Altın biriktirmeye başlıyoruzz

evet sıcacık.. altın neydi, altın emekti.. mutluluktu altın.. parlak bir düştü..
:KK70::KK70::KK70:

ayiciklijelibom ayiciklijelibom kız bende o da yok ne kadar hava atsan yeridir :KK70:
karamelli_turta karamelli_turta ısıtıyor ya kızım bile çok seviyor çeyrekleri kutuya koyup çıkarıyor sürekli bir bileziğim vardı onu da koluna ayağına takıyor anlayacağınız arada çıkarıp seviyoruz ki alışsın kızım da :anne:
Ağaç yaşken eğilir diyorsun :KK9:

işleri biraz hafifletip kahvemi aldım koştum yamacınıza, bi kahve içimi mola verdim :KK66:

Canım bende gayet sıcak bakıyorum. Eşimle farklı düşünüyoruz bu konuda. Ama ben daha önce yaptım ve annem bu sayede ev aldı. Sıfır faiz sadece dosya masrafı. Yoksa hayatta birikmezdi.

canım sıfır faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada var ki? ya da hangi koşullarda ? ben hiç denk gelmedim :KK43:
sen nereden alıyorsun?

Günaydın kızlar, bugun kan vericem, dua edin :)

dualarım seninle tatlım, Rabbim güzel gönlüne göre versin inşallah, güzel haberlerini bekliyoruzzzz

Valla biz pek çek-miş- gibi yapamıyoruz. Aa bu ay şu çıktı neyse bu ay geçsin. Öbür ay 100 eksik, diğer ay 300 eksik, sonra hiç atmama derken yalan oluyor. :))) ama yine de sen bilirsin tabi :)

Ben kredi konusunda destekçinim. Ama sıfır faiz oranıyla. Yoksa anlamı olmuyor

biz de miş gibi yapamayız, hiç inancım yok :KK43: ama sıfır faizle kredi veren bi banka bulsam, hiç durmam :KK66:

Günaydın Canım sana da güzel bir hafta diliyorum... Dolu dolu bir haftasonu geçirmişsin ne güzel.. Tatil için harcanana bende üzülmem her zaman çıkılmıyor kafanı dağıtmana da iyi gelmiştir :KK50:

Temizlik için de kolay gelsin şimdiden :temizlik:
Günaydın Canım @tobosoludulcinea mutlu bir hafta olsun inş.. Çok yorulmadığın. Özlüyoruz canım seni de görüşmek üzere :KK36:

çok saol kuzum, sen evdesin bugün sanırım ? bol keyifli istirahatler diliyorum sana :KK66:

Canım ben bu hatunun videolarını resmen ezberledim.çok motive ediyor . Ona sorana asla çekmeyin diyor ama her ay düzenli ödüyormuş gibi ayırmada kendine güvenemiyorsan bence sıfır faizle çekilebilir.

Ben aynen senin dediğin gibi yapıyorum.. Ödüyormuş gibi her ay maaşı aldığımda ayıracağım miktarı hemen o paradan ayırıyorum. Kendimce bu yönteme alıştım bana uydu. .

Allah alllah hep sıfır faizli kredi demişsiniz kızlar nerede o kredi? bi el atın lütfen bu duruma? bir açıklama yapın bana lütfeeennnn, nasıl oluyor o sıfır faiz?

günaydın canlar :)
işte çalışanlara evde çalışanlara kolay gelsin :KK66:
buzmavileylak buzmavileylak hayırlı haberlerle gel inşallah..
ikinci ünv. okumak isteyenlerin Allah yardımcısı olsun ben yaparsam yüksek filan yaparım artık o bile büyüyor gözümde bakalım..
izledim de videoyu birikim yapmak için kredi çekmeyin diyor ama ben eşimle ortak para biriktirdiğim için biz @msf2407 ün dediği gibi bu ay 100 eksik yatıralım ayakkabı alırız bu ay 300 eksik yatıralım şuna lazım filan modundayız. bekar olsam yapardım o işi de şuan önceliklerim ve esneklik payım oldukça arttı. o yüzden biz kredi ile birikim yapabiliriz. şu masraflı bayram tatil vs dönemi bi atlatalım hayırlısı ile de kışın kabuklarımıza çekiliriz :KK70:
bu arada kızlar tandıık bir kuyumcuya soracağım bakalım 1 çeyrek parası verip evdeki 3 çeyreği de üzerine verince ata lira verir mi diye olursa ben de ata olarak çok uzun vadeli düşünüyorum..(ata liralar çok cezbedici duruyor :KK53:)

ahhh ahhh hiç sorma canım, bizim de aynen öyle, biz atamayız kenara o parayı, eminim...

