Altın biriktirmeye başlıyoruzz

vaay çok hoş bence

oo süper, eşin evde olsun tabi yaaa, ne güzel, keyifli vakitler geçirin inşallah tatlımmm

az az brikiyor o da bi kenarda, bakalım hayırlısı...

canım kese regl ile atıldı diye düşünüyorum ama son kez gidip bi ultrason ile baktırmam gerek içeride parça kalmış mı ya da sıkıntı var mı diye..inşallah bi sorun yoktur...

kac haftalıktı en sondaki canım unuttum.

vaay çok hoş bence

ben de çok beğendim, yerden tasarruf...nefret ediyorum koca karyoladan, yatak başlığından, bazasından, her şey fazla geliyor bana bu ara

totem yapıp gebelık takvımımı olustursam

sen yoksa pozitifi gördün de bize sürpriz mi yapacaksın bakiiim
bence kesinleşmeden yapma derim, sonra kaldırmak zorunda kalınca kötü oluyor..çok yapıp kaldırdığımdan biliyorum
ama tabi sen bilirsin, seni mutlu edecekse yap....

test yapmadm kı canım inat ettim bu sfer, nasip diyorum sureklı , keske gorsemde paylaşsam :)

kac haftalıktı en sondaki canım unuttum.
çok ufaktı 4+4 de mi durmuştu kese gelişimi ne, öyle kaldı aklımda canım...
bi de tam kese de göremedi, buradaki karartı keseyse öyle, ya da dış gebelik de oluşuyor olabilir tüpte dedi beni panikletti, sürekli betahcg baktırttı ya...

bu doktorlar ınsanı sınır hastası eder

kendılıgınden adet kanamsıylamı dusmustu cnm

bu doktorlar ınsanı sınır hastası eder
bi de profesöre gittim bu sefer riskli gebelik uzmanı, sorunumu çözer diye, iyice çıkmaza soktu beni..eşim de öyle diyor, kimse duymasın ama bazen gerçekten dayağı hakediyorlar, kıracam kafasını gözünü diyor çook sinirlendi ve panik yaptı o bu sefer, dış gebelikten ölenleri duydukça hele...hay Allahım, Rabbim beterinden korusun, ne diyeyim...

bende 2. gebeliğimde doktor ole yapmıstı, 2 gunde bır beta hcg takıp edıcez dedı, dıs gebelıkmı degılmı anlayım dedı, o 2 gunler gecmek bılmıyordu, ne zor Allahım ıyıce ınsanı strese sokuyorlar

canım kese düştü mü tam olarak bilmiyorum ama çok yoğun şiddetli ve ağrılı kanama oldu evet, kendiliğinden..yarın bakacağız artık tam olarak düşüp bitti mi sıkıntı...

benm 3üde çok şiddetli kanama ve agryla olgu, hatta yanlıs hatırlamıyorsam 2. cok fenaydı. doktor 3 unede kımyasal gebelık dıyor, ama çözumune bısey demıyor :)

çok sağoll gerçekten bu izin süper oldu.
inşallah temiz çıkar canım benim

aynen canım, aman kimse yaşamasın çok sıkıntı..başta çok güzel arttı oysa, 2 günde bir ikiye katlandı, 1840 a kadar çıkmıştı 33 den...bu doktorda kabahat buluyorum ben biraz, belki de kan sulandırıcı vs başlamalıydı, salladı biraz gibi geliyor bana..neyse, susuyorum, hakkımızda hayırlısı...

ben de sadece araçta duydum, ihtiyaç kredisinde hiç denk gelmedim
Yani ben banka olsam ihtiyaç kredisinde sıfır faiz vermem yani. Faizden para kazanıyor sonuçta hayır kurumu değil ki.
Araçta 12.000 lira krediye 12 ay sıfır faiz şeklinde bir kampanya vardı ama araba firmasından kullanmıştık, banka devreye girmemişti.

bitirince hemen iş bulabileceğim bi bölüm. 2 yıllık adalet okunur mu sence? noterde işe girilebilirmiş öyle mi?

Canım noterde işe girmen için tanıdık noter falan olması gerekiyor. O kadar kolay olmayabilir. Katiplik veya gardiyanlık var. Gardiyanlık kadın için çok yıpratıcı.
Katiplik için de KPSS ve klavye sınavı var.

Yani sonuç olarak o kadar kolay olmayabilir işe girmek. Ama tabi sen yine de araştır.
2 yıllık sosyal hizmet falan var. O da belki olabilir. Sen tabi iyice araştır, iş olanaklarına bak. Hangisi sana uygunsa onu yaz.

Ben adalet yazacağım. Dediğim gibi dgs ile hukuka geçmek için. Eğer normal yollarla olmazsa.

Eşim de saf mısın diyor. İşin var, mesleğin var, devlet personelisin rahat mı batıyor :))

Ama hukuk benim çocukluk hayalim. O yüzden :)

Hepimiz için hayırlısı olsun tatlım.

benm 3üde çok şiddetli kanama ve agryla olgu, hatta yanlıs hatırlamıyorsam 2. cok fenaydı. doktor 3 unede kımyasal gebelık dıyor, ama çözumune bısey demıyor :)

umursamiyorlar yaa, vallahi bak, hiç umurlarında değil..oysa ne kadar detaylı anlattım durumumu, yaş olmuş 39, belki son gebeliğim olacak, yardım edin tutunsun dedim, hiç oralı olmadı..genel mantıkları sağlıklıysa tutunur, değilse düşsün....

çok sağoll gerçekten bu izin süper oldu.
inşallah temiz çıkar canım benim

inşallah kuzum..bakalım ne çıkacak yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…