Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Herkese merhaba kızlar
Tatile gidecek olanlara şimdiden iyi tatiller diliyorum

Bugün evimi son bir kez daha süpürüp silerim.
Marketten kalan bir kaç eksiği alırım.
Hazır arife indirimi başlamışken uygun fiyatlı bir şeyler bulabilirmiyim ümidiyle çarşıya çıkarım akşam üstü.
Eve de 2 damacana su istedim
Çocukların bayram harçlıkları için para bozdurmam lazım.
Yani arifeyi harcamalı geçireceğim yine.

nasıl başardın
Ben çok beyaz tenliyim ve güneş alerjim var. Güneşlenince bronzlaşmıyorum aksine kızarıyorum be her yerim su toplamaya başlıyor. O yüzden sürekli 50 faktör güneş kremi ile takılıyorum. Benim tatile gidip geldiğim hiçbir zaman anlaşılmaz

Çok tebrik ediyorum seni. Sakın bırakma. Gün geçtikçe daha iyi olacak.

Ne güzel olmuş ..araba hayatı kolaylaştırıyor zamandan tasarruf sağlıyor .bende ilerletmek istiyorum bu sene
Bak gözüm şunda. Bir gün almak nasip olur belki
Hayal etmek lazım inşallah olur
Kızlar yiğenim doğdu hala oldum 11 gün erken gelerek bize çifte bayram yaşatacak inşallah.
Çok mutluyum.
Ne güzel Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah

Amin canım allah razı olsun. Allah herkesin evladını bağışlasın, esirgesin inşallah.

valla canim me guzel dedin. ben de bir bunaklik var sorma. esim bezdi. bune 70yasinda nineler.giibi herseyi unutuyoruan diyo:))))

Tebrikler. Darısı bana eşimden başka bi yoldaş bulsam çok iyi olucak. Onun siniri beni öldürecek yada yalnız çıkmaya izin verse off ne güzel olurdu...

Koşuuuun koşuuuuun pintiler 6. Bölüm yayınlandı:
Off berbat yaa çöplerden pilav vs.
Diğeri ise daha fena başkasının içkisini alıyor düşünsene içerken bi yudum bardağa geri tükürmüşse filan bide ölmüş adam orda 6 ay mı kalmış ki koku bana geldi sanki. Yok yaa ben bu kadar pintilik istemem. Benim metodum rahmetli Sakıp Sabancı'nın yöntemi ; yedim say o cepten al diğer cebe koy ve diğer cebe harcamak içün dokunma

Bugünkü kenara attığım 45₺
Kitaplığıma saklıyorum aman kimse duymasın eşim geldi attı kendini koltuğa biraz oyalandım iyice mayışsın diye sonra dedim ki 5 dk ya yemek hazır olur o arada çocuklarla ekmek alır mısın? Biliyorum hayatta kalkmaz. Sen gitsen olur mu. Özür dilerim filan bende suratımı düşürdüm yalandan. İyi bari çocuğa para ver dedim ben örtümü bağlayana kadar. Baktım 2 lira bide bozukluk kuruşlar. Hemen çocuğu gönderdim. Ben başımı bağlıyom ya. Annem diyo kü ekmek 3.5₺ baba bu yetmiyor. Bide ben makaron istiyom deyince 50₺ verdi demirler çocuğun kağıt benim oldu. Üstünü tabiki geri vermedim. 3 ekmek 2 de çocuğa çikolata aldım. Kısa günün kârı 45 oldu.
Ay ne fenayım. Psikolojik şiddet uyguladım adama resmen. Ama kendi kaşındı. Beni bezdirdi para Yok para Yok deyip gezmelerden gelmiyo. Bi birikim yapıcam ki donup kalacak.

Yalnız amma yazdım ha. Siz de diyeceksiniz amma çenesi düşükmüş. Aslında 7 senedir kk dayım aktifim ama tabi buraya uğramak kısmet olmamıştı pek. Hadi daha kaynaşırız nasılsa

Yoksa sabaha kadar yazcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…