Ya evet resmen alıp böyle cebimde taşıyasın boynuma asasım filan var ahahah :KK70: çeyrek tam bir motivasyon sebebi değil benim için bir ata değil kendisi sonuçta :63:

evet kendisi bir ata değil yanee:)) ben de koluma dövme mi yaptırsam bilemedim.
belki de o yüzden en son çeyrek aldığımda gözüme minicik göründü, adama soruyorum bu niye böyle ufak normal mi bu diye. adam dövecekti beni:) kız o değil de var yok 1 tane ata'm var he bendeki sevince bak:))

hahahahahha sabah sabah kahve içerken eşime, canım ATAMIN o güzel sarı kafasını özledim dedim, sözde gönderme yapıyorum para olsa da Ata altın alsam diye, bana demez mi "çeyrek altında da Atamın güzel sarı kafası var git çeyrek altın al özlem gider ".... :KK43: bu cevap beni hiç tatmin etmedi tabi :KK43:

ayiciklijelibom ayiciklijelibom kız bende o da yok ne kadar hava atsan yeridir :KK70:
karamelli_turta karamelli_turta ısıtıyor ya kızım bile çok seviyor çeyrekleri kutuya koyup çıkarıyor sürekli bir bileziğim vardı onu da koluna ayağına takıyor anlayacağınız arada çıkarıp seviyoruz ki alışsın kızım da :anne:
canım bence kuyumcu fark alacaktır, çünkü 4 çeyrek verip belki fark vermeden 1 tam alabilirsin ama tam altın ile ata altın arasında 30 tl civarı fark var sanırım, onu alacaktır diye düşünüyorum ....hazırlıklı olmakta fayda var

işleri biraz hafifletip kahvemi aldım koştum yamacınıza, bi kahve içimi mola verdim :KK66:

canım sıfır faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada var ki? ya da hangi koşullarda ? ben hiç denk gelmedim :KK43:
sen nereden alıyorsun?

dualarım seninle tatlım, Rabbim güzel gönlüne göre versin inşallah, güzel haberlerini bekliyoruzzzz

biz de miş gibi yapamayız, hiç inancım yok :KK43: ama sıfır faizle kredi veren bi banka bulsam, hiç durmam :KK66:

çok saol kuzum, sen evdesin bugün sanırım ? bol keyifli istirahatler diliyorum sana :KK66:

Allah alllah hep sıfır faizli kredi demişsiniz kızlar nerede o kredi? bi el atın lütfen bu duruma? bir açıklama yapın bana lütfeeennnn, nasıl oluyor o sıfır faiz?

ahhh ahhh hiç sorma canım, bizim de aynen öyle, biz atamayız kenara o parayı, eminim...

hahahahahha sabah sabah kahve içerken eşime, canım ATAMIN o güzel sarı kafasını özledim dedim, sözde gönderme yapıyorum para olsa da Ata altın alsam diye, bana demez mi "çeyrek altında da Atamın güzel sarı kafası var git çeyrek altın al özlem gider ".... :KK43: bu cevap beni hiç tatmin etmedi tabi :KK43:
ahaha eşinin cevabına bak :KK70:

