Altın biriktirmeye başlıyoruzz

evet canim duydum cok şükür.. darisi senin basina insallah cok degisik bir his suan cidden hissediyorum artik onu. sanki yokmus gbi geliyordu
darisi bana canim. Cok sukur senin icinde cok sevindim. 3 gundur biraz mide bulantim var. Bol bol Su icmemiz lazim biliyosun. Ve ben su icmeyi cok severim ama su icince midem bulaniyo. Bide sabah kalkinca. Hic bulantim yoktu sende var mi?

Selam kızlar iyi akşamlar valla ben de yarın eşime altın aldırayım diyorum birikim adına ama gram ne kadar hafta sonu cuma günkü fiyat mı geçerli oluyor?
NormalDe pazar gunleri kuyumcular kapali oluyor... her yerde ayni midir bilmiyorum ki

Persembe gunu bi internet sitesinden kitap siparisi girdim. 8 kitap toplam 85 tl... hepsi de kampanyadaydi en pahalisi 12.90 tl... isil parlakyildiz'in kitaplarini bu fiyata baska yerdr bulamazdim isabet oldu... 3 tane de 9.90lik bir tane dr cep boy bi kitap aldim. Piyasa fiyati 171 tl tutuyodu. Benim icin buyuk kar oldu.

Biz de 5 litrelik pet Şişeden bozuk para kumbarasi yaptık 1 tl ve 50 kuruş atıyoruz sadece
5 10 ve 25 kuruslari da bir tabakta biriktiriyoruz ama kullanamıyoruz ya 25 kuruslar hadi neyse de 5 10 kuruslar öyle duruyor

Biz de 5 litrelik pet Şişeden bozuk para kumbarasi yaptık 1 tl ve 50 kuruş atıyoruz sadece
5 10 ve 25 kuruslari da bir tabakta biriktiriyoruz ama kullanamıyoruz ya 25 kuruslar hadi neyse de 5 10 kuruslar öyle duruyor
Aramıza hoşgeldiniz
Marketten ufak bişiler almaya giderken elimdeki bozukları tüm parayla değiştiriyorum güzel gidiyo kuruşlar. Kendim tümlemiş oluyorum
Tavsiye ederim

O 5-10 kuruslari ben soyle yapiyoeum.. hele hele haftasonu firina bakkala ekmek almaya gidiyosam hemen cuzdanimda da bozuk para varsa cuzdanimdan alacagim ekmek parasini cikariyorum o 5-10 kuruslarla degistiriyorum. Ekmek parasini bozuk vermis oluyorum.

Avm iclerindeki altin doviz burosu oluyor ama o da piyasada ne kadarsa ustine biraz daha fark koyuyo... isterswn yine esine altin parqsini ver aciksa kuyumcu alir.
Öyle yapayım tatlım bence de :))
sinirliportakal kız yoksa da hafta başı alırsınız niye sabırsızlandın böyle
Pınar haklı canım bir an önce kavuşmak istiyorum altıncığıma eşim yarın çarşıya gidecek de oradaki kuyumcular daha uygun gitmişken alsaydı diye canım

Bir an once alayim cil cil altin yapayim istiyo demek ki

Öyle yapayım tatlım bence de :))

Pınar haklı canım bir an önce kavuşmak istiyorum altıncığıma eşim yarın çarşıya gidecek de oradaki kuyumcular daha uygun gitmişken alsaydı diye canım

Bi himmet agabey gibi sayamasak dq... bizde cil cil altin sayacagiz

İnşallah amin bu arada sine sine oku inşallah aldığın kitapları ben epey oldu kitap okuyamayalı çok özendim benim yerime de oku
Aylik 10 kitqba kadar cikiyor rakam... hep de sansima istediğim kitaplar ya indirimde buluyoeum ya da ikinci el buluyoeum. 3 kitqba 10 lira 15 lira verdigim oluyo :)

Selam kızlar iyi akşamlar valla ben de yarın eşime altın aldırayım diyorum birikim adına ama gram ne kadar hafta sonu cuma günkü fiyat mı geçerli oluyor?
Bizim kuyumcular pazar günü de açık canım. Al da ısıtsın seni sıcacık
Bende 100 tl atabildim henüz
Süpersin canım... Kumbaran bayram etmiş...
Hoşgeldiniz.. Kumbaralarız çok güzel görünce içim açıldı valla. .

darisi bana canim. Cok sukur senin icinde cok sevindim. 3 gundur biraz mide bulantim var. Bol bol Su icmemiz lazim biliyosun. Ve ben su icmeyi cok severim ama su icince midem bulaniyo. Bide sabah kalkinca. Hic bulantim yoktu sende var mi?
bende gecen hafta oldu gecti. dun oldu yine. ara ata oluuo canim belli seylerde haslanmis yumurta gorunxe bile migdem bulaniyp suan. bugundr su icemedim Dogru duzgun agzim aci sciydi. senin randevun ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…