Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kampınız hakkında bilgi verir misiniz
Nerede yaptınız yaylada mı yoksa deniz kenarlarındaki kamp alanlarında mı
Yemek işini nasıl hallettiniz ?

Bu arada sizin eski nikiniz neydi ?

Selam kızlar mesaj yazmıştım o kadar göndrremeden silindi nete bağlanamayınca.
Işbası yapanlara kolay gelsin...
Bizim tatil yarın son gün perşembe dönüş kısmetse. Cuma da işbası.
Altınları kaybolan arkadaşım inş bulursunuz çok üzüldüm.
Ameliyat olan küçük yavruya da çok geçmiş olsun.

Kampınız hakkında bilgi verir misiniz
Nerede yaptınız yaylada mı yoksa deniz kenarlarındaki kamp alanlarında mı
Yemek işini nasıl hallettiniz ?

Bu arada sizin eski nikiniz neydi ?
Merhaba.
Ben bursada oturuyorum. Eşim çok sık gider arkadaşlarıyla iki senedir ailece gidiyoruz. Uludağ'da yaptık bu sefer. Alaçamdan yukarı göllere gelmeden gizli bi yerimiz var. Bu sene Deniz kenarına gidemedik ama geçen sene Erdek'i geçince timsah adasının karşısındaki koyda yapmıştık harikaydı. Üç dört gün kalıyoruz. Konserve. Kahvaltılık. Menemen. Bazen mangal alıyoruz yanımıza. Su Uludağ'da bolca var zaten ama Balıkesir'e gidersek damacanayla su taşıyoruz. Şubat tatilinde Kazdağları veya yedi göller tarafında bi kamp istiyorum bu sefer. Kısmet. Otele 1000 lira vereceğine max. 200₺ ile tatil oluyor çok iyi geliyo.

Eski nickim röpdeşambır dı

Merhabalar umarım herkes iyidir. Sağlık olsun yaşadığımız olumsuzluklar için cana gelmesin diyorum, herşeyin bir telafisi var ama sağlıktan gittimi telafisi yok. Herşey zamanla yoluna girer inşallah Altın kalpli hanımlar. Beni soracak olursanız kenara attığım 120 TL'ye ayın sonuna kadar sahip çıkabilirmiyim bilmiyorum bayram çok şükür bitti. Ama masraflar katlanarak artıyor. Okullar açılıyor masraf, sünnet düğünü ve evlilik düğünleri hızlıca arttı hafta içi bile düğün var. Nasıl gideriz ne takarız bilmiyorum. İnanın evi temizledim bu kadar yorulmadım, fakat davetiyeleri sehpanın üzerinde gördükçe düşünmeden edemiyorum. Kış gelsin biran önce mümkünse ben kışın çok güzel para biriktiriyordum. Şimdi kızlarıma bile borçlanıyorum. Çok yazdım ama birtek size açılabiliyorum. Herkese kolay gelsin. Birde 2 kilo almışım zaten biraz vardı buda ekstrası oldu.

Ne güzel karavan damı yapıyorsunuz ?bzimkilerde pek meraklı ama daha kamp yapamadık hiç

Evet ya o düğünler fena gerçekten ..inşallah bulur zamanı gelince verirsiniz ..

Kizlar bizdede tam tersi esim cok tutumlu ben bi okadr harcamayi severdim ama artik bende kendim icin birikim yapmak istiyorum(gizli tabi) ama bunu nasil yapacagimi bilmiyorum bu konuda yardiminiza ihtiyacim var
Bazı masraflar fazla gösterilebilir mesela bence ..mutfak masrafı için ayırdığımız paranın bir kısmını birikime koymayı başarabiliyorum bazen ..eşim hiç anlamaz zaten ne kaç liraymış bilmez..artık olduğu kadar ..gerçi ben biriktirip eşim bunalınca veririm o da bunu bilir ama güvende olmak iyi hissettiriyor kendimi

biraz önce banka hesabımda kalan son 30 lira ile dolar aldım... 8.48 dolar... bu bayram bitirdi beni para kalmadı yahu neyse diğer hesabıma para geçince oradan alır bu hesabıma aktarırım..
Sorma ben dede 10 lira kalmış bankada ..bayram gezme derken bizde battık neyse ki kumbarada az bişeyler var

Kizlar benim maas kartim esimde yani maasimi kendim cekmiyorum ama hic parasiz kalmiyorum ben nasil para biriktirebilirim sizce sizler nasil yapiyorsunuz
Onu denedim ama marketi falan cogu zaman esim yapar bebegim 2 aykik ben pek cikmiyorum tek basima mutfaktan para ayiramiyorum birikim icin(cok uyanik bir esim varda )

Selam kızlar. Bana da akıl verin ya. Benim inanılmaz derecede tupperware hastalığım var. Herşeyini aldım ama hala her gorduğumu alasım var. Durduramıyorum kendimi,görünce illa alıyorum uye oldum geliş fiyatına alayım diye bir de. Bu gün yine bir şeyler aldım 180 TL gitti.

Canım yanlış anlama da allahın plsstiği ne kadar iyisi de dense plastik işte alma.
Cam kullanıyorum ben plastik az bende Hele tupperware hiç yok.
Acıyorum ona vereceğim paraya.

Canım yanlış anlama da allahın plsstiği ne kadar iyisi de dense plastik işte alma.
Cam kullanıyorum ben plastik az bende Hele tupperware hiç yok.
Acıyorum ona vereceğim paraya.
İşte rengarenk cıvıl cıvıl ya renkleri çok seviyorum. Dolabımda çok düzenli duruyorlar. Farkı var tabii şıklığından ziyade ama evden heryerden fışkırıyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…