Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çok şükür kuzum acın geçtiyse lekede zamanla hafifler inşallah sıkma canını çok geçmiş olsun tekrardan
Iyi tatiller iyi eğlenceler canım boşver anın tadını çıkar birikimi dönüşte düsünürsün
:))))) sana bol kesedenn verisimmm
Ahhh venim gönlü zengin leylağım sabah sabah iyi güldürdünüz beni

gulenyuzumsunsen canım gecemiz uykusuz geçti biraz ateşi pek düşmedi ani düştü yükseldi filan.bu arada buram buram soğan kokusuyla uyuduk bazen açıldı bazen yine tıkandı burnu kendisi atamıyor ya mukus dolu o yüzden tıkanıyor..sağol canım sorduğun için.
@Kkli_kadin oyy yavrum benim ya toparlar inşallah kısa sürede ne yemek istiyorsa artık sağlıklı sağlıklı yer inşallah. Kızım da hasta ya ne kadar zayıflamış süzülmüş diyorlar biraz etkiledi ama zaten 10 kiloluk bebek olsa olsa 9 olmuştur niye beni üzüyorlar böyle kendimi teselli etmek zorunda kalıyorum bilmiyorum..
sempatik_kiz acısı geçsin yeter ki canım buna da şükür.ben geçen gün bacağımı jiletle alıvereyim dedim e tabi alışık olmayınca 4 cm kadar yerin derisi gitti 2 haftada kabuğu zor düştü ve kapkara bir iz kaldı :/ sağlık olsun diyip geçiyorum artık
buzmavileylak benim bir arkadaş bana evlendiğimde çeyrek taktı takarken de sen de benim bebeğim olunca takarsın artık dedi sen de şimdi bebeğine takarım diye bana bir çeyrek mi alıverdin
tobosolu_dulcinea canımsın tamam kuzum tarifi kaydediyorum miniğimin iştahı düzelince yer inşallah o da sever :)) ayrıca diyetteyken ben kilo veremiyorum beynim türlü türlü oyunlar oynuyor en iyisi diyette değilim de kandır beynini

tobosolu_dulcinea kolay gelsin canım Allah ağız tadıyla yedirsin
sinirliportakal evet kokusu oluyo ama ortamdaki mikrobu kırıyor diye katlanıyoruz canım daha iyi olur inşallah
Sorma tatlım eltimlerde kalıyoruz şuan geceden soğan kokusu sabah da yer belki diye 6 buçuk gibi yumurta haşlamıştım bir de onun kokusu odaya burnunu sokan ne kokuyor burası ya dedi ki pencere filan da açık yani

elecda iyi tatiller canım ben de kızımın peşinde koşturmaktan hiç birşey anlamadım ilk defa bir tatilden darısı başıma 3 yıl sonra kaşıntım tutar da ikinciye niyetlenmezsem tabi
Kızımla tatile gidince ben de hiçbir şey anlamadan bir de yorgun dönüyorum. Canım kızının burnuna serım fizyolojik uygulayıp aspiratörüyle düzenli çekiyor musun?
Ben çok burnu dolduğunda arada karabiber koklatıyorum. Hapşırınca burnunda ne varsa çıkıyor.

Çocuklar kaçar yaşında ?
Hiçbirşey istemeden durmaları ne güzel .

50₺ harçlık verilmiş 5 i oto kartına gidecek , başka hiç harcamazsanız 45₺ kalır . Kârınız nasıl 55₺ oluyor ?

Tatildekilere hayırlı tatiller
Altın alanlara hayırlı olsun
Hasta olanlara şifalar olsun

sinirliportakal bebişine banyo yaptır , banyoda uzun tut , banyonun buharıyla burnundakiler yumuşayıp çıkar .. Hatta başından su dök. , burnunu sık , çıktığını görürsün

Öksürük için de göğsüne ve sırtına hakiki zeytinyağı sür

Ellerine sağlık canım, kolay gelsin, afiyetle yemek nasip olsun inşallah.

hahahaha koptum canım ya D aynen sana fazladdan yazdm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…