Ellerinize sağlık canm ben de istiyorum senin görümcenin deposundan :)) ben de kızımın küçülenleri lekeliyse hemen atıyorum değilse kaldırıyorum ama evin her yeri eşya kalabalığı oluyor böyle.
Çok birikiyor kıyafet hakikaten. 2. düşünmesem direkt verirdim aslında ama böyle olunca elim kolum bağlanıyor. Biz bi depo kiraladık evimize taşınmadan önce. Puset, oto koltuğu, park yatak vs. yi oraya götürdük ama depoda rutubet var. O yüzden kıyafetleri koyamadım oraya.
Benim ya da eşimin eşyaları birikmiyor. Mesela 2 pantolon aldım netten. Onlar gelince evden 2 pantolon gönderdim aynı gün. Ama çocuk bildiğin işgalci kuvvet yahu. Evin her tarafını ele geçirdi eşyaları.
Bu arada kızıma da oyuncaklarını ayıklattım. Bir büyük kutuda oyuncak çıktı depoya gidecek:ruh:

ahaha eşinin cevabına bak :KK70:

no_name_ no_name_ cnmcım bu hafta 4 12 vardiyasındayım...
Çok yormadan kendini kolay gelsin Canım
Eşinin cvbı yine bomba olmuş :halay:
Aay bu erkekler...

hiç beklediğim bi cevap değildi ne yazık ki :p ben sana para getireyim git al falan dese diye bekledim ama, nerdeeeee :p

buzmavileylak buzmavileylak hadi hayırlı sonuçlar bekliyoruz canım
no_name_ no_name_ kolay gelsin ellerine sağlık canım bizde Halıları kaldırıp yerine kilim seriyoruz yoksa ev çıplak gibi geliyor
İşte çalışanlara evde çalışanlara kolay gelsin,
Birimkimlerimiz bereketli olsun inşallah.

saol canım benim, evet halılar kalkınca çıplak oluyor ev, ses yankılanıyor...kilim iyi fikir aslında ama fazladan eşya demek..offf...

mutfağımı temizledim yemeğimi ocağa koydum benden mutlusu yok:)
ya kuaföre gitmem lazım, saçımı boyamam lazım..
yarın giderim belkim.

ellerine sağlık canım benim...kuaföre benim de kaş için gitmem lazım ama üşeniyorum..bayram öncesi gidebilsem keşke...

yarın doktordan randevu aldım,son kez gideyim bi kontrole..bu sıcakta hiç çekilmez ya :KK43:

kızlarrrrr, artık eşyadan , temizlik yapmaktan, yer darlığından o kadar gına geldi ki bana, ben bi karar verdim, özellikle yatak odası için... çünkü koskoca bazalı karyolayı çek altını temizle çok zor oluyor, şu yataklardan almak istiyorum..kullananınız, denk geleniniz var mı hiç? eşim kullanışsız olur diyor ama artık minimal yaşam, az eşya pratik hayat istiyorum ben yaaaa

duvar yatak 2.jpg

çok pratik ve hoş gözüküyor bunlar bana

kızlarrrrr, artık eşyadan , temizlik yapmaktan, yer darlığından o kadar gına geldi ki bana, ben bi karar verdim, özellikle yatak odası için... çünkü koskoca bazalı karyolayı çek altını temizle çok zor oluyor, şu yataklardan almak istiyorum..kullananınız, denk geleniniz var mı hiç? eşim kullanışsız olur diyor ama artık minimal yaşam, az eşya pratik hayat istiyorum ben yaaaa

Eki Görüntüle 2036066

çok pratik ve hoş gözüküyor bunlar bana

ayy harıka ya

hiç beklediğim bi cevap değildi ne yazık ki :p ben sana para getireyim git al falan dese diye bekledim ama, nerdeeeee :p

saol canım benim, evet halılar kalkınca çıplak oluyor ev, ses yankılanıyor...kilim iyi fikir aslında ama fazladan eşya demek..offf...

ellerine sağlık canım benim...kuaföre benim de kaş için gitmem lazım ama üşeniyorum..bayram öncesi gidebilsem keşke...

yarın doktordan randevu aldım,son kez gideyim bi kontrole..bu sıcakta hiç çekilmez ya :KK43:
sağol canım. bugün gitmem şart oldu eşim aradı yarından itibaren bayram sonuna kadar izinli olacakmış.
euro hayırlı olsun tabi ya az az alırsın bi bakmışsın yüzlerce euro olmuş:)
ya vallahi doktor meselesini sorayım diyordum ama seni üzmekten çekindim. kese noldu canım..?

X