Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun
Rabbim kurbanlarımızı kabul eylesin, kesemeyenlere de seneye nasip etsin.
Bu ay bizde hiç birikim yok
Oğlumun 205 tl bayram harçlığı ile birlikte kumbarası 317 tl oldu
Bugun lünaparka, yemeğe, ve de kafeterya ya gittik
Kafeterya ve yemek Arkadaştan olunca
25 tl harcadık sadece çocuklarla iyi gezdik.
11 tl de kokulu taş tozu aldım eşime...

benim tel de bir ay önce bozuldu.. şuan arkadaşımın eski telini kullanıyorum... para yok mu? varr... ama şimdi telefona mı bağlıcam parayı diyorum...şu bir aydır pek elime para geçmedi ama geçeni de attım bi 30-40 lira kadar olmuş.. onu devam ederim de telefon alırım artık..

Günaydın hanımlar :)

Bilezikleri bulabildiniz mi?

Kayboldu mu acaba yoksa biri mi aldı belki kızınız çıkarmıştır aslında takmamak lazım kıymetli şeyler ..küpe bile tehlikeli geliyor artık bana ..inşallah bulunur

Herkese günaydın herkese selamlar sevgiler canlar ben bugün iş başı yapanlardanım benim gibi olan tüm dostlara kolaylıklar diliyorum tatile devam edenlere iyi eğlenceler iyi dinlenceler herkese bol bereketli bol kazançlı az harcamalı bi ay diliyorum hepimizin hedeflerini fazla fazla tutturduğu bir ay olsun eylül

Çok geçmiş olsun inşallah bilezikler bulunur belki kızınız çıkarıp bi yere bırakmıştır oyuncaklarının eşyalarının arasına baktınız mı ya da bol mu geliyodu acaba kızınızın bileğine düsürmüs olabilir mi

Baktım canım yok bol değildi öyle sallanıp düşecek gibi hatta tam koluna oturuyordu eğer kendisi çıkarıp attıysa bahçeye atmış olabilir o gün 1-2 dakikalığına kayboldu arka bahçede buldum kızımı ama bayram misafir telaşı hiç farketmedim bir tanesi 14 gramdı bir tanesi 6 gramdı vurma bilezik almıştım ki sürekli bir büyüğünü alırken zarar etmeyeyim

Selam kızlar telefondan yazınca alıntı filan zor geliyor bana o yüzden işe başlayanlara kolaylıklar diliyorum altın almak isteyenler için (ben de dahil) biraz düşsün fiyatı diye dua ediyorum
ayiciklijelibom tatlm sen yazmıştın sanırım aileler için. Ailelerimiz aynı şehirde ama biz farklı şehirdeyiz o yüzden tatile gidince onlarda kalmak durumundayız. Kayınpederim özellikle hep onlarda kalalım istiyor ben de istemiyorum en sonunda eşime diyeceğim sen anangilde kal ben de anamgilde
Bu arada bayramda kızıma verilen harçlıklar 5 er 10 ar artıyor maşallah hem altın düşsün hem de biraz daha biriksin diye biraz daha bekleyebilirim bugün evimize geldik iş başı bile yaptım ama henüz paraları toparlayamadım :)) ayrıca 3 haftalık su faturamız da 60 tl gelmiş bence sayaçta filan bir sıkıntı var ne yapabiliriz yoksa suyla ben anlamadım ki

merhabalar hanımlar, size bir sorum olacaktı. Geçenlerde gramı 146'dan 20 gr altın aldım internet bankacılığından. Ben aldıktan sonra gramı hep düştü, 142lere kadar. Şimdi tekrar yükselişe geçti ve benim aldığım fiyatın bi tık üstünde. Sizce şimdi bozdurup düşünce tekrar mı alayım, yoksa artık düşmez mi?

Kokulu taş mı yapıp satıyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…