Altın biriktirmeye başlıyoruzz

tabi ki hiç kimse hiç bir şeye mecbur değil...yapmıyorlar zaten mecbur değiliz diyerek de bizimki bilenmeden daha çok, dost meclisinde serzeniş.... konu açılmış, "bu da olsaydı isterdim" dile getirişleri....

boşver be tatlım geçmiş gün, bunları düşündükçe de üzülüyor insan..Çok şükür sağlığımız keyfimiz yerinde...
eksiğimiz yok, çabalıyoruz..her şeyden önemlisi umudumuz var..hayat bu mücadele ve umutlarla daha keyifli
düşünsene her ulaştığımız hedefimiz ne kadar tatlı ne kadar huzur ve keyif verici..böylesi daha güzel...
bi de verip verip başa kakanları düşünmek lazım..en azından kimsenin ağzına laf vermemiş olduk

Allah sağlık sıhhat,evlerimize huzur, evlat hasreti çekenlere evlat versin de geri kalan herşey halloluyor kızlar.
Rabbim eşlerimizle huzurumu zu bozmasın, evlatlarımız hayırlı olsun yeter.
Bizde bu ay birikim sıfır ama sağlık olsun.
Şu sağlık problemleri atlatayım da başka birşey istemiyorum.

peh maşallahhhh, kışın gelip sizde yaşayabilir miyimmmmmm

biz de geri dönüp baktığımızda eşimle, sık sık muhabbetini yaparız..ne borç vardı, ne çok borç ödedik, nasıl becerdik diye şaşarız..hele de bu müsrifliğimizle :)

Allah sağlık,sıhhat,ağız tadıyla geçim versin, her şey alınır, her şeye sahip olur insan...
Koskoca Sabancı bile(Allah rahmet eylesin) araba fabrikam var ama bir tanecik erkek evladıma araba yapamıyorum diye ağlardı..var mı sağlıktan öte varlıkk

şekerim nasıl birikim sıfır, sen daha geçen gün dolarları almadın mıydıııı
amin kuzum amin, Rabbim sağlık, huzur, geçim versin evlerimize, sevdiklerimize, hepimize....

kııız ne yaptım sanki herkesin yaptığı şeyler:) sadece kışın değil nüfusuma alayım seni olmamı
çok güzel söyledin, çok haklısın. sağlıktan ötesi yok, allah bugünümüzü aratmasın. çok şükür halimize.
bi adam bana bişey demişti hiç unutmam:
"eskiden param yoktu, baklava yiyemezdim. şimdi param var ama şeker hastasıyım, yine yiyemiyorum." ...

geliyorummmmmmmm

Amin kuzummm....çok doğru demiş, hep böyle olmuyor mu zaten..bugünümüzün kıymetini bilip, şükredelim biz...Allah hayırlısını verecektir zaten..mücadeleye devam...

hahahahaha, bozmasana atmosferi, kaptırdım gidiyordum..
yakında kaptanımız karamelli_turta ikimizi ayıracak, söylemedi deme..sınıfın yaramaz çocukları gibi bi araya gelince sürekli kaynaşıyoruz
diyaloğun devamı buydu ondan şeyettim:)
ayırmaz ayırmaz kıyamaz bize:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…