Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Aminnn canım inşallah rabbim sanada görümcene de evladına da güc kuvvet ödeme kolaylığı versin gönlü güzel dostum :dua::dua::dua: ayrıca da görümcen eşinden boşanmakla iyi yapmış canım evli kaldığı kadınla çektigi kredinin hesabını yapan adamla ömür geçmezdi zaten. vermediği kiraya saysaydı diycem ama...
Amin canım çok sağol. Adamın ciddi bir öfke kontrol problemi var. Görümcem yaklaşık 2 yıldır, 2.kez boşanmış olmayayım diye alttan alıyordu ama artık tahammül seviyesini aştı. Bendan sonra evinde çocuğu ile huzurla yaşar inşallah.

ben de alınca süslendim zannedenlerdendim :olamaz: almışım da almışım makyaj da yapacak vaktim yok yani niye aldım acaba :KK47:
Çok tatlısın ya çok iyi geldi bu lafın bana benim de çok fazla makyaj malzemem var ama her zaman dışarı çıksamda düğüne de gitsem siyah göz kalemi ve bir ruj sürdümmü tamam beni eşim hiç beklemez hemen hazırımdır. Şöyle nazlı cilveli edalı bir hanım olamadım.Saatlerce makyaj yapan ve hazırlanması uzun süren biri.

Çok tatlısın ya çok iyi geldi bu lafın bana benim de çok fazla makyaj malzemem var ama her zaman dışarı çıksamda düğüne de gitsem siyah göz kalemi ve bir ruj sürdümmü tamam beni eşim hiç beklemez hemen hazırımdır. Şöyle nazlı cilveli edalı bir hanım olamadım.Saatlerce makyaj yapan ve hazırlanması uzun süren biri.
:KK48: Ben de öyle canım rimel bile pek sürmüyorum eşim de geçen gün beni işe bıraktı bugün makyaj yapmadın mı diyor deli mi ne 16 aydır kızımız oldu olalı makyaj yapmıyorum ben :olamaz:

Yünün varsa veya ayrıca alıp, daha ucuza yaptırabilisin. Annemin yünü vardı. Bana yün yorgan yaptırdı. 50 liraya mal oldu.
Canım annem yaptırmış ama onlar ağır geldi eşim yatamadı rahat edemiyomuş paşam :KK48: şimdi yataş ya da tac filan var aklımda yün yorganları ince oluyo yıkabiliyor buna karar verdik kuzum :KK66:

@msf2407 ; kızımın okulu biraz pahalı ancak eğitiminden ve okulun fiziki imkanlarından çok memnunum. Bu sene koleji açılıyor. Bakalım eğer düzgün bir kolej yapmışlarsa direkt oranın ilkokuluna devam eder diye düşünüyorum.
Bakıcı ablamız kızım doğduğundan beri var. Evi çekip çeviren o. Allah nasip eder, 2. çocuğum olursa o büyütsün istiyorum. Bir de bize başlayana kadar hep sigortasız çalışmış. Ben 4 yıl önce hem sigortasını başlattım hem de zorla BES'e soktum. BES'te 10 yılını doldurunca maaş alabilecek. Biz de 10 senesini doldursun emekli olsun diye düşünüyorum. Zaten şu an 57 yaşında.
Güzel insan sizin gibi özel insanlar çok çok çoğalsın, herkesin karşısına ve benim evlatlarımın karşısına çıksın. Siz yazdıkça ben sizinle gurur duyuyorum. Çok güzel imkanlar sağlıyorsun etrafıdaki insanlara Anne-Babanın vefat ettiğini buradan paylaşmıştın. Bu dünyaya senin gibi bir evlat getirmişler nur içinde yatsınlar. Peygamber efendimize komşu olsunlar.

Güzel insan sizin gibi özel insanlar çok çok çoğalsın, herkesin karşısına ve benim evlatlarımın karşısına çıksın. Siz yazdıkça ben sizinle gurur duyuyorum. Çok güzel imkanlar sağlıyorsun etrafıdaki insanlara Anne-Babanın vefat ettiğini buradan paylaşmıştın. Bu dünyaya senin gibi bir evlat getirmişler nur içinde yatsınlar. Peygamber efendimize komşu olsunlar.
Güzel mesajın için çok teşekkür ederim canım. Allah hepimizin ölmüşlerini nur içinde yatırsın ve evlatlarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın.

Ben buraya resim atmayı beceremedim canım ya. Nete yazarsan kibrit çöpü diye çıkıyor. Daha güzelleri sizin olsun.1680 tl. İlk birikimim hiç çıkarasım gelmiyor:KK48:
Ayyyy çok heyecanlıııı :rolleyes:
Hayırlı olsun canım resim atar mısın? Ne kadara aldın..

Ben buraya resim atmayı beceremedim canım ya. Nete yazarsan kibrit çöpü diye çıkıyor. Daha güzelleri sizin olsun.1680 tl. İlk birikimim hiç çıkarasım gelmiyor:KK48:
Biliyorum canım da. Böyle kolunuzda çekince daha heyecanlı oluyor ondan demiştim. Çıkarma güzel günlerde kullan..

X