Altın biriktirmeye başlıyoruzz

merhaba kizlar. bilezik resimlerini gorunce duygulandim biraz modellerin biri benim dugun bileziklerimin aynisi. Allah saglik sihhat versin tabi ama hic gonlumce takamadim esimle herseyimizi kendimiz yaptik.6 yillik evliyiz. 2 yil dugun borcu odedik.bilezikleri de esim.nisanliyken alip odedi. sonra ev alirken bozdurduk. cok sikur evimiz var arabamiz var. 2.5 yil borcumuz kaldi.maaslarimiz odemelere ve gecine anca yetiyor.yaklasik 5 6 bin el ve kk borcu var. onunuzdeki gunlerdw esimin maasina zam gelecek .onu bekliyoruz.eger bekledgimiz zam gelirse son gaz birikime baslayacagim kendi maasimla insaallah. gordugumde icimi sizlatan o bileziklerden alicam Allah nasip ederse. ilk once saglik tabi. bu arada 4 yasinda bir kuzum var.onun da kres parasi kiyafeti vs derken baya masrafimiz oluyor. Allah saglikli bol bereketli gunler nasip etsin ins

İyi akşamlar hanımlar benim için de biraz paralı bi gün oldu maşallah.babam yeni bi tlf hediye almıştı bana eski tlf um elimde kalmıştı ne yapsak diye düşünürken bi ikinci el alan tlf cu buldum200 liraya sattım vede parayı birikim hesab ina yatırım .bi arkadaş la eve birşeyler isteyip yedik oda 30 lira tuttu.

Selam hanımlar
Şehir ve iş değişikliği yaptım ve evlendim
Bozuk paralarımızı birleştirdik ve böyle kumbara yaptık bakalım ne zaman dolacak bi sene sürer mi acaba

Sırasıyla 1 lira 50 kuruş ve son kırmızı kumbara 5 10 25 kuruş için

Eklentiler

• 1506185889903-2107165936.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 110
Hoş geldiniz,
Evliliğiniz, eviniz, işiniz, şehriniz, kumbaranız hayırlı bereketli olsun.

Kızım için kışlık alışveriş yaptık mont da aldık. 273 lira verdik.
Ayrıca oyuncak mutfak seti ve top aldık. 42 lira da öyle harcadık

Birde bizim gezi icin yaptigimiz kumbaramiz varr.. dortte bitini azicik grcti birqz daha atarsak 3 te biri dolu olacak... mayis ayinda baalamistik 3 kisi atiyoeuz ama cok savsak davraniyoruz bu kumbarada... bir iki ay icerisinde nereye gitmrli ne yapmali diye fikir alirim sizden hanimlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…