Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Iyiyim canım ilk iş günü bitti eve gidiyorum..
Oğluşuna geçmiş olsun kıyamam ona canım.. İnsan çocuklar küçükken evde daha rahat ediyor bebek de anne de..
Yine de çocuk drunu götürürsün sen yavruyu tez zamanda ates i düşsün inşallah...

Sağol canım. Götürürm tabi ama ilacına güvenemem. Zaten muhtemelen kan, gaita ve idrar tahlili isteyecekler. Bugün cts, tahlil pazartesi çıkacak ve biz de salı dönüyoruz. Ters bir zamana denk geldi. Ama ben kendim bazı ilaçları veriyorum şuan. İnşallah iyi olur.

Çok geçmiş olsun canım.

@durkan çok teşekkürler canım.
msf2407 msf2407 çok geçmiş olsun oğluna.

Teşekkür ederim arkadaşlarım

Günaydın kızlar :KK200:
Mutlu hafta sonları hepinize....
msf2407 msf2407 umarım çarçabuk iyi olur kuzucuğun canım....

@bir yudum mutluluk hoşgeldin. Keşke @meyraa da gelse arada. Sizler gittiniz ben de bebekten sonra elimi etegimi çektim buralardan. Ama sessiz sessiz takip ediyorum.
Elimdeki altınları harcarken , altın biriktiren kadınların arasında olmak çok ironik olurdu :KK51:
Umuyorum önümüzdeki ay ise başlayacağım ve harcadığımız altınlar bir bir yerine konacak.
Şu an ay sonunu getirip yeni aya geçiş yapıyoruz hep.

Yine de bir adet 'güzel şeyler kumbarası' mevcut evimizde.

Hepinize sevgiler...

Günaydın The Black The Black seni gözlerim arıyor inanki... Sessiz takip et tabi de arada sende katıl canım.. Sohbetini özledim.. Zamanında ne güzel biriktirmişsin ki doğum izninde gerektikçe kullanmışsın.. İşe geri dönüş yaklaşıyor o zaman hayırlısı inşallah..
Başta zor olsa da bebek de anne de duruma alışıyor.. Zaten herşey onlar için değil mi...

Kumbaranız da varmış ismi de çok hoş güzel şeyler kumbarası... Bereketli olsun...

@meyraa senin gelmeni de bekliyoruz :KK55: gerçekten çok güzel olur..

Son düzenleme:
Günaydın canlar hepinize mutlu haftasonları :KK200: bugün buralara uğrayan olmaz herhalde .. bende oğluşta hastayız :cry: arkadaşın bebegının diş partisi vardı gidemicez tüm haftasonu evde oluruz biz napalım bizde gelen olursa sohbet edeliz :KK39:
Günaydın Kostebekpasta Kostebekpasta çok geçmiş olsun ikinize de cnm

Günaydın kizlar :KK54: hepinize güzel bir gün diliyorum hayırlı bereketli bir gün olur inşallah çalışan arkadaşlara da kolaylıklar diliyorum :KK52:
Sağol canım. Götürürm tabi ama ilacına güvenemem. Zaten muhtemelen kan, gaita ve idrar tahlili isteyecekler. Bugün cts, tahlil pazartesi çıkacak ve biz de salı dönüyoruz. Ters bir zamana denk geldi. Ama ben kendim bazı ilaçları veriyorum şuan. İnşallah iyi olur.

Teşekkür ederim arkadaşlarım
Geçmiş olsun canım hem senin için hem de oğluşun için :KK68: gerçekten de çok ters bi zamana rastlamış çocukla evden uzakta olmak çok zor allah kolaylık versin bütün annelere :dua: Bende sabah erkenden dr a gittim geldim canım 1 saatte bitti işim eve gidip gelişim hepi topu. ne büyük rahatlık nispeten kücük bi şehirde yaşamak Hoppa:dua:

Günaydın canlar hepinize mutlu haftasonları :KK200: bugün buralara uğrayan olmaz herhalde .. bende oğluşta hastayız :cry: arkadaşın bebegının diş partisi vardı gidemicez tüm haftasonu evde oluruz biz napalım bizde gelen olursa sohbet edeliz :KK39:
Çok geçmiş olsun canım ikinizede çok üzüldüm :cry: noldu hayirdır kuzum üsüttünüz filan mı cevremde çok var nezle vakası sizinde mi öyle acaba

Çok geçmiş olsun canım ikinizede çok üzüldüm :cry: noldu hayirdır kuzum üsüttünüz filan mı cevremde çok var nezle vakası sizinde mi öyle acaba
Eve t cnm benim ki bı haftadır gecmeyen grip oglusta burun alıntısı ve ateş var :anne: rabbim kuzucuklarımıza şifa versin :dua: msf2407 msf2407 cnö size de çok geçmiş olsun şifa dileyen herkesten Allah razı olsun :KK200:

HastalarımıZa allahım şifalar versin mevsim geçiş dönemi ya hastalığa hazır durumdayız .çabucak iyileşir kuzular inşallah .

Ben bugün turşu kurdum ve domates konservesi hazırladım .
Bayaa yoruldum ama değdi .
Akşam da domatesli acı biber sosu yapacağım inşallah 3 kavonoz .
Allahım hepimize ağız tadıyla yemek nasip etsin .

Günaydın kizlar :KK54: hepinize güzel bir gün diliyorum hayırlı bereketli bir gün olur inşallah çalışan arkadaşlara da kolaylıklar diliyorum :KK52:

Geçmiş olsun canım hem senin için hem de oğluşun için :KK68: gerçekten de çok ters bi zamana rastlamış çocukla evden uzakta olmak çok zor allah kolaylık versin bütün annelere :dua: Bende sabah erkenden dr a gittim geldim canım 1 saatte bitti işim eve gidip gelişim hepi topu. ne büyük rahatlık nispeten kücük bi şehirde yaşamak Hoppa:dua:

Çok sağol canım.

Küçük şehir gibisi yok :)) büyük şehirleri sevmiyorum ben. Gideceğim yer en fazla 15 dk sürmeli :))))) ama şehir imkânları da iyi olmalı :)

Sen neden dr a gittin? Hasta mısın?

HastalarımıZa allahım şifalar versin mevsim geçiş dönemi ya hastalığa hazır durumdayız .çabucak iyileşir kuzular inşallah .

Ben bugün turşu kurdum ve domates konservesi hazırladım .
Bayaa yoruldum ama değdi .
Akşam da domatesli acı biber sosu yapacağım inşallah 3 kavonoz .
Allahım hepimize ağız tadıyla yemek nasip etsin .

Ellerine sağlık canım.

Ben daha hiçbir şey yapmadım. Sizleri böyle gördükçe çok hevesleniyorum :)

Eve döndüğümde, hemen başlayacağım. Çok birşey yapmayacağım zaten. Sezonu kaçırmadan halletmem lazım

Ellerine sağlık canım.

Ben daha hiçbir şey yapmadım. Sizleri böyle gördükçe çok hevesleniyorum :)

Eve döndüğümde, hemen başlayacağım. Çok birşey yapmayacağım zaten. Sezonu kaçırmadan halletmem lazım
Yaparsın inşallah canım bende hevesleniyordum bir günde baya hallettim

X