Altın biriktirmeye başlıyoruzz

evet sıcacık.. altın neydi, altın emekti.. mutluluktu altın.. parlak bir düştü..

Ağaç yaşken eğilir diyorsun

işleri biraz hafifletip kahvemi aldım koştum yamacınıza, bi kahve içimi mola verdim

Canım bende gayet sıcak bakıyorum. Eşimle farklı düşünüyoruz bu konuda. Ama ben daha önce yaptım ve annem bu sayede ev aldı. Sıfır faiz sadece dosya masrafı. Yoksa hayatta birikmezdi.

canım sıfır faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada var ki? ya da hangi koşullarda ? ben hiç denk gelmedim
sen nereden alıyorsun?

Günaydın kızlar, bugun kan vericem, dua edin :)

dualarım seninle tatlım, Rabbim güzel gönlüne göre versin inşallah, güzel haberlerini bekliyoruzzzz

biz de miş gibi yapamayız, hiç inancım yok ama sıfır faizle kredi veren bi banka bulsam, hiç durmam

çok saol kuzum, sen evdesin bugün sanırım ? bol keyifli istirahatler diliyorum sana

Allah alllah hep sıfır faizli kredi demişsiniz kızlar nerede o kredi? bi el atın lütfen bu duruma? bir açıklama yapın bana lütfeeennnn, nasıl oluyor o sıfır faiz?

ahhh ahhh hiç sorma canım, bizim de aynen öyle, biz atamayız kenara o parayı, eminim...

Ya evet resmen alıp böyle cebimde taşıyasın boynuma asasım filan var ahahah çeyrek tam bir motivasyon sebebi değil benim için bir ata değil kendisi sonuçta

hahahahahha sabah sabah kahve içerken eşime, canım ATAMIN o güzel sarı kafasını özledim dedim, sözde gönderme yapıyorum para olsa da Ata altın alsam diye, bana demez mi "çeyrek altında da Atamın güzel sarı kafası var git çeyrek altın al özlem gider ".... bu cevap beni hiç tatmin etmedi tabi

canım bence kuyumcu fark alacaktır, çünkü 4 çeyrek verip belki fark vermeden 1 tam alabilirsin ama tam altın ile ata altın arasında 30 tl civarı fark var sanırım, onu alacaktır diye düşünüyorum ....hazırlıklı olmakta fayda var

ahaha eşinin cevabına bak

Ellerinize sağlık canm ben de istiyorum senin görümcenin deposundan :)) ben de kızımın küçülenleri lekeliyse hemen atıyorum değilse kaldırıyorum ama evin her yeri eşya kalabalığı oluyor böyle.
Çok birikiyor kıyafet hakikaten. 2. düşünmesem direkt verirdim aslında ama böyle olunca elim kolum bağlanıyor. Biz bi depo kiraladık evimize taşınmadan önce. Puset, oto koltuğu, park yatak vs. yi oraya götürdük ama depoda rutubet var. O yüzden kıyafetleri koyamadım oraya.
Benim ya da eşimin eşyaları birikmiyor. Mesela 2 pantolon aldım netten. Onlar gelince evden 2 pantolon gönderdim aynı gün. Ama çocuk bildiğin işgalci kuvvet yahu. Evin her tarafını ele geçirdi eşyaları.
Bu arada kızıma da oyuncaklarını ayıklattım. Bir büyük kutuda oyuncak çıktı depoya gidecek

ahaha eşinin cevabına bak

no_name_ cnmcım bu hafta 4 12 vardiyasındayım...
Çok yormadan kendini kolay gelsin Canım
Eşinin cvbı yine bomba olmuş
Aay bu erkekler...

hiç beklediğim bi cevap değildi ne yazık ki ben sana para getireyim git al falan dese diye bekledim ama, nerdeeeee

saol canım benim, evet halılar kalkınca çıplak oluyor ev, ses yankılanıyor...kilim iyi fikir aslında ama fazladan eşya demek..offf...

mutfağımı temizledim yemeğimi ocağa koydum benden mutlusu yok:)
ya kuaföre gitmem lazım, saçımı boyamam lazım..
yarın giderim belkim.

ellerine sağlık canım benim...kuaföre benim de kaş için gitmem lazım ama üşeniyorum..bayram öncesi gidebilsem keşke...

yarın doktordan randevu aldım,son kez gideyim bi kontrole..bu sıcakta hiç çekilmez ya

kızlarrrrr, artık eşyadan , temizlik yapmaktan, yer darlığından o kadar gına geldi ki bana, ben bi karar verdim, özellikle yatak odası için... çünkü koskoca bazalı karyolayı çek altını temizle çok zor oluyor, şu yataklardan almak istiyorum..kullananınız, denk geleniniz var mı hiç? eşim kullanışsız olur diyor ama artık minimal yaşam, az eşya pratik hayat istiyorum ben yaaaa

çok pratik ve hoş gözüküyor bunlar bana

ayy harıka ya

sağol canım. bugün gitmem şart oldu eşim aradı yarından itibaren bayram sonuna kadar izinli olacakmış.
euro hayırlı olsun tabi ya az az alırsın bi bakmışsın yüzlerce euro olmuş:)
ya vallahi doktor meselesini sorayım diyordum ama seni üzmekten çekindim. kese noldu canım..?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…