Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ankara arabasız ulaşımın çok sıkıntılı olduğu ve kışın AVM ler dışında gidecek bir yeri olmayan bir şehir. Eskişehir'de ise yürüyerek her yere gidebilirsin, sıkılınca şöyle bir Adalarda yürüyüş yapabilirsin. Yaşayan halklar son derece saygılı ve modern insanlardır. Genel nüfus hep göçmen zaten. Bir de Eskişehir, Ankaraya göre özellikle yeme içme konusunda epey ucuz.
Umarım herşey gönlünüzden geçtiği gibi olur.

Selaammlar herkese nişanımızı yaptık geldik çok şükür. 28 ağustos itibariyle üç çeyrek iki ata sahibiyiım. bakalım yarın da bi ata almayı düşünüyorum takılan paralarla bakalım

Hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin :)

Günaydın herkese ...
3 yıl kadar Ankara'da yaşadım Eskişehir çok daha güzel ve sosyal bence de ..Ankarada yaşaması zor geldi bana ..sıkıcı geldi
Eskişehir'de arkadaşa gitmiştik güzel bir şehirdi ..hayırlısı olsun inşallah ..
Bende bugün Pazar'a gidip fasulye almayı planlıyorum kış için

Günaydın kızlar
Bugün sonunda derin dondurucuyu almak için dışarı çıkacağım, çok mutluyum

Dün pazara gittim erik, maydanoz ve kararbiber aldım. Toplamda 10 TL harcadım.
Pazar çok pahalıydı. Bayram öncesi hep böyle oluyor zaten.

Dün 50 TLde kumbaraya attım. Kumbarayı aldığımda 2 senede anca dolar diye bahsetmistim.

Salı günü bu kumbaraya başlayalı tam bir sene oluyor. Sadece yarısını doldurabildim. Tahminlerim doğru çıkmış

msf2407 köşeye para koyupta unutabilenlere hayret ediyorum, hatta hayran oluyorum. Cidden güzel bir sevinç
Ben bir yere para koyduğumda yatıyorum, kalkıyorum. Aklım fikrim o parada oluyor

Evet, genelde herkes Eskişehir' i seviyor. Bakalım inşallah istediğimiz gibi olur.

Benim eşim de deniz göremeden yapamayanlardan, ben ise karasalcıyım açıkçası. Koca memlekette yerleşecek şehir bulamıyoruz

Eşimin istediği yerleri ben istemiyorum, benimkileri de o :))

Bir tek Eskişehir ortak noktamız oldu :)

:))) bak o unuttuğun parayı ansızın bulduğunda ki heyecan ve sevinci yaşadığında, bir sonraki sefere nasıl da güzel unuttuğuna sen bile inanamayacaksın

Pazar bu ara pahalı evet. Ben de herşeyi bayramdan sonra yapacağım.

Derin dondurucun da hayırlı olsun şimdiden :)

Saol cnm :)

Selaammlar herkese nişanımızı yaptık geldik çok şükür. 28 ağustos itibariyle üç çeyrek iki ata sahibiyiım. bakalım yarın da bi ata almayı düşünüyorum takılan paralarla bakalım
Hayırlı olsun canım rabbim tamamına erdirsin

Aynen . Ben evdeyim hepinizi kıskandım
Harcayın paraları da dönün aramıza

Ben de evdeyim bu sene çok sıkıldım. Çarşıya bile gidemiyorum çocuklardan. Seneye rahatlarım inşallah.

Dondurucun hayırlı olsun canım. Ben de yeni aldım daha fişini takmadım içini dolduracağım çok heyecanlıyım
Çok mu büyüktü kumbaran. Ben de alacağım bu gün bir tane açılmayandan. Daha önce aldıklarımı hep kestim ama bu sefer dolana kadar bekleyeceğim kararlıyım. (inşallah)
Dediğin gibi benim de aklım fikrim kenardaki parada. Harcayana kadar batıyor bana ama bu sefer biriktirmem lazım. Ayrıca ayda 1 tane de çeyrek alacağım inşallah. Ya da en azından 2 çeyrek.
Ne Yazdım sabah sabah :))

Kızlar yemek listesi yapıyor musunuz? Benim en büyük sorunum yemek. Çok üşeniyorum ya dışarı çıkıyoruz ya dışardan söylüyoruz. Ya da melemen yiyoruz.
Kafamda olan yapiyorum 2 çeşit sebze balik köfte günü yapiyorum bol bol kofte hazirlayip dolaba koyuyorum..
Çok pratik oluyor cuma aksamlari disarda yiyoruz genelde

Dondurucu büyük kolaylık gerçekten..
Ben ddne bulursam koyuyorum kışın bazen pazara gidilmiyor soğuktan çok iyi oluyor
Ah ah bendebu aralar unuttuğum parayi bulsam keske
Benim dün eski çantamdan 20 TL çıktı çok sevindim kumbara alıp ona atacağım. Kumbara almaya gidip harcamazsam tabii.

Neler atıyorsun mesela canım. Şunu kesin yap çok iyi dediklerini yazar mısın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…