Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Amin canım inşallah çocuğuyla birlikte bir ömür mutlu huzurlu olur dilerim kadın olmak çok zor ülkemizde boşanırsam kötü gözle bakarlar diye kahır çek. yazık o kadına iyice hayatı zindan etmekte üstüne yok toplumuzun

Canım annem yaptırmış ama onlar ağır geldi eşim yatamadı rahat edemiyomuş paşam şimdi yataş ya da tac filan var aklımda yün yorganları ince oluyo yıkabiliyor buna karar verdik kuzum

Tamam canım :) bizimki de kalındı, incelttik bayağı. Altında hareket edemiyordum

Hoş geldiniz.

Hoş geldiniz, sizi diğer birikim topiklerinden hatırlıyorum. Allah bereket versin, kolay gelsin. Sevgiler, selamlar.

Harika bir haber bu...
Bereketli olsun canım ataların şu an ne kadar acaba kuyumcularda?

Bugün 3 hasta ziyareti yaptık hepsine çay ve şeker götürdüm. Çocuklarına harçlık verdik. Bugün de böyle olsun.
Ne güzel etmişsin güzel yürekli yufka yürekli arkadaşım benim....
Bu topikte hepinizi öyle takdir ediyorum ve örnek alıyorum ki..
Zerre kıskançlığınız yok...
Hepiniz öyle uyumlusunuz....
Seviyorum hepinizi kızlar güzel yürekli altın kalpli dostlarım. .

Nasılsınız arkadaşlarım?

Evimize dönmeyi dört gözle bekliyorum. Oğlum hasta oldu dünden beri hiç iyi değil. Bugün de ateşi 39.5 a çıktı. Bilmediğim yer. Doktorunu bilmem, hastanesini bilmem
Iyiyim canım ilk iş günü bitti eve gidiyorum..
Oğluşuna geçmiş olsun kıyamam ona canım.. İnsan çocuklar küçükken evde daha rahat ediyor bebek de anne de..
Yine de çocuk drunu götürürsün sen yavruyu tez zamanda ates i düşsün inşallah...

bir yudum mutluluk hoşgeldin. Keşke @meyraa da gelse arada. Sizler gittiniz ben de bebekten sonra elimi etegimi çektim buralardan. Ama sessiz sessiz takip ediyorum.
Elimdeki altınları harcarken , altın biriktiren kadınların arasında olmak çok ironik olurdu
Umuyorum önümüzdeki ay ise başlayacağım ve harcadığımız altınlar bir bir yerine konacak.
Şu an ay sonunu getirip yeni aya geçiş yapıyoruz hep.

Yine de bir adet 'güzel şeyler kumbarası' mevcut evimizde.

Hepinize sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…