Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Olur canım :)

Maşallah ne kadar çok iş yapmışsın bravo. Ben etrafı süpürdüm koltukları yatakları dolapları çetim. vileda yaptım. Mutfak çocuk odası kaldı. Misafir gelecek

G Gokdenizim
Aramıza hoşgeldiniz
Arabanız eviniz hayırlı olsun
Allah ödeme kolaylığı versin inşallah

kulkedisi30
Bu erkekler neden böyle anlamıyorum benim kocamda aynı böyle söylüyor birikince de ilk sıkışmasın da o paraya başvuruyor
Bende artık anlatmaktan bıktım kendi kendime güzel güzel biriktiriyorum
Allah muhtaç etmesin hastalık acil ihtiyaç dışında ortaya çıkarmayı düşünmüyorum

günaydınn
nasılsınız.
bişey soracam. kim demişti hatırlamıyorum, dolar 3.50 nin üzerine çıkarsa altına bilmem bişey olurmuş, neydi o ?

Sanırım ben demiştim.

Dolar artınca altın da yükselecek diye tahminler yapıldı.

Şuan kaynak problemleri sebebi ile artarken, dolar artışı da buna eklenince daha da yükselecek.

Sanırım ben demiştim.

Dolar artınca altın da yükselecek diye tahminler yapıldı.

Şuan kaynak problemleri sebebi ile artarken, dolar artışı da buna eklenince daha da yükselecek.
sağol canım. bi yerde okumuştum, dolarla altın ters orantılı diye. yanlış hatırlamıyorsam. demek yanlış mı acaba.

yılbaşına kadar 30gr altın ve 100 euro hedefliyorum cnm

günaydın sana da çok tatlış bir gün diliyorum:) sen sormazsan ben sormazsam nasıl çıkar altın fiyatları ortaya:))
100 lira ile 10 gün adlı kısa macera filmi he:))

benim vermeyeceğimi biliyor canım ondan dalga geçiyor. çok inatçıyımdır görecek o nasıl birikiyormuş 1000 euro

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…