Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ay çok sinirlendim sen bu aileye bir kuruş verme bundan sonra ne anasına ne dıdısına bu sana akıl değneği olsun
Ozaman hamileyim stresten erken doguracaktim dedim Allahinizdan bulun.tövbee daha vermem dugünde benim ailemin yaptığı tüm takılar eşimin onlara çektiği ama onlar ödemeyince bize kalan borca gitti sağlam kazık yedik :)

inşallah o sadaka ya muhtaç olurlar diyesi geliyor insanın, çok afedersin arkadaşım iyice sinirlendim.
Sen daha çok çok güzelleri ni alırsın.[/QUOTEçocukları var kıyamıyorum ama gerçekten şuan muhtaç oldular okadar ah almışlar ki..amin alırım inşallah kız can sağlığı olsun :)Artik kv dışında kimseyi aramıyorum iyi böyle laf yok dedikodu yok :)

amin kuzumm, daha çokları senin ve tüm topik arkadaşlarımızın olsun..2 alacaktım biliyorsun, hafta sonu misafirler gelmeyecek olunca oraya ayırdığım parayı da kullanarak 3 adet aldım..2910 tl ödedim...
İlk ay ata altın birikimin için 3 ata için maşallah diyorum sana...
Çok sevindim senin için Canım

aaa bu arada unuttum yazmayı, çeyrekleri tama çevirmeyi sordum..kaç çeyrek var dedi, emin olmadığım için 20 vardır dedim, bi hesaplar yaptı 20 tane için 175 tl ödeme yaparsanız çeviririz dedi, ben de kalsın şimdilik dedim..aklınızda olsun kızlar..daha sonra araştırayım bu mevzuyu diye öteledim
canım bilezik yaptırmayı düşünmüyor musun
ben çok heves ediyorum bilezik almaya

Canım hayırlı olsun altınların :)

Ben aldığımda, tereddüt etmek yerine, aldığıma seviniyorum :) yoksa her biri için böyle düşünürsem kafayı yerim. Yani güvendiğim kuyumcuysa sıkıntı olmuyor. Ama yine de piyasa fiyatların ve bir kaç farklı kuyumcuya bakarak alıyorum.
ben de bakıyorum ama kafam karışıyor, sanırım pek bilmiyorum bu işleri...

Hayırlı olsun canım, bereketli olsun.
saol canımmm, seninde dolarların bereketli olsun, Allah arttırsın, gani gani versin inşallah

Benden istemedi bile, ben 2 çeyrek verip yarım aldım iyi günlerde kullanın kurdele lazımmı dedi teşekkür ettim çıktım.

ben de almaz sanmıştım, acaba çok olunca mı böyle oldu, anlamadım ki...

İnternet bankacılığından 250 liralık dolar aldım. Toplam da 76 dolarım oldu.

misss, artsın birikimler, maşallah maşallah

İlk ay ata altın birikimin için 3 ata için maşallah diyorum sana...
Çok sevindim senin için Canım

Allah razı olsun kuzum, hep sayenizde, ben bilmezdim 7 ay öncesine kadar ne tasarruf ne birikim...

canım bilezik yaptırmayı düşünmüyor musun
ben çok heves ediyorum bilezik almaya

yok tatlım, zaten takmam altın takı, hiç hoşlanmam..alyansım bile taşlı beyaz altın onu bile takmayı beceremiyorum, nereye gitsem arkamdan arıyorlar burada kalmış diye...sıkıntı veriyor kolye harici aksesuar bende :KK66: bi de bilezikten hiç anlamıyorum, sabit bi fiyat da olmadığı için kandırıyorlar mı beni diye içim içimi yer..1000 tl lik bileziği 1500 tl ye satarlar bana...stres olurum o işte ben..inşallah Rabbim seninde gönlüne göre versin, bol bol bileziklerin olsun inşallahhhh

no_name_ no_name_ canım ben birikim olarak heves ediyorum düğünümün ertesi günü bileziklerini kestirmiş biriyim
inşallah güzel birikimlerimiz olsun
aaa, anladım canım..işte zaten o zaman da bilezik hakkında fikrim olmadığı için emin olamam gerçek fiyatından alıp almadığıma..şimdi en azından ortalama bi fiyat bilerek gidiyorum..kafamı karıştırır bilezik benim..bazı hanımlar seviyor takmak istiyor aynı zamanda, öyle dedin sandım...

aaa, anladım canım..işte zaten o zaman da bilezik hakkında fikrim olmadığı için emin olamam gerçek fiyatından alıp almadığıma..şimdi en azından ortalama bi fiyat bilerek gidiyorum..kafamı karıştırır bilezik benim..bazı hanımlar seviyor takmak istiyor aynı zamanda, öyle dedin sandım...
benim ki birazda canım fiziki olsun gözümle göreyim gerçi daha almaya başlamadım ama çok heyecanlıyım

X