Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar şimdi nacizane tavsiye m. Bu bilezikler hep işçilikli alınca pahalıya alır satınca ucuza satarsiniz bilezik alcaksianuz illaa adana burma tavsiye ederim yakın tanıdık kuyumcular var akraba .o yüzden bu konularda hayli bilgi sahibi oldum

kiralık kasa canım en sağlıklısı ben herşeyimi kasada tutuyorum

valla bizde tam tersi eşim tutumludur asla gereksiz harcama yapmaz ama ben çok harcardım şimdi bende tutumlu olmayı öğrenicem inşallah

YILLIK 120 tl veriyorum canım ben riske girmeye asla değmez 500 tl de olsa kasa kiralarım
Canım hangi bankanın kasasını kullanıyorsun 120 çok uygun geldi bana ve bende kasa kiralamayı düşünüyorum hala....

birikmlere ara vermedim tatlım sadece bir süredim netim yoktu birikime devam ama biriktiriğimin çoğunu harcadık bilgisayar aldım kendime lazımdı bir bilgisayar öğrencisi olarak o parayı yerine koymak için daha kararlıyım bu aralar

Çok teşekkür ederim ben de dikkat etmeliyim artık, ben de her gün yapıcam artık, bu ara annem burada rahatım çok
Teşekkürler gerçekten :) evet ben de artık evde yapıcam :) hem arada tadı daha tatlı olur

İyi akşamlar arkadaşlar.

Ben antimikrodalgacıyım :)

Bahsettiğiniz şeyleri ocakta da yapabilirsiniz. Hayatımızda zaten yeterince kanserojen varken, bir de yüksek oran kanserojen olan mikrodalgayı, asla tavsiye etmiyorum.

Hele çocuklu ailelerde!!

Eğer kullanacaksanız, mikrodalga çalışırken farklı bir alanda olun. Özellikle karşısında durmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…