Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Teşekkür ederim canım allah razı olsun.
Çok geçmiş olsun canım şimdi bebiş nasıl? Allah şifalar versin. Nazar için dua okuyun.

Teşekkür ederim canım allah razı olsun.
Çok geçmiş olsun canım şimdi bebiş nasıl? Allah şifalar versin. Nazar için dua okuyun.

Sağol ablacım, bugün daha iyi. Dua okumaya çalışıyorum. Allah kabul etsin, korusun esirgesin.
Günaydın bu arada.

@algernonacicekler canım umarım gönlünüzce olur ve alırsınız evi.

D Dnyb günaydın canım. Aynen öyle bitti bayram.
Artık sonbahar da geldi. Kış moduna da az kaldı :)

A Anka sizinde bayramınız mübarek olsun . Evde oturdum ben gurbette olunca

durkan günaydın sizedee . Yiğeniniz hayırlı olsun inşallah. Hala olmak güzel duygu sanırım .

@algernonacicekler inşallah gönlünüze göre en hayırlısından bir ev sizin ve tüm isteyenlerin olur
Bu arada birikimler nasıl gidiyor hanımlar .
Altın biriktiriyoruz dedik ama
Altının skandal fiyatından dolayı çok dA biriktiremiyoruz ne olcak böyle .
bu işten anlayan bayanların bizi bu yüksek fiyatla altın alma ya da almayıp bekleme konusunda bilgilendirmesini rica ediyorum.

gulenyuzumsunsen belki altın al sat yapanlar daha iyi bilir ama nakit olunca harcıyorum diye altın almayı planlıyorum ben ..zaten duruma göre 1 yada 2 çeyrek alabileceğim kâr zarar durumuna pek bakmıyorum
Bir ara her ay bankadan bir gram altın alıyordum bayağı birikmişti geçen sene ..

A Anka sizinde bayramınız mübarek olsun . Evde oturdum ben gurbette olunca
Teşekkür ederim canım benim de kendi akrabam yok da eşimin tarafı arkadaşlar falan geldi.

Altının skandal fiyatından dolayı çok dA biriktiremiyoruz ne olcak böyle .
bu işten anlayan bayanların bizi bu yüksek fiyatla altın alma ya da almayıp bekleme konusunda bilgilendirmesini rica ediyorum

Aynen ya ben de merak ediyorum 1 tane tam altın 1 tane çeyrek alacağım ama karar veremedim.

Bensendetutuklukaldim oh hoşgeldiniz.. tatiliniz iyi geçmiştir umarım .yeniden gördüğüme sevindim . Topiğimiz uyumuştu valla.

@yoyo38 aslında siz haklısınız evet harcanmasın diye almak mantıklı . ben harcamıyorum yine de ucuz alınca daha iyi oluyor psikolojik sanırım

Benim banka hesabım falan Yok ama eşimin var telefonda uygulamasına baktım geçen gün gr almamak için kendimi zor tuttum ,
Eşimin birikime ilgisi olmadığından bilgisi de Yok anlatıyım aklını çeleyim de ordan da alalım diyorum olursa bakalım

OnDeryaa oh maşallah maşallah.bereketini bulun inşallah

A Anka sizde nakit kalınca harcayanlardansanız ve uzun vadede bozdurmayı düşünmüyorsanız alın gitsin

Evet hiç saklayamıyorum parayı. Her ay bir çeyrek alayım diye düşündüm işte o çeyreği alacağım. Bi de doğum yaptığımdan beri bebeğe gelen paraları saydım 900 olmuş. Onu da altına çevireyim dedim. Ama ben hiç acımam istediğim bişey olursa hemen bozdururum.

Ben de önceden çabuk bozduruyordum ama çocuklar için alınınca yani öyle niyetlenince bozdurmaya kıyamadım ..aslında alışılıyor birikime ..önceden çok alışveriş yapıyorduk evler dolaplar dolmuş şimdi atacak yer arıyorum ..kendimi oyalamayı öğrendim galiba alışveriş için bozdurmak istemedim ..nasip oldu ev aldık onun için bozdurdum

Ya çok şanssızım ben bu altın konusunda kızımın iki tane bileziği vardı ikisi toplam 20 gram bayram günü kayboldu
Bende seviniyorum ki bilezik yapacağım arkadan elimdekiler gitti sabah kolundaydı akşam yoktu

Nasıl yani . Evde mi kayboldu yoksa çalındı diye mi düşünüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…