geldi. Pazar gunu evde pizza yaptik, aldik disarda parkta yedik. Sonra ucurtma ucurduk, ben ilk defa denedim, ruzgar azdi biraz kosmamiz gerekti, ter icinde kaldim.
Buzluk da yer acayim diye ne varsa pisirdim, yemek olarak karniyarik, etli patates, bamya, zeytinyagli enginar, ve mucver yaptik, artik butun hafta yeriz.

Selamlar arkadaşlarım ,

İlk 6 aylık değerlendirmemi yapacağım; 2023 Altın hedefim ilk altı ayda 48gr altın almaktı.

Gerçekleştirdiğim alım miktarı ise; 34,48 gr altın.

-13,52 gr lık fark var .

2. yarı için inşaallah hedeflerimi gerçekleştirebilirim. Gerçi kira artışı yapılacak diğer ay, ona göre hedefimi revize edebilirim.

selam kizlar teşekkürler.. Öncekine göre daha iyiyim. Ayaklandım. Karne günü dedim ufacık bir topuklu giyineyim...24saat acısını çektim. Cuma kontrol var.
Doktor merdiven çıkmayı yasakladı sadece hep spor giyecekesin dedi. Buraya kadar tamam. Sonra ekmek yasak dedi aman alllahim gözlerim yuvasından fırladı, sen mi veriyorsun parasini dedim neyse tamam yemem pasta kek börek yerim derim sen cokkk gelir gidersin birlikte yaşlaniriz dedi

Çok şükür okullar kapandım pazartesi sınıfımı toplamaya gideceğim. Gelecek yıl sınıf başka yerde olacak...
Onun harici ev işleri harici bol bol uyuyorum. Bahçem pek cici oldu sebzeci misali Bayram da kısmet olursa köye anneme gideceğim..
Ay sonu sizlere borsa kâr durumuma gore kaç gr altın a denk geldiğini yazacağım...

Bu perşembe sanırım faiz kararı var... Bakalom ne olacak. Asgari ücret belli olacak her şey bize nasıl dönecek göreceğiz.

yani adamda hakli birlikte bol vakit gecirirsiniz

Selam kizlar,

bizim araba arza üzerine arza veriyor. Su tamirhaneden cikamadik birtürlü.
Tahmir olsun, en kisa zamanda satacagiz.
Annemden bir kismini borc alcaz, birazda kredi cekip yenisini alcaz.
Haftasonuda türkyeden misafir gelcek. Önceden haber vermedigi icin biraz kötü oldu. Ikimizde calisiyoruz, tüm gün yanliz ne yapacak hic biliyorum. Haberimiz olsaydi, izin alirdim.
Bu siralar masraflarimiz cok fazla, elimizde az birsey para kaldi. Acilen toparlamamiz lazim, kurus hesabi yapiyoruz su an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…