Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Soğanı hemen denedim şimdi canım bakalım rahatlar inşallah biraz. Yastık koyamam ama hem hava çok sıcak ateşi iyice yükselebilir çıplak yatıyor zaten şuan hem de yastığa alışık değil. Çok sağol önerilerin için çok teşekkür ediyorum.

Aynen öyle tatlım yargılamadan birbirimizi bir dostluk oluşuyor çok da güzel maşallah :) inşallah kuzum ben uyandım şimdi sabaha kadar uyanık olurum Allah'ın izniyle..
Yeşil mercimekli çorbasını ilk defa duyuyorum eriştenin deneyeceğim ben de eriştem olursa bu sene :)) kız hamile değilsin dimi canını da çektirdik durduk yere
sempatik_kiz amin canım sen nasıl oldun yanıkların geçti inşallah?
buzmavileylak takıların çok hoş güle güle kullan inşallah gitmişken bana da bir çeyrek mi aldın tatlım benim birikim sadece 1 gr idi yanına bir de çeyrek eklemişsin tabloya

Günaydın hanımlar. Mutlu tatilleeerr. Bugün resmi tatil olduğu için, bayramda izni olmayan arkadaşlarım da tatil yapacak bugün :)

Eline sağlık tatlım :) kolyen de çok güzel. Güzel günlerde kullan :)

OnDeryaa teşekkür ederim size de geçmiş olsun şimdi iyi mi evladınız peki?
Çok şükür şimdi iyi. 2 kg zayıflamış onu telafi etmeye istediği şeyleri yapmaya - almaya çalışıyorum.

Kolyen çok güzel güle güle kullan...
Gelire oranla hedef şimdilik iyi geldi bana bu yolda beraber devam etmemiz dileğiyle...
Teşekkür ederim kızlar. Benim hedef biraz yüksek farkındayım. Çünkü tamamen kısıtlı yaşıyorum. Harcamamaya çalışıyorum artık. Yeni yıla kadar evdeki erzağı derin dondurucudakileri bitirmeyi bu sayede alış verişten kâr elde etmeyi planlıyorum.

Bizde tatil diye fazla açıldık. Biran önce ipleri elime almalıyım diye düşündüm. Bu grup bana iyi gelecek(umarım)

Bugünkü harçlığım 50₺ eşim öğle yemeği için verdi. Çarşıda işim var(gözlüğümü tamire götürcem) Ama ben napıcam. Onu saklayıp 10₺ ile çıkıcam dışarı. Evden yanıma tost ve salatalık alıcam bol gezmeli bi gün olucak. 10₺ da artırabilirim çocuklar bişey istemez ve otobüs kartıma 5 ₺ koyarsam bugünlük 55₺ kârdayım demektir

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Bugünü temizliğe ayırdım. Akşama misafir gelme ihtimali var.
Öğlene kadar temizliği bitirebilirsem benden mutlusu olmaz sanırım.

Artık acımıyor cnm. Acısı geçti fakat boydan boya bir leke duruyor.
Ilac ve kantaron yağı kullanıyorum. Pek ümidim yok ama inşallah gecer

Bende yanımda taşırım genelde leblebi falan ..hadi bakalım harcamanında sonu yok gerçekten

Günaydın Hanımlar,
Zafer Bayramımız kutlu olsun.
Kardeşimle tatilin 2. günündeyiz. Dün bütün günü sahilde geçirdik. Akşam da Yalıkavak Marinayı dolaştık. Çocuğun peşinde koşmadığım bir tatili 4 yıldır yapmamıştım. İnanılnaz iyi geldi Dışarıda yediğimiz için epey para harcanıyor. Artık bayram dönüşü bir hale yola girerim.

:))))) sana bol kesedenn verisimmm

Günaydın kızlar hepinize iyi bayramlar iyi tatiller çalışan arkadaşlar varsa hepsine kolay gelsin
Güle güle güzel günlerde kullan canım çok şık çok zarif her ikiside
Aaaaa yok canım hamile değilim merak etme gönlün rahat olsun sadece bahsi geçince canım çekti biraz diyetteyimde herşeyi canım istiyo bak kuzum şöyle bi tarifi var hatta burayada linkini ekliyeyim fikir olur ve de tavsiye ederim kızınada besleyici bi çorba olur
http://www.nefisyemektarifleri.com/eristeli-yesil-mercimek-corbasi-yapimi/
Bu arada buzmavileylak a taptıgın yoruma çok güldüm leylakcığımın gönlünden geçmiş demek ki canım senin için bi çeyrek bu arada kızın nasıl oldu kuzum daha iyi inşallah
msf2407 durkan ablacım gulenyuzumsunsen sempatik_kiz elecda ve D Dnyb günaydın canlar nasılsınız bakalım ben birazdan başlıyorum kışlık hazırlamaya derin dondurucumu sanırim sandıgımdan hızlı doldurucam

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…