Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kızlar nasılsınız
İşe gidiyorum ben
Yeni bir hafta hepimize hayırlı uğurlu olsun

Az harcamalı bol gezmeli güzel bir hafta geçirdik
Piknik doğa kazlar,tavuklar bahçe derken güzel di.
Gece kitabımı bitirme çabaları yüzünden 02 30 da yatınca sizede yazamadım sabah işten güçten.
Nasılsınız bakalım?
İnşallah herkesler iyidir.

merhaba kızlar tatilden yeni döndüm internet yoktu orda baya kaynatmışsınız hepsini okuyamadım sizide özledim fazla para harcanmadı tatilde en azından bizim tahminimizden az oldu bu arada eşimden habersiz para biriktiyordum tatildeyken bize biri para yollayacaktı kullandığımız banka 13tl komisyon istemiş bende yok başka yerden yollasın dedim eşim araba parkederken atm önüne gittim masrafı olmayacak şekilde karşıdakine anlatıyordum şöyle yatır diye birden yanımda bitiverdi baktı benim ismim 1500 tl biraz alındı benden habersiz para biriktiyosun diye ama sevindide parayı görünce gelen parayıda almadı saolsun hesapta duruyor gerçi ona verecektim 2000tl olunca istediğim birşey vardı yolunu yapıyordum biraz paramız olsa üstüne para koyar alırmısın diye, zaten alacakmış özelliklerine bakıyormuş istediğimde mac bilgisayar diğer bilgisayarlara göre pahalı ama işim için kullancam bir nevi sermaye

Keşke eşlerimiz de böyle bişi yapsada bizde alınsak
Aman alınacağı konu Böyle olsun
Yememişiz savurmamışız biriktirmişiz ne var yani

elleme bakayım hıııı tit tit:)
kumbaran nasıl bilmiyorum ama şişe falansa bantlayabilirsin

Kızlar nasılsınız? Ben bugün çok yorgun hissediyorum kendimi.

Bunların hepsi güneş tutulması yüzünden :)

Amerikadan arkadaşım sağolsun canlı yayınla paylaşacak tam tutulmayı. Görmesek olmazdı bende sizinle paylaşırım fotoğrafları inşallah :)

Bugün birikim yok maalesef. Gider var.

Arkadaşıma kurutulmuş biber, patlıcan, kabak siparişi vermiştim. Antepten getirecekti. Bugün getirdi. 50 tl ona, 60 tl de kitap aldım, okumalık

110 lira gittiiiii.

Ayrıca misafirimle de ufak bir tartışma yaşadık. O kadınların sadece pahalı olanı aldığını, kalitesine ve ne olduğuna bakmadıklarını, kadınların herşeyi para olarak gördüğünü savunuyor. Bende aksini. Yani kaliteye baktığımızı ve haliyle kalitenin ucuz olmadığını.

Klasik bir söz vardır ya, " Ucuz mal alacak kadar zengin değilim " diye. Aynen öyle. Ucuzu 10 defa alacağıma pahalıyı 1 defa alırım.

Bu erkekler niye böyle ya :)))

Gel sen bizim topiği gör diyemedim :))) Görsün analar ne hatunlar doğurmuş. Birikimci, tutumlu, becerikli, marifetli,akıllı, çevik :)))))

Off benim kafa gidik :)

Ben de ucuz mal almam. Kaliteli olan herşeyin bir maliyeti oluyor. Az ama öz ve kaliteli alırım. Uzun süre kullanırım. Bu ara kombin şeklinde alışveriş yapmaya başladım. Tek parça alıp bunu neyle kombinleyeceğim diye düşüneceğime halihazırda internette kombinlenmiş olan kıyafetleri alıyorum. Böylece kumaş dokusuna kadar uyum sağlamış oluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…