Altın biriktirmeye başlıyoruzz

biz bilezık alırken pazarlık yapmıştık kızlar misal 100 gr bizlezıkten gramından 1 lira düşürsek 100 tl cebimize kalıyo biz 77 gram bilezık almıştık 300 tl falan düşürtmüştük ona da çeyrek almıştık

Canım ben kuyumcuya sormuştum kulpsuz oluyor ama siz isterseniz kulp takılabilir demişti.ben aldıklarımı hep kulpsuz aldım

Okudukça sizi fikrim değişiyo :) akşam kumbaraya attığım tüm bozukları çıkarıp yerine 50 bütün koydum. Bugün bozukları harcarım sonra tümletmek daha zor. Çeyrek yaparım diye düşğnmüştüm ama özendim sizden,ata yapıcam inşallah. 2-3 ayda anca yapabilirim ama olsun. Ata olunca bozdurmayada kıyamaz insan

Canım ben kuyumcuya sormuştum kulpsuz oluyor ama siz isterseniz kulp takılabilir demişti.ben aldıklarımı hep kulpsuz aldım

Aaaa iyiymiş canım çok sağol hani senin şu altın zincirli çeyrekli kolyen var ya onu işte ata altınlarıyla yapmak gibi bi hayalim var i şallah uzun vade de

o kolyenın fotografı varsa bende gorebılırmıyım

Canım benim aklımdaki şoyle bisey yine burda kızlardan birisi paylaşmıştı sanarım 3 3gunlukdunya ydı

Benim boyle bi gerdanlığı ata altınlarından yapmak gibi bi hayalim var ortadaki büyüğü 2.5 luk ata altını etrafınfaki kücük 10 tanesini de 1 ata altını olarak yaptırmayı düşünüyorum sevgili karamelli_turta nin kolyesi altın zicirle çeyreklerden oluşuyodu yanılmıyorsam tekrar paylaşabilir belki benim düsundüğumse tamamen yatırım amaçlı değil uzun vadede yavaş yavaş biriktirip cocuklarıma bırakmak istiyorum aynı zamanda yani evlenirlerken filan hediye edicem Birikimlik altınları ise gr olarak banka hesabında tutuyorum

derı mı canım foto genıslemıs pek anlasılmıyo

derı mı canım foto genıslemıs pek anlasılmıyo

Arkadaş paylaştıgında foto böyleydi canım evet biraz ölçülerle oynanmıs olabilir deri gibi görünüyo sanki kordon bu da fikir tabi

Ilk fotodaki modeller çok hoş canım ozellikle siyah olanlar sanki farklı kordonlarda düşünülebilir yine deri gibi bisey olabilir

Bu işlem için uygun döviz hesabınız bulunmamaktadır. Aşağıdan istediğiniz döviz cinsini seçtiğinizde yeni bir döviz hesabı açılacaktır. demiş euro seçtim, döviz alınacak vadesiz hesabımı seçtim, devam mı edeceğim ?

ata ile yaptırsam kullanılır hem

şimdi canlar ziraat e girdim, nereden açacağım vadesiz döviz hesabını? bi el atsanız bana? tobosolu_dulcinea canım yardım ederim demiştin, müsait misin?

Bikaç dk müsaitim canım giriş yapınca karsina gelen anasayfada hesaplarım var orayı aç canım ordan da en altta kırmizi yeni hasap aç bloku var ona tıkla vadesiz açıcaksın sanirım yada istediğini sec onu cinde de t $ € ve diğer döviz hesapları var burdan istedigini seç
Bi dene canım değilse akşam daha detaylı anlatırım mesai başlamak uzere benim

euroyu seçtim canım, vadeli vadesiz belirtmiyor burada?

"""""""""""""Hesap cüzdanlarının, ilgili bankada mevduat veya katılım fonu kabulüne ilişkin hesabın varlığını hukuken ispatlayıcı bir belge olma özelliği bulunduğundan, hesabın açıldığı Şubemizden temin edilmesinde fayda vardır, ilgili Şubemize başvurmanız halinde hesap cüzdanınız tarafınıza teslim edilecektir. İşleminize, bu durumun kabul edilmesi halinde devam edilecektir."""""""""""""" yazmış, okudum onayladım diyor muyum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…