Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selamlar,
msf2407 . çok geçmiş olsun canım. İnşallah kuzun bir an önce iyileşir
@Kostebekpasta ve @Tutuy ben geçen kış sezonu sonu, kızım için bu sene giyeceği kışlıkları toplu almıştım. Benetton'da %70 indirimden aldım. Bugün çıkardım kışlıklarını.
6 tane triko, 2 tane hırka, 5 tane uzun kollu kalın body, 3 eşofman takım, 5 kadife tayt, 2 elbise, 2 de kot pantolon almışım.
Şu anki fiyatlarla karşılaştırınca %50 civarı karım var.

Valla en iyisini yapmışşın güle güle giysin kızın canım

Evet hanımlar bende bugünü kısaca oRt geceyim vede çocukları uyutup kendimde uyumaya geceyim dimi çok yorulduk bugun.disari biraz mutfak alışverişi için çıktık eşimle un şeker çay balık tavuk vs derken 240 lira gitti tabisiii benden değil eşinden gitti Allah sağlık versin harcama konusunda benim hiç karismami istemez ben sadece sepeti doldurdum valla ona da açıyorum tabi yoruluyor ve tüm parasını bi çırpıda harcıyor işte. Bende çocuğu biraz büyüyünce evde şeker nikah şekeri falan yapmayı dusunuyirum boş kalmayı sevmiyorum bde genciz üretken olmak lazım .elimizden geldiğince haksız mıyım

Yorgun geçen bir gün
Uyuyan küçük kuzular
Ve yatmaya hazırlanan ben
Allah nasip ederse sabah görüşürüz kızlar
Geceniz huzurlu olsun
Yeni gün sağlık huzur mutluluk ve Türk liraları getirsin inşallah

msf2407 bebişin iyidir inşallah tekrardua ediyorum rabbim kolay geçirsin şifalar versin canım

Merhaba, uzun zamandan beri yazamadım. Ama sizleri hep okuyorum. Kumbarama tekrar başladım hergün bişiler atmaya çalışıyorum. Yılbaşında açıcam. Önümüzdeki ay bütçemi ayarlayabilirsem maaşımı alınca kumbarama 100 tl ve gram altın alabilirim. Topikde hedef koymuştuk ocak ayına 6 çeyrek demiştim onuda halletmem lazım :)

msf2407 oğluşuna çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…