Altın biriktirmeye başlıyoruzz

1. gulenyuzumsunsen =3.000
2. ATTRAENTE =2.000
3. @limonlutarcinlikek =8.000
4. sinirliportakal =3.000
5. nora2010 =4.000+10 gr altın
6. karamelli_turta =3.000
7. A Anka =3.000
8. melekeskisi =50 gr altın
9. buzmavileylak =10 çeyrek altın
10. sempatik_kiz =1 bilezik
11. @mutlu1988 =2 yarım altın
12. E Esila09 =10 gr altın
13. elecda =3 ata altın
14. sekerim00 =5.000
15. @binhuzunluhaz =2çeyrek +2ata+1bilezik (2.500lük)
16. msf2407 =20 gr altın
17. @matmazelNoraliya =2.000
18. M muhendiseylul =4 çeyrek +4 gr altın
19. @pinarzengin34 =1.000
20. definya =4 ata
21. @tobosoludulcinea =100$+10 gr altın
22. @sinirli_porsuk =3 ata
23. @Yagmur Dereli =750
24. Kostebekpasta =3.000
25. cimcim16 = 1 ata +3 çeyrek
26. ayiciklijelibom =2 yarım altın
27. durkan =7.000 kk ödeme + 2 çeyrek
28. yenidennn =10 gr altın
29. G Gokdenizim =300 tl
30. kulkedisi30 =30 gr altın +100 euro

An itibariyle 30 kişilik hedef olduk

B black_2014
@mandaliina
@Amazing_GNC
Blackflowerr
mornergis
@Lady Marmalade
E Eifnaz
eyyay
hellim peyniri
Tutuy
gulfemhatun
TOPUK TIKIRTISI
@orkidekaramel
Ben sizi de unutmadım....

F filtercoffee
A Avatarabdhk
tulumbachen
N nongrata
nazenin9320
Suveybe13
Ve katılmak isteyen tüm altın kalpli kısçeler...

Ben çok ıncıklıyorum ya. Peşimde de iki çocuk çok suruyor maalesef. Ev de büyük o da var. Çok eşyam yok Allahtan.
Benim de iki bebişim var
Zaten hızım o yüzden . Uyanmadan mızmızlanmadan yapıyım diye hızlanıyorum.
Titiz değilim muhteşem temiz olmuyor Evim ama her zaman temiz ve düzenli tutmaya çalışıyorum anca bu kadar oluyor 2 çocukla

Maşallah valla tam bir günde bu kadar toplandık bence hedeflerimize de ulaşırsak çok güzel olacak

günaydın sana da çok tatlış bir gün diliyorum:) sen sormazsan ben sormazsam nasıl çıkar altın fiyatları ortaya:))
100 lira ile 10 gün adlı kısa macera filmi he:))
haklısın tatlım sağolun varolun aydınlanıyoruz altın konusunda dolarla düz ya da ters bir orantısı yok altının ya bi ara dolar 4 tl ye dayandı o zaman altını da yükseltti ons yüksek olmadığı halde. Ama bugünlerde sadece ons arttırıyordu altını. Küresel olaylarla çok alakalı altın herhangi bir gerilimde yükseliyor şimdi Kore olayları ateşini söndürmüyor hala ha şöyle de birşey var düşse düşse ne kadar düşebilir

yanii ne kadar düşebilir. biri şey demişti, allah korusun savaş çıksa para geçmez ama altını her türlü takas yaparsın diye. paradan daha kıymetli her şekilde.

sinirliportakal benim de 15 gün için 120 tl param var.
Yeter mi dersin?
Çok harcamazsak yeter sanırım
Ekstra birşey çıkmazsa yeter inşallah canım :) ben pişik kremi ve bebek suyu aldım 14 tl kk ile ödedim az önce 100 tl yi kk geçmeyen yerlerde kullanırım zaten
yanii ne kadar düşebilir. biri şey demişti, allah korusun savaş çıksa para geçmez ama altını her türlü takas yaparsın diye. paradan daha kıymetli her şekilde.
Kesinlikle öyle canım her para biriminden yatırım yapmayacağımıza göre her yerde geçerli olan altını elde tutmak mantıklı

Kızlar size bişi soracam kafama takıldı.
Ben temmuzda çeyrek 235 tl İken çeyrek aldım bi kaç tane . Nette 235 yazıyordu ama kuyumcudan 240 a aldım
O zamanlar da yeniydim bu konularda neden niye sormadım .
O fiyat kuyumcu farkımı oluyor .
İki kuyumcuya sormuştum ikisi de 140 demişti. Aynı ayın içinde 5 gün sonra beklemediğim bir yerden para gelmişti. Ona da gram alıyım dedim 145 yazıyordu nette. Ben aldım 150 ₺ ye. Şu an hiç karım yok.
Ayıcıklı jelibom 3 haftadaki karını yazınca kafam karıştı

Son düzenleme:
Hangi temmuz 235 miydi :) kapalıçarşı fiyatı nette öle 5 tl filan ucuz oluyor kuyumcuya göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…