Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar yemek listesi yapıyor musunuz? Benim en büyük sorunum yemek. Çok üşeniyorum ya dışarı çıkıyoruz ya dışardan söylüyoruz. Ya da melemen yiyoruz.
çocukların var mıydı?
evet hergün yemek düşünmek sıkıcı olabiliyor. aperatif hazırlayabilirsin arada. buzluğa sebze, et, börek atabilirsin. pratik olur.

benim seçeneğim olsa İzmir'e yerleşmek isterdim:)

çocuklarun var mıydı?
evet hergün yemek düşünmek sıkıcı olabiliyor. aperatif hazırlayabilirsin arada. buzluğa sebze, et, börek atabilirsin. pratik olur.
3 tane canım yaa. Çok yoruyorlar. Hele bebek çok mız mız canıma okuyor.
Börek atıyorum genelde kahvaltıya çıkarıp pişiriyorum. Birini bulursam sarma sardırıp atıyorum.

sempatik_kiz siz çok yaşayın güldürdünüz beni sabah sabah yatıyorum kalkıyorum aklım o parada oluyor dediniz ya hoşuma gitti.

Derin dondurucun şimdiden hayırlı bereketli olsun
Ama öyle cidden aklımdan çıkmaz ki o para
Sağol cnm. 5 kiloluk su bidonundan biraz küçüktü kumbara

Aylik 1 çeyrek almayı bende istiyordum ama kısmet olmadı ne yazıkki.
Fakat 3-5 demeden elime ne geçerse biriktiriyordum

benim seçeneğim olsa İzmir'e yerleşmek isterdim:)

Ayy canım bana İzmir deme lütfen. Yaklaşık 2 yıl, her hafta sonunu İzmirde geçirdim. Keşmekeş bir şehir. O yüzden yaşamak için uygun değil benim için. Ama gezilip görülebilir bir yer

Selamlar,
Bizim evin kışlık hazırlıkları tamamlandı sayılır.
3 kg yeşil dolmalık biber ve 3 kg kırmızı kapya biber kurutuldu.
5 poşet köz patlıcan, 3 poşet köz biber, 3 poşet bamya, 3 poşet taze barbunya, 3 poşet bezelye ve 6 poşet kahvaltılık sos yapıldı.
Tarhanayı yaptırıyorum. Erişte de aynı şekilde. Bayram dönüşü taze fasülye konulacak. Buzdolabının derin dondurucusunu kullandığım için daha fazlasına yer yok zaten. Bir de turşu kurulacak.

Ayy canım bana İzmir deme lütfen. Yaklaşık 2 yıl, her hafta sonunu İzmirde geçirdim. Keşmekeş bir şehir. O yüzden yaşamak için uygun değil benim için. Ama gezilip görülebilir bir yer
Bizim emeklilik hayali İzmir'e yerleşmek ama merkeze değil tabi. Seferihisar , Urla, Foça veya Çeşme olabilir.

Ooo baya büyükmüş Bozuk para da attın mı içine.

Hep bozuk para zaten canım. Nadiren kağıt attım bu sefer. Bu yüzden çok bir sey birikmemiştir. Pek heyecanlı değilim anlayacağın
Olsun hiç belli olmaz. Çıkar baya yine. Biriktirmesen harcasan o bile olmayacaktı. Ama onları bütünlemesi sıkıntı olmaz mı. Ben 100 TL biriktirip butunletiyorım o bile zor oluyor. Bin nazla alıyorlar.

Bizim emeklilik hayali İzmir'e yerleşmek ama merkeze değil tabi. Seferihisar , Urla, Foça veya Çeşme olabilir.

Urla ve ek olarak Kuşadası nı tavsiye ederim. Kuşadası Aydın a bağlı ama hem Aydın a hem İzmir e 45 dk. Çok güzel bir yer. Oğlum orada doğdu :)

Diğer bahsettiğin yerlerde güzel tabi. Çeşme mesela kışın da ölmeyen bir yer. Kış aylarının nasıl geçtiği de önemli. Kuşadası ve Çeşme yerleşik insanların da fazla olduğu yer.

Biz de emeklilikte Kuşadası düşünüyoruz.

Hepimiz için hayırlısı olsun. Emekliliğe daha 30 yılım var benim. Acaba o kadar ömrüm var mı :)))

Benim de 23 senem var emekliliğe

Arkadaşlar, sabah bir haber okudum. Eğer dolar, 3.40 kritiğini kırarsa, 3.33 e kadar gerileyebilirmiş.

Tabi ben 3.58 lerde dolar almıştım. Totalde zarardayım ama düştüğünde yine almayı düşünüyorum.

Sizler ne düşünürsünüz? Aramızda bankacılar da var. Belki onlar da fikir verebilir.

Altın mı dolar mı karar veremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…