Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar. Hafta sonu gezmeler tozmalar, gitsin gitsin paracıklar :))) çok para harcayana ceza var

Kizlar bir arkdsm sordu bende burda ilenler olabilir diye sormak istedim arkdsmn beta artislari normal mi bilenler varmi 61 146 348 611 2 gunde bir vermis

Canım eğer ilk 2 haftadaysa normal gözüküyor. Sonuç aldığı kâğıtta referans değerler de yazar. Onunla karşılaştırsın

Günaydın kızlar
Herkese hayırlı huzurlu güzel tatiller

Tatilde bile olsa
Pazar günü bile olsa saatlerce uyuyamıyorum
En fazla 5 saat sonra uyanıyorum
Kahvaltımızı yaptık , şifa olsun

@Diyet Canavari fotoğraf senin için , bir ara baya sormuştun ekleyememiştim ..

Eklentiler

• image.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 153
Günaydın Hanımlar
Dün n pazara gittim kışlık aldım hazırladım çok yoruldum ama değer diye düşünüyorum en azından kışın hormonlu yemiyelim istedim.
Menemen lik domates biber,
Karnıyarık,
Taze fasulye,
Bamya,
Bir kilo süs biberi turşusu yaptım.
Bizde maddi birikim yok Nisan ayına kadar taksitler var ödenecek.
Bizde durumlar böyle sizler neler yapıyorsunuz.

Haftasini bilmiyorum canim adeti 2 3 gun gecince aldigi sonucmus en sondaki

Allah ağız tadıyla yemeyi nasip eder inşallah :))

Herkese merhaba kızlar ben geldim :) birikimler nasıl gidiyo 20 gündür uğrayamadım ücretsiz izinden sonra eşimin memleketine gittik sonra da benim memleketime .. ben kaldım annemin yanında eşim gitti yurtdışı görevine 3 ay Yok ... birikim adına 2 tam altın aldım birinden eşimin haberi Yok o direk zulaya geçmişi okuyamadım okurum İnşaAllah .. benden böle sizler nasılsınız ? Merak eden arkadaşlar olmuş çok sevindim yokluğumu hissetmişler hepinizi özledim

Hoş geldin canım, altınların hayırlı olsun, devamını diliyorum, şimdiden Allah kavuştursun, eşine hayırlı görevler olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…