Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kostebekpasta hoşgeldin merak ettik canım seni.. Memleket gezisi yapmışsın ne güzel.. Altıncıkların bereketli olsun ne güzel etmişsin...

Selam kısçeler .
bende uzun zamandır sayfaları bitirmeye çalışıyordum ki bitti şükür.
Bende birikim yapmak istiyorum.
Zaten elim çok sıkıdır bu konularda.
Kabul ederseniz bende varım.

Hoşgeldiniz A Avatarabdhk gel beraber olsun..
Tabiki kabul ederiz bir şartla neler biliyorsan bizimle de paylaş canım

durkan cım ellerine saglık Kışlık hazırlıkların,..çok güzel oluyor hazırlaması yemesi...

Hoşbuldum.
Alışveriş yapıcaksam eğer gezmeden ve pazarlık yapmadan almam.
Uygun fiyatlı ürünler alırım bazen pahalıyada aldığım olur çok beğendiysem ve birşey bulamadıysam.
Elim sıkıdır çok para harcamam, eşimede harcatmamaya çalışırım.
Aklıma gelen bunlar geldikçe sizinle de paylaşırım.

Söylediğin şey saçma değil tabi ki. Allaha emanet :)

Ama yüklü miktarda olan şeyleri evinizde tutmayın lütfen. Bankada kasa veya nakitse hesaplarda saklayın.

Gezerek ve pazarlık ederek alışveriş yapmak çok işe yarıyor..
Sen bu işleri biliyorsun canım maşallah.

Bu arada korkmakta haklısın evde tutmamak daha iyi bir yol bence ne olur ne olmaz...

Söylediğin şey saçma değil tabi ki. Allaha emanet :)

Ama yüklü miktarda olan şeyleri evinizde tutmayın lütfen. Bankada kasa veya nakitse hesaplarda saklayın.
Araştırıyordum zaten hangi hesaba koysam karlı olur diye.
En iyisi hesaba koyayım onu ben.
Çok yüklü bir miktar değil ama evde tutmasak daha iyi

Gezerek ve pazarlık ederek alışveriş yapmak çok işe yarıyor..
Sen bu işleri biliyorsun canım maşallah.

Bu arada korkmakta haklısın evde tutmamak daha iyi bir yol bence ne olur ne olmaz...
Teşekkür ederim canım elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum.
Annem ve küçük ablama benzemişim.

Bu arada kendimi tanıtayım.
Evliyim ve 6 buçuk aylık bir kızım var.
Çalışmıyorum kızıma bakıyorum.
Allah izin verirse bebeğim biraz büyüyünce çalışmaya başlamak istiyorum malum hayat koşulları çok zor.
Kızım için birikim yapmak istiyorum.
Onun takılarını, paralarına, harçlıklarına hiç dokunmuyorum.
5 kuruş ve 10 kuruştan oluşan bir kavanozum var biriktirdiğim.
En son 40 TL olmuştu galiba.
Eşimin bana verdiği aylık harçlıktan artırıp kenara koyuyorum.
Şimdilik bu kadar yeni araba aldık onun kredisi var.
Bu zamana kadar da evimizi kendimiz düzdük onun borcu vardı o bitti.
Şimdilik bu kadar birikimlerimiz.

Araştırıyordum zaten hangi hesaba koysam karlı olur diye.
En iyisi hesaba koyayım onu ben.
Çok yüklü bir miktar değil ama evde tutmasak daha iyi

Az ya da çok, sonuçta helalinden kazanılmış bir para. Niye onun bunun eline geçsin.
Hesapta saklayın en iyisi :) B tahvili fona koyabilirsiniz. Ziraat, vakıf, halk güvenilir bunlar o konuda. Biz vadeye sıcak bakmadığımız için B fona koyduk. Az riskli az kazançlı :) Bir kısım da benim hesabımda öylece duruyor. TL şeklinde. Hepsini aynı yere de koymuyoruz. Eşimle bir kaç hesapta tutuyoruz. Ne olur ne olmaz.

Kızınız da Allah bağışlasın. Hayırlı ömürler versin inşallah.

Birikim yapmak güzel şey. İnsan kendini güvende hissediyor

En iyisi ben yarın gidip koyayım ziraate :)
Amin canım cümlemizin evladını bağışlasın, hayırlı ömürler nasip etsin inşallah.
Güvende hissediyor birde biriktirdikçe biriktirmek istiyor insan.
Nerde para bulsam hemen biriktirme peşindeyim .

İyi geceler kızlar. Öpüldünüz :)

Yarın burası şenlik havasında olur. Kocayı işe gönderen gelir. Hafta sonu yüzümüze bakan yok

Bu arada bende paramı 120 den 200 e terfi ettirdim :))))) onunla da çeyrek alırım tamamlayıp.

