Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Seninki benden betermiş :) ben riske atmayıp 1 gr aldım :) gerçi fazlası için de pek param yok bu ay.

Neyse hayırlısı :) piyasayı iyi takip edelim bundan sonra :)[/QUOTE

Sırf aceleciliğimden zarar ettim ama 4-5 yıl sonrası için biriktiğinden zararı düzeltirim sanırım.

A Anka
@yoyo38 aramıza hoşgeldiniz bayanlar :KK5:
Gerçekten topik çok etkili birikimde bugün paramdan gereksiz yere harcıycaktım az daha .
Ama topiktekilere yarımın parası hazır kızlar demem lazım dedim vee bu gün 50 tl daha ekleyip 450 tl yi hazırladım:21:
msf2407 msf2407 birden bulunan para sanki gökten düşmüş gibi oluyor. 2 kış önce montumun cebine 100 tl atmıştım.unutmuşum. Geçen kış elimi cebime attım kiiii 200 ₺ valla çok sevinmiştim.

@diyetcanavari dön artık
elecda elecda evde yalnızlık sessizlik .. allahım bi an hayali bile güzel geldi . Keyfini çıkar inşallah :nazar:
Sağol canım. Ben de nir süredir bugünün gelmesini bekliyordum. Darısı başına

A Anka
@yoyo38 aramıza hoşgeldiniz bayanlar :KK5:
Gerçekten topik çok etkili birikimde bugün paramdan gereksiz yere harcıycaktım az daha .
Ama topiktekilere yarımın parası hazır kızlar demem lazım dedim vee bu gün 50 tl daha ekleyip 450 tl yi hazırladım:21:

Hayırlı olsun canım altının. Darısı başıma inşallah. Ben de bu gün tembellik ettim yemek yapmadım dışarda yiyelim demiştik. Sonra dedim gidelim eve melemen yapalım geçiştirelim. Dışarda yesek en az 100 tutardı. Yarım kilo domates 1 soğan 1 yumurta ile kapattık günü:KK73:

Sabah sazovadalardı. Belki karşılaşmışsınızdır bile. Eskişehir'li misin?

Biz dün sazovadaydık bugün de kentpark :)

Hayır değilim; fakat kaynım Eskişehir'de yaşıyor. Biz de Eskişehir' e yerleşmeyi düşünüyoruz. Ev aldık buradan. İnşallah Mersin' den sonra Eskişehir ' e gelip, burada yerleşeceğiz.

Ben de özel poliklinik açmayı planlıyorum Eskisehir' de. Yer bakıyorum ufaktan ufaktan

Sen Eskişehir li misin?

Hayır değilim; fakat kaynım Eskişehir'de yaşıyor. Biz de Eskişehir' e yerleşmeyi düşünüyoruz. Ev aldık buradan. İnşallah Mersin' den sonra Eskişehir ' e gelip, burada yerleşeceğiz.

Ben de özel poliklinik açmayı planlıyorum Eskisehir' de. Yer bakıyorum ufaktan ufaktan

Sen Eskişehir li misin?
Doktor musun canım.?

Kızlarrrrr kışlık hazırlyor musunuz? Derin dondurucu aldık biz daha fişini takmadım. Yarın pazara gidip fasulye patlıcan dolmalık biber alıp atayım diyorum. Başka neler atsam acaba. Barbunya da atacağım ama bayramdan sonra şu an 5 TL. Ucuzlasın diye bekliyorum.

Ben yaz meyvelerinden şeftali, kayısı, vişne, erik, üzüm koyuyorum.

Sebzelerden ise; kabak, semiz, patlıcan, taze fasulye, duruma göre taze börülce, kapya biber, taze bezelye, taze barbunya koyuyorum.

Belki aklıma gelmeyen vardır. Gelirse yazarım yine.

Ben yaz meyvelerinden şeftali, kayısı, vişne, erik, üzüm koyuyorum.

Sebzelerden ise; kabak, semiz, patlıcan, taze fasulye, duruma göre taze börülce, kapya biber, taze bezelye, taze barbunya koyuyorum.

Belki aklıma gelmeyen vardır. Gelirse yazarım yine.
Şeftali vişne buzdolabının dondurucusuna koydum... Patlıcanı nasıl koyuyorsun canım. Ben fırında közleyip koysam dedim ama karnıyarık olur mu bilmiyorum sonra.

Sen Eskişehir li misin?
Ben de eşim de Eskişehirliyiz canım. Lise bitene kadar ordaydım. Sonra üniversite için bir çıktım bir daha orada yaşama imkanım olmadı. Annem babam ölünce evimizi de sattık. Şimdi kayınvalidemlere gidip geliyoruz. Eskişehir yaşamak için şahane bir yerdir. İş imkanım olsa bir dakika durmam Ankara'da.

Ben de eşim de Eskişehirliyiz canım. Lise bitene kadar ordaydım. Sonra üniversite için bir çıktım bir daha orada yaşama imkanım olmadı. Annem babam ölünce evimizi de sattık. Şimdi kayınvalidemlere gidip geliyoruz. Eskişehir yaşamak için şahane bir yerdir. İş imkanım olsa bir dakika durmam Ankara'da.

Allah rahmet eylesin.

Eskişehir' i bende beğeniyorum. Ama ben de Ankara' da yaşamak isterdim. Normalde büyük şehir sevmem ama Ankara' ya karşı bir sempatim var :)
Eşimle ters düşüyoruz Ankara konusunda. Zaten en az 2 yıl daha Mersin deyiz. Umarım Eskişehir olur sonrasında. Zaten Ankara ya da yakın. Ben trafik derdi olmayan, en uzak yerin 20-25 dk olduğu, gelişmiş bir şehirde yaşamak istiyorum. Hayırlısı olsun bakalım.

Şeftali vişne buzdolabının dondurucusuna koydum... Patlıcanı nasıl koyuyorsun canım. Ben fırında közleyip koysam dedim ama karnıyarık olur mu bilmiyorum sonra.

Patlıcanı közleyip koyuyorum, kapyayı da öyle. Ama patlıcanı karnıyarıklık değil. Meze için, böreklerde ve Alinazik, hünkar beğendi gibi yemeklerde kullanmak için koyuyorum. Çoğunlukla meze olarak tüketiyoruz.

X