Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Merhaba Canım çeyrekli zincir benimki değildi yanlış hatırlamıyorsam Kostebekpasta nındı
Benimki zincir ve bir tam altın Canım

Hayırlı olsun aldığın Canım bereketli olsun...
şimdi canlar ziraat e girdim, nereden açacağım vadesiz döviz hesabını? bi el atsanız bana? tobosolu_dulcinea canım yardım ederim demiştin, müsait misin?
Yeni hesap mi açıyorsun Canım hayırlı olsun...

Neden olmasın Canım eğer takacaksan yaptır öyle.
Benim zincirde bir tam altın var o kadar..
Takarım ben onu öyle.

Şimdiden plan yaptım agustos ayı için...
Bir ata alacağım maaşta.
Çocuklarımın paralarının üzerini tamamlayıp bir ata daha alacağım.
Kalırsa da kalanlar kumbaraya.... Inşallah....
süpersin maşallahhh, benim ağustos hedefim 1 yarım altın maalesef, ödemelerimiz-kesintiler var biraz yüklü..inşallah başarabilirim...

Evet var ama yatırımlık için kulpsuz makbul

Ayyyyy çok sevindim canım ben cok yoğundum ilgilenemedim hiç tel i alamadım elime aklımda sende kaldı ayın 2. yarısı yoğun zamanlardır bizde hayırlı uğurlu bol berektli olsun canım gerçekten cok keyifli benim 20 tl m olsun gidip 10 tl siyle döviz alabiliyorum mesela ama altında bu mümkün değil o para dursa harcıyorum ama böyle böyle döviz yapıp yeterli miktara ulaşinca altına ceviriyorum bana bu sekilde hem daha pratik hem de daha bereketli geliyor hatta aynı sekilde $ ve altın hesabıda açabilirsin canım

çok saol tatlım, çok yardımcı oldun, ben hata yaparsam diye çekindim ama hata yapacak da bir şey yokmuş...bundan sonra ben de alırım ufak ufak, hatta gaza geldim evdeki tüm bozukları topladım 40 tl civarı cıktı, bütünleyip hesaba yatırıp euro alacağım yine hepimizin birikimleri bol bereketli olsun tatlım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…