Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar özellikle de anneler, size bir şey soracağım.
Benim şimdi bileziklerim var, bir de kızım doğunca takılan takılar.
Ben normalde kızımın altınlarını büyüyene kadar saklayım o naparsa yapsın diyordum, şimdi ev peşinatına katayım diyorum, nasılsa ev de kızlara kalacak, ne dersiniz?
Siz neler yaptınız?

Biz kızıma gelen altınları bozdurup vadesiz altın hesabına yatırmıştık. Ev alacağımız zaman peşinat yetmediği için tamamını kullandık. Gramını not etmiştim. Temmuz 2018 den itibaren tekrar vadesiz altın hesabı açıp önce borcum olan gram altın tutarını biriktireceğim. Sonra da her ay kızım için 2 gr alarak aynı hesapta biriktirmrye devam edeceğim. 137 gram borcum var kızıma.

O zaman ben de öyle yapayım

O zaman ben de öyle yapayım

Bende şu an aldığım altınları çocuklarım için alıyorum bir nevi onlara borcum.
Zamanında ihtiyaç anında bende onlara gelen altınları bozdurmuştum
Allah nasip ederse, üniversiteyi bitirdiğinde onun için biriktirdiğim altınları vereceğim kızıma. İstiyorsa dünyayı gezsin, yurtdışında yüksek lisans yapsın, iş kursun, evlensin. Ne istiyorsa onu yapsın.

Ayyyy çok sağol canım çok teşekkür ederim benim aklımdaydı da senin yazmanı bekledim sıkıştırmıyım istedim müsait olduğunda yazıcanı biliyordum tekrar çok teşekkürler kuzum allah razı olsun

Selam kızlar kabus gibi bir gece geçirdim
Saat 8 gibi işyerinde dişim ağrımaya başladı.
Tuz sirke ile gargara yaptım ağrı kesici içtim ve dişime koydum
Arkadaşımı aradım.
12 yw kadar çok zorlandım.
Çıkışta acil doktora gittik arkadaşla
Antibiyotik ve ağrı kesici verdi.
Eve gelmemiz 1i buldu.
İlaçları içtim ama ağrım gene azıttı.
Tuz kolonya ilaç sirkeli gargara hiçbiri ağrımı dindirmedi.
En son yanağıma buz tuttum da saat 03,30 mu neydi uyumuşum.
Allahım nekadar zordu,beynim uyuştu resmen.

Hadi hayırlisı canım inşallah iyi bi tatil yaparsınız ailecek stresinizide atarsınız kuzum tulumunuda güle güle giy şimdiden
Çok şükür canım senin sağlıgın yerinde olsunda gerisi nasip kısmet hayırlısı sorma hic kuzum bende sizi çok özlüyorum inanın bayrama kadar biraz daha yoğunluk devam eder canım bayramdan sonra inşallah daha rahat görüşucez

Rica ederim canım. 50 den fazla kitap okumuşum çocuk gelişimi ile ilgili
Bu yazdıklarım benim en çok faydalandıklarım. Umarım senin de işine yarar.

hheehe canım evet var hamileyim :))

Canım benim henüz anne değilim ama kızına ayırdiğın altınların peşinatta seni rahatlaticaksa ekle tabi sonra yine yerine koyarsın elecda nın yaptiğı gibi ama çok farketmiycek biseyse dursun derim sen düsün karar ver tatlım

ben telefon alıcam hiç açılmıyo, kıyamıyorum paraya bu cimriliğim neolcak
ben tamire veriyorum..

eşim evde habire "sana telefon alacam" diye geziyor, güldür güldür şovda bi tip var ya, onun gibi aynen,...yok istemem diyorum...bir gün tamamen kapanıp açılmayana kadar telefon yok bana....

ben tamire veriyorum..

eşim evde habire "sana telefon alacam" diye geziyor, güldür güldür şovda bi tip var ya, onun gibi aynen,...yok istemem diyorum...bir gün tamamen kapanıp açılmayana kadar telefon yok bana....

benımkı tamırde olmuyor, 750 tl ıstıyo kac senelık telefon zaten yenısını almak daha mantklı :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…