Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kizlar,
dün arkadaslar mangala davet etdi göl kenarinda. Güzel gecti. Yine baya bi yürüyüs yaptim hem iyi geldi, hemde tartida biraz eksi gördüm
Yarin komsum türkyeden döncek, hem ona hem bize biraz alisveris yapcam bugün. Ev temizlencek.
Bugün arabamiz insallah tamirden cikacak. 800€ tutacakmis. Izinden sonra para biriktirip birazda kredi cekip arabayi degistircez. Sürekli birseyler tamir etdiriyoruz, güvenim kalmadi arabaya.
1 hafta evdeydim sürekli birseyler hal edince, yine birsey anlamadim tatilden
Güne devam etsem mi diye halen düsünüyorum.

Biz de Yunan adasında karar kıldık. 10 gün tatil yapıp döneceğiz. Sanırım Türkiye'de tatil çok pahalı eş dost hep Yunan adalarına tatile gidiyor. Biz çok uyguna kalacağız. 500 Euro kadar toplamda. Havuzlu ve plaj kenarı ama yemek dahil değil. Her gün başka yerde yiyeceğiz kısmetse. Milet ne çok gitmiş herkes restaurant tavsiyesi veriyor. Sizinki biraz tuzluymus herşey içinde konsept herhalde bir de uçak da dahildir herhalde. Öyle olunca fiyat epey artıyor. Artık büyüdü bizim sıpalar takılıyoruz, geziyoruz daha rahat.

evet bizimki hersey dahil canim. Ucak, transfer, hoteldede hersey dahil.
Sizinki nasil 500€ geldi canim? Muhtesem bir fiyat

Çok fena ya. Durum hiç iyi değil.

evet bizimki hersey dahil canim. Ucak, transfer, hoteldede hersey dahil.
Sizinki nasil 500€ geldi canim? Muhtesem bir fiyat
Son odaları aldık kısmet oldu. Ucak da bin Euroya geldi. Bin de orda harcarız. Tatil güzel geçsin de o kadar da önemli değil para bir şekilde harcanıyor zaten.

Selam kizlar
Dun oglusun mezuniyet yemegi vardi
Allah affetsin hayatımda yediğim en kötü yemekti
Ici pişmemiş köfteler, kakaolu sandığım ama meğersem yanmış kömür olmus irmik helvası tatsız tuzsuz pilqv ve salata. Ve ben sabah beri bisey yemedim tam bir hayal kırıklığı daracık bir alan hava da sıcak bogaldum
Neyse cocuklar çok mutluydu o yeter
Bende 4 sene sinif annesiydim bana da plaket verdiler haberim yoktu heyecandan sesim g.tume kacti konuşamadım
Neyse eve gelince yorgunluktan bayılmışım
Bugünde sabah kvler kahvaltiya geldi
Pogaca patates salatası ve biber kızartması yaptim. İşte yapmadım yayıldım simdide pizza yapacagum bol hamurlu günler diliyorum baaayyy

Hem okul hem evim değişince birlikte malesef öncekini aratti...Okul okulda kalıyor ekstra bir faaliyet yok okul dışı. Veli kısmı sorunlu. Yani hep köstek olan bir kısım var yapılan her seye. Kavga gürültü bitmiyor.Önceki yerimde daha güzeldi.
Yaz geldi bayramda aileme gececegim biraz orda olmak iyi gelecek inşallah. Zaten bir aksilik olmazsa 1yil daha burda oturup sonra oğlumun okuluna göre degisim düşünüyorum

Borsa için uğraşmadan köklü olan birkaç şirket belirleyip düzenli alış yapabilirsin.

Kizlar geçmeyen diz agrilarim vardı. Doktor ameliyat demişti
Başka bir doktor sanakin tedavisi önerdi. Cuma günü yaptırdım. 2gundir uzaniyorum umarım faydası olur. Büyük ekstra harcama olarak çıktı bir anda. İnşallah fayda olurdu ne diyeyim..
Karne işlerini tamamladim. Okuma Bayramı da bitti. Kısmetse cuma tatil başlıyor.
Yaz kursu açma hakkım var ama hiç istegim yok o yüzden acmayacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…