Altın biriktirmeye başlıyoruzz

benden 1 çeyrek :)

ben de ailelerin bu kadar kenara çekilip yabancı gibi davranmasından hoşlanmıyorum canım...
size yine ev vermişler, inan şanslı azınlıktansın

tabi ki haklısın zaten aslında hiç birimiz de beklentiye girmedik lakin o değeri ve zarafeti de görmek isterdik..sen bile karşıyım diyorsun ama kızın için biriktirip ister evliliğinde ister eğitiminde kullansın diyorsun,kıyamıyorsun, zarif ve düşünceli bir ebeveynsin çünkü..isterdik ki aynı zarafet kayınvalidemizde de olsaydı, yoksa tabi ki bi çöp bile istemem, çok şükür çalıştık kazandık aldık her şeyimizi...
lakin gelenek görenekleri de seviyorum, ailelerin bu anlamda evlatlarına ev yaparken çocukları olduğunda destek vermelerini de seviyorum, zira bi arkadaşımız bile düğün yapsa, bebek doğursa hemen altınımızı alıp koşuyoruz , az da olsa bütçelerine katkımız olsun diye..anne babadan da bekliyor insan...

canımsın, iyi olmana sevindim, korktum bi de daha da mı kötüledi diye...
dolmalar çok güzel olmuş, ben beğendim, ilk defa nar ekşili dolma yaptım..bakalım eşim beğenecek mi

bu farklı doktordu kuzum, aynen boşa geçmiş 1,5 yıl ve 5 gebelik dedi..1,5 ay vaktimiz var, bi düşünüp değerlendireceğiz artık canım...

Allah rahmet eylesin vefat eden tüm sevdiklerimize, mekanları cennet olsun inşallah...

hakikaten çok.. en fazla 980-990 hadi bilemedin 1000 olmalıydı sanki.
hayırlı olsun

zor geçmiş tatlım, neyse ki çok şükür şu an her şeyin var...sağlığın yerinde, çalışıyorsun..daha ne ister ki insan..Rabbim gönlümüzdekileri versin inşallah..bundan sonra sıkıntı olmasın yaşamlarımızda...

nar ekşili muhteşem oluyor. afiyet olsun kuzum.
hadi hayırlısı inşallah

hakikaten çok.. en fazla 980-990 hadi bilemedin 1000 olmalıydı sanki.
hayırlı olsun
çok teşekkür ederim büyük bir şehirde değiliz şu an aldığımız yer küçük bi ilçe o yüzden fiyatların yüksek olduğunu düşündüm başka yerden alma seçeneğimiz de yoktu maalesef aldık artık hayırlısı olsun

olsun zarar etmezsiniz nolcak sanki 20-30 liradan. bereketli olsun uğur getirsin allah tamamına erdirsin inşallah canım

1030 bana da çok geldi en son 2 hafta önce 980 den almıştım..ama olsun, sağlık olsun..belki kolye yapımı vs için aldı o aradaki farkı...her yerde de değişiyor aslında...

Allah tamamına erdirmeyi nasip etsin inşallah

Benim kast ettiğim evlenirken aileden beklentiye girmek ve yapılmayınca da üzülmek kısmı. Yoksa yapıldığı zaman kesinlikle hoş bir davranış olur ve çift mutlu olur ancak yapılmayınca bilenmemek lazım, zira bence mecbur değiller.

no_name_
Şu yazdığın mesajın her cümlesine canı gönülden katılıyorum.
Ben onlardan kimbilir ne beklentiye girmedim ama düğün salonunu bari düğün takıma güvenmeseydi, evin e sinden n sine kadar hepsini borçla aldığımızı biliyorlar. Biz oğlan evlendirdik deyip böbürlenmeselrrdi. Bazı taksitlerimizi üstlenselerdi. İnşaat halindeki ev verip alın size ev deyip kenara kaymak anne babaya yakışmaz.
Bende iki oğlan annesiyim ben kv kp gibi yapmayı asla düşünmüyorum.
Anne babaysan bunlar sizin de sorumluluğunuz... Haliniz vaktiniz varsa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…