Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Merhaba canım günaydin demek için geç kaldım :KK52: nerde bacım tatil kim ben kim çalışiyorum vallahi bu sıcakta klimamızda monte edilmedi :kızgın: buharlaşmama az kaldı :işsiz: bu arada ankara mı eskişehir mi muhabbetinde ben de oyumu eskişehirden yana kullanıyorum kızlar :sampiyon: kesinlikle çok daha modern ve çok daha yaşanılası bir şehir :KK66:

Kolay gelsin canım. Sabret az kaldı :) ama klimasız çalışmak da zor olmuştur.

Zaten Ankara için tek oy var, o da benim :) İnşallah Eskişehir için ikna ederim eşimi. Ben de çok istiyorum çünkü. Eltim de var, çok iyidir aramız. En azından güvenebileceğim biri olur.

hayatımda ilk kez turşu kurdum :halay:

Eline sağlık canım. Olunca da görüşelim. Bakalım tadı nasıl olmuş :)

Selam kızlar nasılsınız Ben çok hastayım
İşte n izin aldım eve geldim 10 gibi
Geldiğimden beri yatıyorum.

Geçmiş olsun canım. Hayırdır, yaz günü ne oldu sana?

Zaten Ankara için tek oy var, o da benim :) İnşallah Eskişehir için ikna ederim eşimi. Ben de çok istiyorum çünkü. Eltim de var, çok iyidir aramız. En azından güvenebileceğim biri olur.

tamam bi tadım yaparız:)

Sağolun kızlar.
Dün Şile ye pikniğe gittik, kahvaltı dan sonra da mangal yaptık.
Sanırım çay kahve peynır et çok karıştırdım galiba
Gece hiç uyuyamadım sonunda istifra ettim.uyumuşum.
Sabah uykusuz işe gittim.
Midem bulanıyor du hala.izin aldım eve geldim.
Şirketin dru gelmemişti.
S.ocağına da gittik kapalı.
En son damadı aradım o bir kür verdi o iyi gelmeye başladı ama hiçbişey yiyemedim 1 dilim ekmek ancak.

Evet kızlar ben de kumbaramı aldım ..hayırlı olur inşallah ..çarşı pazar gezdim her zamanki gibi evdeki hesap çarşıya uymadı :KK70:neyse eksikleri almış oldum ..çocuklara ayakkabı işi de tamam ..bundan sonra fazla çıkmayacağım valla :KK70:
Bayramdan sonra da okul masrafları olur..15 lira gibi bozukluk çıktı hemen kumbarama attım :KK66:

Sağolun kızlar.
Şirketin dru gelmemişti.
En son damadı aradım o bir kür verdi o iyi gelmeye başladı ama hiçbişey yiyemedim 1 dilim ekmek ancak.
Geçmiş olsun bizim oralarda kekik suyu vardır iyi gelir bu durumlara ..kekik çayı da iyi gelebilir

Sağolun kızlar.
Şirketin dru gelmemişti.
Mide bulantın için nane limon iç canım yarım bardakta olsa faydasını göreceksin hemen keser geçmiş olsun

Günaydın kızlar :KK200:
Son iş gününden selam olsun hepinize...
Tatile son 1 kaldı yarın son hazırlıklar ve arife günü öğlen gibi yola koyuluruz inşallah...

Bugün ayrıca maaş günü, bayram dolayısıyla erken verilecek :KK9:

Maaşın bereketli olsun canım :)

Günaydınnn :)

Günaydın herkese kızlar :KK54: nasılsınız bakalım keyifler yerinde mi birikimler tasarruflar nasıl gidiyor :KK52: buzmavileylak buzmavileylak bu ayki birikimimi özel msj dan atmıştım kuzum gördüm demi değilse tekrar yazayım :KK66: ayiciklijelibom ayiciklijelibom kuzum turşun hayırlı olsun sağlıkla afiyetle yiyin ne turşusu kurdun bu arada nasipse bende bu sene ilk kez yapmayı düşünüyorum:KK28: yardımını alabilirim canım :oops: karamelli_turta karamelli_turta m kuzucum maaşın hayırlı ve bol bereketli olsun bu arada D diyet canavarı naptı ne zaman dönebilcek aramıza bilgin var mı tatlım :KK52:

Sağol tatlım bakalım bugün klimamız takılcak inşallah başmüdürlük söz verdi bekliyoruz :KK48: eskişehir olur ankara olur başka bi yer olur ama neresi olursa olsun gönlüne göre olsun hayırlısı olsun canımcım :KK66: nora2010 nora2010 canım geçmiş olsun rabbim şifa versin :dua:

Evet kızlar ben de kumbaramı aldım ..hayırlı olur inşallah ..çarşı pazar gezdim her zamanki gibi evdeki hesap çarşıya uymadı :KK70:neyse eksikleri almış oldum ..çocuklara ayakkabı işi de tamam ..bundan sonra fazla çıkmayacağım valla :KK70:
Bayramdan sonra da okul masrafları olur..15 lira gibi bozukluk çıktı hemen kumbarama attım :KK66:
Merhaba hoşgeldiniz :KK52: kumbaranız ve birikiminiz bol bereketli olsun inşallah :KK68: okullar açılıyor kış geliyor derken doğalgaz masrafı artıyo offffff offfffff masraflar hiç bitmiyo :KK43:

X