Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydınnn

İyi yapmışsınız, hafta sonu deşarj olup hafta içi işlere yoğunlaşmak güzel oluyor

Kolay gelsin canım. Hava da çok sıcak hala. Temizlik yaparken bol bol su içmeyi unutma

Günaydın canım.

Yoğunluk devam ediyor sanırım işte. Kolay gelsin sana da

hadi inşallah olur hukuk:) olur ya çocukla, zaman kaybetme bence.
sağol canım bakalım eğer 10 taksit yaparlarsa belki düşünürüm.
çıkamazsan 2 gr altın alırsın hesabına dediğin gibi, şimdiden hayırlı olsun:)

günaydın camımcımm. ne iyi yapmışsınız kaçmakla.
kolay gelsin canım ya bu sıcakta zor gerçekten.
Halıları kaldırmamış mıydın?

Günaydın senin için de güzel bir hafta olsun kolay gelsin canım :)

Günaydınnn

İyi yapmışsınız, hafta sonu deşarj olup hafta içi işlere yoğunlaşmak güzel oluyor

Kolay gelsin canım. Hava da çok sıcak hala. Temizlik yaparken bol bol su içmeyi unutma

saol tatlım, bayram öncesi bi kaçamak olsun diye tutturdu eşim, cumartesi sabh iş yerine gitti, 1 saat sonra aramış burası bomboş işleri hallettim 1 saate geleyim çıkalım bi yerlere diye son dakika programı yaptı, hemen çanta vs hazırladım..önümüzdeki hafta sonu çalışacak gibi, bi değişiklik olsun istedi...

ben kastıkca masraf çıkıyor, demek ki yazın çok sıkı tasarruf yapamayacağım diye düşünüyorum...

özellikle temizlik ve havuz günlerinde günde 3-3,5 litre içiyorum mutlaka,sıvı kaybı yaşayıp dehidrasyon olmasın diye... çok saol uyarın için tatlım..

günaydın camımcımm. ne iyi yapmışsınız kaçmakla.
kolay gelsin canım ya bu sıcakta zor gerçekten.
Halıları kaldırmamış mıydın?

günaydın kuzumm, çok saolll....

halıları her dip köşe temizlikte kaldırıp altlarını temizleyip silip süpürüp geri seriyorum..aslında yıkamaya göndermek istiyorum ama henüz erken sanki, kapı cam hala sonuna kadar açık...ekim sonunu bulacak galiba...

yok yani yazın halılar serili kalıyor galiba onu sordum. biz yaz geldiğinde yıkayıp kaldırırız kışın sereriz.
bayramda çalışacak mı eşin. o zaman önden bi kaçamak iyi olmuş gerçekten. tatile harcanan paraya acıma canım ya.

yok canım serili oluyor halılar...toplayıp temizleyip aynı gün seriyorum maalesef, keşke ben de toplayabilsem,eşim nefret eder halısız evden, bazen yıkamadan geliyor, bir kaç gün dursun iyice temizleyip sereyim diyorum o zaman bile arıza çıkarıyor, hemen serdiriyor...

siz halıları toplayınca başka bir şey seriyor musunuz yerine?

tatile harcanan paraya acımayacağım ama yaşadığımız şehir gereği kanımız kaynıyor galiba, her haftasonu tatil neredeyse biizim için...hani 1 yıl çalışıp yılda 10 gün gidelim gibi olmuyor..her hafta bir yere gidince de, benzin masrafı vs çok daha fazla oluyor...

arife günü çalışıyor, 1.gün zaten kurban kesim dağıtım vs geçiyor, 2.gün evde havuz,mangal vs geçer...3.gün 2-3 saatliğine iş yerine gitmesi gerekecekmiş, dolayısı ile konaklamalı bi yere kaçmamız imkansız gibi...

hayır yerine bişey sermiyoruz. ve bana halısız ev daha temiz geliyor:)
olsun her h.sonu biyerlere gitmek herkesin imkanında olan bişey değil, ne mutlu size.
mangalı sitede nerde yapıyorsunuz balkonda barbekü mü var?
ev işlerine konstantre olmak için B.A.P' ten Let's get it started açtım anca elimi atıyom dans ede ede:))

onun yerine kredi çekmiş gibi davranıp taksit ödermiş gibi kenara para atsanız yada altın alsanız? "miş" gibi yapın yani olma mı?

keşke halısız durabilsem, temizlik de cok kolay olur, böyle sil süpür kaldır,altını temizle, tekrar ser tam bi işkence oluyor...
mangal için dışarı gidiyoruz tatlım, 2.gün yarısında havuz vs yüzeriz evde geçirir, sonra akşamüstü yakın bir yere gideriz manasında demiştim..sitede yaktıkları bi yer var mı bilmiyorum aslında, denk gelmedim hiç, site içinde parklar var herkes piknik yapıyor ama mangal görmedim hiç...

kolay gelsin kuzum sana da, dans ede ede ev işi süper fikir

onun yerine kredi çekmiş gibi davranıp taksit ödermiş gibi kenara para atsanız yada altın alsanız? "miş" gibi yapın yani olma mı?

eşim yapabiliriz diyor!!!! (eminim krediye bulaşıp kendini sıkmamak için gaz veriyor bana) ama istikrarlı olur muyuz emin değilim...extra masrafların olduğu bi ay atmama durumumuz olabilir, bu konuda çok güvenemiyorum da kendimize (özellikle eşime ) ..olmadı onu deneyeceğiz...

olduğu kadar, olmadığı kader

Sağol canım :)

Sen hangi bölümü düşünüyorsun?

Canım bende gayet sıcak bakıyorum. Eşimle farklı düşünüyoruz bu konuda. Ama ben daha önce yaptım ve annem bu sayede ev aldı. Sıfır faiz sadece dosya masrafı. Yoksa hayatta birikmezdi.

Valla biz pek çek-miş- gibi yapamıyoruz. Aa bu ay şu çıktı neyse bu ay geçsin. Öbür ay 100 eksik, diğer ay 300 eksik, sonra hiç atmama derken yalan oluyor. :))) ama yine de sen bilirsin tabi :)

Ben kredi konusunda destekçinim. Ama sıfır faiz oranıyla. Yoksa anlamı olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…