Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çok geçmiş olsun canım nasıl oldu ki ya.. İnşallah kırık değildir. Neresi ki tam olarak. Çok şaşırdım.

Elinde tahta spatül vardı ve onu ağzına koyduğu an ayağı takılıp ağzı üstüne düştü. Sapını ağzına sokmuştu. Üst damağına battı. Maksillar kemik deniyor. Hem de sürtüp yırtmış orayı boğazına kadar

O kadar kanadı ki

Yarın plastik cerrahi ye geçeceğiz kontrol için

Geçmiş olsun canım küçükler çabuk toparlıyor hemen kapanır yarası inşallah. Bu dönem çorba içirirsin bol bol artık

Allah acil şifalar versin cnm

Günaydın herkese,çok geçmiş olsun cnm şimdi nasıl oğlusun.

Sağolun kızlar. Şimdi uyuyor. Ama uykusunda ağlıyor ara ara (

Ahh kuzumm çok geçmiş olsun. Vallahi benim damağım acıdı. Yavrum yaa çok üzüldüm. Çok geçmiş çok

Dikkat et canım ya. Ben çok kısıtlayan bir anne değilim. Hatta babasıyla bu konuda karşı karşıya geliyoruz.

O kaşıkları almasında bir sakınca görmedim ama işte ayağı takıldı bunu öngörmek lazım. Bazen rahatlık iyi olmuyor

Ayy yavrumun canı kimbilir nasıl acıdı
Çok geçmiş olsun canım
İnşallah kötü bişey yoktur

Merhaba kizlar, yazmasamda hergun takipteyim sizi. Gerginim biraz, sali günu boşanma davamizin son duruşmasi olacak umarim ben ve oglum için hayirlisi olur.
Şuan oglum ve ben 700 tl tedbir nafakasi aliyoruz, ailemle yasiyorum o yuzden kucuk kucukte olsa birikim yapiyorum.
Sali günü insallah istedigimiz nafakayi aliriz da, her ay 2 çeyrek almayi düşünüyorum, altindan yana şansim olmasada burasi aşka getirdi beni.. Seneye insallah oglumla ikimize ait bir ev alacagim hayirlisiyla. Dua edin ne olur, sali günü zor bi gun olacak..

Yeni sezon Kıyafetler ne pahalı ya
Yaz iyiydi bi badi ile oturuyorduk
Kışlık bebek kıyafetleri alıcam bayagı bi eksiğimiz var ilk kışımız yelek mont bot vs büyük parçalarımız yok özellikle bunlar çocuk k tutar

Valla çocuklara yapılan kıyafet harcamaları çok çabuk büyüdükleri için uygun fiyatlı Şeyler bakıyorum genelde
Bikaç giymeye küçülen bir sürü kıyafeti oldu
Bakalım 6ay dan sonra büyüme yavaşlıyormuş
İlk çocuktecrübesizlik de var

Biz de aynıyız canım ben hurma veriyorum mesela eline onun çekirdeğinden tut yanlışlıkla arkasına düşüp boğazını tıkama ihtimali vs ne varsa sayıyor eşim. Biz de orta yolu buluyoruz artık. Çatal kaşık ben de pek sakınmam ne kadar erken görürse o kadar erken beceri kazanır diye düşünüyorum. Olacağı varmış sen kendini üzme inşallah çıkmaz birşey hemencecik toparlar kuzucuk

Aynen öyle canım bende sürekli almayı gereksiz buluyorum çünkü buyuyorl ar ama bizde iyi ilan şey abisi ile arası tam 3yil o yüzden abisinin çoğu şeyini bu bebeğine de giydirdigim halde sürekli kıyafet almak zorunda kalıyoruz hakikaten çok masraf Allah sağlıkla hayırla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin.pazar larda da bazen çok güzel kıyafetler oluyor.gecen pazardan 10.15.25 lira şeklinde marka ürünlerin ihraç fazlası ürünleri vardı bayagi bi aldım kaliteli güzel marka elbiseleri .çok ucuza aldım kapsonlu kazak vs sizde bazen bakabilirsiniz uygun geliyor en azibdan

aynen bizim de ilk kışımız olacak hiç kışlığı yok havalar soğudu bende civilin sitesinden bakıyorum fiyatları makul geliyo çocuklar sürekli büyüdüğü için çok pahalı şeyler almıyorum

Aynen canım mesajına katılıyorum inşallah çabuk iyileşir Allah beterinden saklasın

Allah yardımcınız olsun.
Oğlunuzun yüzüne baksın inşallah
Gücünüzü arttırsın canım

Çok geçmiş olsun canım. Şimdi nasıl inşallah ciddi bir şey yoktur.

çok geçmiş olsun çok üzüldüm inşallah çabucak iyileşir

B Bende gittim salı günü çabucak gelip geçer inşallah lehinize olacak şekilde. Allah bir kapıyı kapatırken diğerini açarmış. Altın yükselecek diyorlar ve dünyadaki bu gerginlik bana da öyle düşündürtüyor açıkçası altın almaya başlarsanız seneye zararına bozdurmazsınız inşallah birikimleriniz bereketli olsun

Allah razi olsun, umarim cabucak biter bu sancili dönem. İnsallah onumuzdeki aydan itibaren ayda 2 ceyrek almaya başlarim. Herkesin parasi, altini birikimleri bereketli olsun inşallah. Guzel dileklerine cok teşekkur ederim.

Hoşgeldiniz... Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah... Rabbim gönlüne göre versin..
Hedef belirlenmiş bizim Topikçek yılbaşına kadar hedeflerimiz var. Senin için de 3 ay için 6 çeyrek yazayım mı?

Canım ben hedefimi değiştirebilir miyim? Şöyle hesap yaptım da her ay maaş gelir gelmez 1000 ayırırsam 3000 yapıyor zaten. 1000 de gün parası gelecek. 4000 etti. 1000 de marketten pazardan kalanlardan biriktirmeye çalışacağım. 5000 yaptım hedefimi.

Bir de her ay altın alayım mı yoksa yılbaşında mı alayım ne dersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…