Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlarrr hoşgeldiniz...
Hayırlı olsun eviniz ve arabanız allah güle güle kullanmayı nasip etsin...
Bırakmam seni ayda 100 tl desek, yılbaşına kadar toplam 300 tl yazalım sana... :KK66:
Veya bir çeyrek...

Hoşgeldiniz canım ara vermemen iyi olmuş o zaman buralardan da uzak kalma :KK66:
Erkekler öyle işte basta benimkide öyle diyordu ne olacakmış o kadar para ile...
Şimdi onun da hoşuna gitmeye başladı :)
Ne yazalım sana hedef?
Yılbaşına kadar hedef belirliyoruz. .
Olur canım :)

Ben geldim A Anka
Bende önce dağınıklığı oyuncakları yatakları topladım
Kuruyan çamaşırları topladım.
Bulaşıkları toparladım
Çöpleri attım
Wc yi lavaboyu
Banyoyu cifledim.
Salonda kanepe altlarını çektim :temizlik:
Bütün evi Sildim süpürdüm bebişin uyuduğu oda hariç az önce uyandı onun karnını doyurdum.
Ve kalan odayı silip süpürcem.

Ütü :işsiz::kusmuk:
2 makine katlancak çamaşır :olamaz:
Ve balkon yıkaması kaldı :KK49:
Maşallah ne kadar çok iş yapmışsın bravo. Ben etrafı süpürdüm koltukları yatakları dolapları çetim. vileda yaptım. Mutfak çocuk odası kaldı. Misafir gelecek

G Gokdenizim
Aramıza hoşgeldiniz :KK5:
Arabanız eviniz hayırlı olsun
Allah ödeme kolaylığı versin inşallah

kulkedisi30 kulkedisi30
Bu erkekler neden böyle anlamıyorum benim kocamda aynı böyle söylüyor birikince de ilk sıkışmasın da o paraya başvuruyor :KK35:
Bende artık anlatmaktan bıktım kendi kendime güzel güzel biriktiriyorum :cool:
Allah muhtaç etmesin hastalık acil ihtiyaç dışında ortaya çıkarmayı düşünmüyorum:KK28:

günaydınn :KK33:
nasılsınız.
bişey soracam. kim demişti hatırlamıyorum, dolar 3.50 nin üzerine çıkarsa altına bilmem bişey olurmuş, neydi o ?

Sanırım ben demiştim.

Dolar artınca altın da yükselecek diye tahminler yapıldı.

Şuan kaynak problemleri sebebi ile artarken, dolar artışı da buna eklenince daha da yükselecek.

Sanırım ben demiştim.

Dolar artınca altın da yükselecek diye tahminler yapıldı.

Şuan kaynak problemleri sebebi ile artarken, dolar artışı da buna eklenince daha da yükselecek.
sağol canım. bi yerde okumuştum, dolarla altın ters orantılı diye. yanlış hatırlamıyorsam. demek yanlış mı acaba.

Altını ben bu siteden takip ediyorum..
Ama net ile kuyumcu aynı olmuyor genelde...
Ata 992
Çeyrek 241
Screenshot_2017-09-20-11-20-18.png

Kızlarrr hoşgeldiniz...
Hayırlı olsun eviniz ve arabanız allah güle güle kullanmayı nasip etsin...
Bırakmam seni ayda 100 tl desek, yılbaşına kadar toplam 300 tl yazalım sana... :KK66:
Veya bir çeyrek...

Hoşgeldiniz canım ara vermemen iyi olmuş o zaman buralardan da uzak kalma :KK66:
Erkekler öyle işte basta benimkide öyle diyordu ne olacakmış o kadar para ile...
Şimdi onun da hoşuna gitmeye başladı :)
Ne yazalım sana hedef?
Yılbaşına kadar hedef belirliyoruz. .

yılbaşına kadar 30gr altın ve 100 euro hedefliyorum cnm

kim ne demişti bilmiyorum da sen böyle deyince ben de merak ettim zalım :KK70:
Günaydın kızlar hepinize musmutlu günler diliyorum tabiki harcamasız :)
ben de cüzdanımın derinliklerine 100 tl sıkıştırdım inşallah ay sonuna kadar bunla geçinmeyi planlıyorum :duduk:
günaydın sana da çok tatlış bir gün diliyorum:) sen sormazsan ben sormazsam nasıl çıkar altın fiyatları ortaya:))
100 lira ile 10 gün adlı kısa macera filmi he:))

G Gokdenizim
Aramıza hoşgeldiniz :KK5:
Arabanız eviniz hayırlı olsun
Allah ödeme kolaylığı versin inşallah

kulkedisi30 kulkedisi30
Bu erkekler neden böyle anlamıyorum benim kocamda aynı böyle söylüyor birikince de ilk sıkışmasın da o paraya başvuruyor :KK35:
Bende artık anlatmaktan bıktım kendi kendime güzel güzel biriktiriyorum :cool:
Allah muhtaç etmesin hastalık acil ihtiyaç dışında ortaya çıkarmayı düşünmüyorum:KK28:
benim vermeyeceğimi biliyor canım ondan dalga geçiyor. çok inatçıyımdır görecek o nasıl birikiyormuş 1000 euro

X