Altın biriktirmeye başlıyoruzz

O 10 ₺ kenarda ( zulada ) işte oradan alınca o eksilmiş oluyor , kenardaki ( zuladaki ) para miktarına totalde + 45 kâr oluyor

Kendine göre ayırdığı ve kâr olarak hesapladığı birşey var demek ki. Neden bu kadar takıldınız anlamadım

elecda tatilin keyfini çıkar arkadaşım. Böyle fırsat kolay yakalanmaz :) iyi eğlenceler :)

sempatik_kiz canım kantaron yağını ihmal etme. Sürekli kullan. İyi gelecektir.

sinirliportakal canım giden kilosuna üzülme. İyileşince toparlar. Yeter ki iyşleşsin.

Çok fazla birşeyler yedirmeye de çalışma. Zaten iştahsızdır. Kuzum benim ya. Taze meyve suları hazırlayabilirsin.

Burnuna da arkadaşların bahsettiği gibi, serum fizyolojik uygulayıp çektikten sonra, okaliptüs yağı sürebilirsin. Sürekli nemli tutmaya çalış burnunu. Kurumasın. Krem veya okaliptüs gibi yağlar sürebilirsin.

Karabiber de iyi fikirmiş :) deneyebilirsin.

game of thronos ızledım sezon fınalını şoklardaym cok guzel yaa ::))) ıyı gıbıyım arada sıkayetlerım olsada normal sanırım :)))

Evet ya game of thronos efsane :)

Rahat ol canım. Tabi doktorunun uyarılarını dikkate al ama çok kasma. Ben hamileyken hiç asansör kullanmadım biliyor musun? Evim 5. Kattaydı ve hergün merdivenleri kullandım. Yine hastanede de baktığım 4 farklı birim 4 farklı kattaydı. Hiç asansör kullanmadım. Hatta bir gün hastalar bekliyor diye merdivenlerden koştur koştur poliklinğe giderken, doktorumla karşılaştık, tuttu kolumdan, sana hareket et dediysem, koş da demedim, beni bile korkutuyorsun demişti

Doğumum da rahat oldu çok şükür. Elbette zor bir olay, zorun kolayı :))))

Ay duygulandım şimdi :)

Çok sağol canım. Kızın burnunun bir türlü açılmadığı bir gün, bakıcı ablamız önermişti karabiberi. Önce garip geldi sonra bir denedik. Burunda ne var ne yok çıktı
Cold mix diye bir damla var bu arada. Kıyafet yakasına veya yastığa bir damla damlatılınca gece nefesi açıyor bebeklerde. Onun içerisinde de okaliptüs yağı var.

Aaa evet ben onu unutmuştum. İyi oldu söylediğin. Cold mix de iyi bu konuda

hahahah ayy kıyamma bened cok hareketlı sayılmam ama cokta dugun deglım calısıncamecburen ahreketlı oluyorsun

Pırlanta tek taş kolye hakkında ne düşünüyor sunuz? Ben çok beğeniyorum ama fiyatları epey yüksek.
bende cok begeniyorum ama ortalama 0,40 karat civari almadiktan sonra pek bir albenisi yok. onunda fiyati malum 5bindrn fazla. ben o konuyu baskiladim biraz. oerde param olursa tek taşımi buyutmek istersem suanki tek tasimi kolye olarak kullanirm dedim.d

Bütün kıyafetlerleçok uyumlu ve zarif olduğu düşünüyorum. Bir tane alsam başka bir kolyeye ihtiyaç duymam sanırım. Yeşil veya kırmızı altını kendime yakıştıramıyorum. Benim de beğendiklerim 4000 lira civarı. Ama çok kararsızım.

bende genelde pembe altin tercih esiyorum. kolye bileklik almadan once tek tas alicktm. sonradan vazgectm ama hep begendigim bisey. eger birikimin varsa alınabilir

Zaman zaman bende öyle düşünuyorum canım diyet zor iş valla aklımda yiycek neler neler geçiyo
tobosolu_dulcinea kolay gelsin canım Allah ağız tadıyla yedirsin
sinirliportakal evet kokusu oluyo ama ortamdaki mikrobu kırıyor diye katlanıyoruz canım daha iyi olur inşallah
Saģol canım benim amin inşallah
Ellerine sağlık canım, kolay gelsin, afiyetle yemek nasip olsun inşallah.
Amin ablacım inşallah çok sağol
Selam kızlar...
30 Agustos Zafer Bayramımız kutlu olsun....
Bugün bende son hazırlıkları tamamlayorum yarın sabaha karşı çıkarız muhtemelen..
Selam tatlım yolunuz açık olsun şimdiden güzel keyifli mutlu anılarla dolu bir tatil olsun inşallah
benim ismim bile yok:)
Üzülme canım buzmavileylak bebişin etkisiyle gözden kaçırmıştır
Inşallah kuzum yolunuz açık olsun şimdiden bende yarın nasipse yola çıkıcam ama ben çıkmadan daha evimi özledim biraz fazla evcimenim de dün pazar vardı canım bugün evde olcam diye kışlıkları hazırlamayı bu haftaya planlamıştım çoğunluğunu bitiricem inşallah sonraki haftalarda arada belki bişeyler eklerim turşu ve erişte var aklımda daha

Herkese iyi akşamlar ,çocuklardan dolayı pek giremiyorm geriden geliyorum bayağı yeni gelen arkadaşlar hoşgelmisler,cnm bir bankaci olarak sana tavsiyem paranı bölmen yani altın ve usd şeklinde euro ya çok sıcak bakmıyorm,çocuklardan dolayı ne piyasa takibi nede gündemi takip edebiliyorm Fed yıl içerisinde 7 veya 8 kere toplantı yapar bunları takip etmek gerekiyor 19-20 eylülde de toplantısı olacak büyük ihtimalle faiz artırmicak yani usd düşecek .zararıni şu şekilde aza indirebilir hattâ kâra da gecebilirsin usd her düştüğünde bir miktar alarak ama tüm paranla değil kademeli bir şekilde alarak,uzun vadede ne usd ne de altın yatırımcisina kazandirir alacağın zaman bana yazarsan piyasa takibi yapar yardımcı olurum Cnm ,hepimizin birikimleri daima kârli olur ins ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…