Altın biriktirmeye başlıyoruzz

euro:)) yalnız AB heran dağılacakmış gibi.. çok da bilmişlik yapmayim de, dövizin varsa yine altın al bence. kıymetli maden para gibi olmaz.

Olsun hiç belli olmaz. Çıkar baya yine. Biriktirmesen harcasan o bile olmayacaktı. Ama onları bütünlemesi sıkıntı olmaz mı. Ben 100 TL biriktirip butunletiyorım o bile zor oluyor. Bin nazla alıyorlar.
Taş çatlasın 1000 TL anca vardır kumbarada. Ama dedigin gibi atmasam oda olmayacaktı.

Tümletme işini bende düşünüyorum.
Önceden her yer deli gibi bozuk arardı. Nereye götürsem kendi cebine girecekmiş gibi sevinirdi.
Ama şimdi binbir nazla alıyorlar.

Ozellikle 5-10 kuruşları kumbarada biriktirmiyorum artik. Çünkü pazarcılar bile almiyor

Farklı bir kavanoza atıyorum. Biriksin eve gelen giden çocuklara avuç avuç vereceğim :)
Hem bu sayede onlarda mutlu olur

1000 TL de çok iyi benim için şurda kenarda 1000 TL olsun isterdim tebrik ederim seni sabrından dolayı.

çok şirinmiş:) ağzına kadar dolar inşallah.
bunların açılacak yeri yok diye biliyorum?

.
Kumbaranda hoş hayırlı olsun.
Bu sefer kendine söz ver canım mümkün olduğunca açmamaya çalış.

.
Kumbaranda hoş hayırlı olsun.
Bu sefer kendine söz ver canım mümkün olduğunca açmamaya çalış.
Sağol canım açmıcam inşallah canım. 1 ocakta kesicem. Sonra yenisini alcam. Aylık da 1 çeyrek almaya çalışacağım. Hiç alamasam 2 çeyrek alayım diyorum yılbaşına kadar.

Günaydın birikimci hanımlar :)

Herkes bir yerlerde sanırım. Güzel güzel tatiller geçirip, motive bir şekilde geri dönün :))
Merhaba canım günaydin demek için geç kaldım nerde bacım tatil kim ben kim çalışiyorum vallahi bu sıcakta klimamızda monte edilmedi buharlaşmama az kaldı bu arada ankara mı eskişehir mi muhabbetinde ben de oyumu eskişehirden yana kullanıyorum kızlar kesinlikle çok daha modern ve çok daha yaşanılası bir şehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…