Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Aylik 10 kitqba kadar cikiyor rakam... hep de sansima istediğim kitaplar ya indirimde buluyoeum ya da ikinci el buluyoeum. 3 kitqba 10 lira 15 lira verdigim oluyo :)
Çok iyi canım ben de vaktim olduğunda kütüphanemi yapacağım böyle uygun fiyatlarla tamamlamak da isterim açıkçası
karamelli_turta ayy inşallah açıktır canım bu ay birikimine yazdıracağım alabilirsek hem de ısınırız tabiki

buzmavileylak senin adına çok sevindim cnm o kalp atışları dünyalara bedel...
harika bir duygu. kimbilir kucagima alsam nelrr hissedicem. simdiye kadar ultrasonda bebek gbi değildi. dun gordum bebek gibi kollari oynuyo kalbi atiyo. resmen o annelik hissi yuklendi bana anne olacagimi hissettim gercekten hamileligimi hissettm. cok tuhaf bi duyguymus. inşallah kucağıma almak ta nasip olur

Kızlar, oğlumun ağzına tahta kaşık battı kendimizi acile nasıl attık anlatamam

Tomografi istediler ama çektirmedik. Takip edeceğiz. İnşallah kırık değildir

Zaten zayıftı. Şimdi hiçbir şey yiyemeyecek ve iyice zayıflayacak

Moralim çok bozuk ((

Çok geçmiş olsun canım nasıl oldu ki ya.. İnşallah kırık değildir. Neresi ki tam olarak. Çok şaşırdım.

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bazen geri sokasım gelse de harika bir duygu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Geçmiş olsun canım küçükler çabuk toparlıyor hemen kapanır yarası inşallah. Bu dönem çorba içirirsin bol bol artık

Günaydın herkese,çok geçmiş olsun cnm şimdi nasıl oğlusun.

Geçmiş olsun canım nasıl oldu yaa .bizim kisi de bayağı tehlikeli şeyler yapmaya başladı iki dakika gözümden ayırmaya gelmiyor geçen tek başına koltuğa tırmandı ve yere düştü çok korktuk bizde ama geçti sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…