Ben altın aldıktan sonra altının fiyatı düştü. Hep mi en yüksek fiyat bana denk gelir ya
Neyse tekrardan iyi geceler :)

Ha bir şey daha var. 2 üniye kayıt yaptırmaya karar verdim. Umarım her şey planladığım gibi ilerler :)

3. Kez iyi geceler

günaydııınnn

haftanın ilk günü ilk ben geldim hehee:))
nasılsınız özledim sizi. haftasonu nasıl geçti.

msf2407 canım sana 3 kez günaydın:)) altının hayırlı olsun fiziki mi aldın yoksam altın hesabı mı? 2. üni süper fikir aklında bölüm var mı? ben de okuyacam inşallah 2 yıllık açıktan.
Kostebekpasta senin de hayırlı olsun canım. eşine allah kavuştursun
A Avatarabdhk hoşgeldinn.
durkan eline sağlık afiyetle yiyin canım.

dün eşimle pazara gittik ve kışlık sebzelerimi aldım çok şükür. difrizde yer kalırsa patlıcan takviyesi yaparım sadece. pazar çok ucuzdu bide.
dondurucuyu şimdi almamaya karar verdim. aslında vestel'in 6 çekmeceli olanı 1000 lira, çok uygun ama sıkışırız diye korkuyorum.

hepinize mutlu bir hafta olsun inşallah güzeller:)

Günaydın canım :)

Benim hergün olduğu gibi, haftasonu da yoğun geçti. Misafirlerim var çünkü :S

Aslında ben hukuk istiyorum canım. Eğer yapabilirsem bu yıl sınava hazırlanmayı ve şansımı denemeyi düşünüyorum. Çünkü geçen yıl da kazandığım halde gitmedim hamilelikten dolayı ve çok pişmanım. Bu yıl tekrar düşünüyorum. Eğer normal yollarla kazanmazsam diye de adalete kayıt yaptıracağım. Bir de dgs ile denerim şansımı :)

Çocuk yokken yapmadım şimdi aşırı yaramaz bir çocukla yapmak istiyorum :) bakalım nasıl olacak :)

Bu arada kışlık hazırlıkların hayırlı olsun :) aslında derin dondurucu alınabilir 1000 tl. Kış sebzelerinin fahiş fiyatları düşünülünce, yazın hazırlık yaparak o fiyatı amorti ediyorsun zaten :))

Bende işe başladığımda alacağım :) seneye yâni.

Altın henüz almadım Şekerim. Geçen hafta bankadan gram altın almıştım. Şimdi bir de 200 liram birikti. Onun da üstünü tamamlayıp normal fiziki çeyrek altın alacağım. Çıkabilirsem tabi :) çıkamazsam onunla da gram alırım bankadan.

Günaydın kızlarrr
Haydi haftasonu bitti toplanın bakalım özledim hepinizi...
msf2407 alacağın altın bereketli olsun bebem
Ikinci üniversite fikri çok güzel.. Çocukla biraz zorlanabilirsin ama başarırsın sen.. Misafirler gitti mi bu arada?

ayiciklijelibom günaydın canımmm
Bende özledim valla haftasonu in cin top oynadı burda

Ben burdayımmmm :))

Sağol canım daha çokları sizin olsun :)

Gitmediler, 1 hafta daha burdalar. Zaten onlar gittikten 2 gün sonra da biz kv lere gideceğiz, Bursa ya.
Olan bana ve çocuğuma oluyor asaf da çok yoruluyor ben de

Sen nasılsın ne var ne yok?

günaydın kızlarrr, iyi haftalar dilerim hepimize..sağlıklı, mutlu,keyifli , huzurlu bir hafta olsun inşallah....

haftasonu cumartesi pazar yakın bir yerlere kaçtık, sürekli bi hareket vardı, girip yazamadım, fırsat buldukça geçmişi okudum, alıntılayamadım ama

gördüğüm kadarıyla herkes gayet iyi maşallahhh

yeni gelen arkadaşlar hoşgelmiş, altın alanlar, altın paraları birikenlere şimdiden hayırlı olsun diyorum, Rabbim bereketini artırsın inşallahhh

buzluk dolduranlar; aldıklarınızı afiyetle,sağlıkla yemek nasip olsun inşallahhhh...

çalışanlara kolaylıklar dilerim..
malum pazartesi, evi resmen ayağa kaldırdım
çamaşırlar makinede...halıları topladım, koltukları kaldırdım, dip köşe temizlik var bugün bende...hava da çok sıcak şansıma

çoook işim var çooookkkkk

günaydınn:) geldik geldik:)
tatil hazırlığı nasıl gidiyor elbise bulabildin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…