Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ben burdayımmmm :))

Sağol canım daha çokları sizin olsun :)

Gitmediler, 1 hafta daha burdalar. Zaten onlar gittikten 2 gün sonra da biz kv lere gideceğiz, Bursa ya.
Olan bana ve çocuğuma oluyor :KK43: asaf da çok yoruluyor ben de

Sen nasılsın ne var ne yok?
Ben selam verip geldim ya uyumuşum tekrar uyandım geldim :KK48:
Kıyamam ben yavruna çok yorulmasın...
günaydınn:) geldik geldik:)
tatil hazırlığı nasıl gidiyor elbise bulabildin mi?
Ahh canım gördün mü sizi bekleyeyim derken uyuyakalmışım :uykucu:
:KK70:

Elbise o gün yine baktım ama içime sinen olmadı, bulamazsam da artık olanları giyeceğim cnm.
Haftaya pazartesi yine bakarım

Ben selam verip geldim ya uyumuşum tekrar uyandım geldim :KK48:
Kıyamam ben yavruna çok yorulmasın...

Ahh canım gördün mü sizi bekleyeyim derken uyuyakalmışım :uykucu:
:KK70:

Elbise o gün yine baktım ama içime sinen olmadı, bulamazsam da artık olanları giyeceğim cnm.
Haftaya pazartesi yine bakarım
anaa uyumuş arada:)) günaydın tekrar o zaman:) butiklere baktın mı civarda varsa, belki bulabilirsin oralarda.

günaydın kızlarrr, iyi haftalar dilerim hepimize..sağlıklı, mutlu,keyifli , huzurlu bir hafta olsun inşallah....

haftasonu cumartesi pazar yakın bir yerlere kaçtık, sürekli bi hareket vardı, girip yazamadım, fırsat buldukça geçmişi okudum, alıntılayamadım ama :KK43:

gördüğüm kadarıyla herkes gayet iyi maşallahhh :KK66:

yeni gelen arkadaşlar hoşgelmiş, altın alanlar, altın paraları birikenlere şimdiden hayırlı olsun diyorum, Rabbim bereketini artırsın inşallahhh

buzluk dolduranlar; aldıklarınızı afiyetle,sağlıkla yemek nasip olsun inşallahhhh...

çalışanlara kolaylıklar dilerim..
malum pazartesi, evi resmen ayağa kaldırdım
çamaşırlar makinede...halıları topladım, koltukları kaldırdım, dip köşe temizlik var bugün bende...hava da çok sıcak şansıma :KK43:

çoook işim var çooookkkkk :KK43:
Günaydın Canım sana da güzel bir hafta diliyorum... Dolu dolu bir haftasonu geçirmişsin ne güzel.. Tatil için harcanana bende üzülmem her zaman çıkılmıyor kafanı dağıtmana da iyi gelmiştir :KK50:

Temizlik için de kolay gelsin şimdiden :temizlik:
Günaydın kızlar herkese hepinize mutlu huzurlu bol bereketli birikimli bir hafta diliyorum :KK54: dün giremedim hiç bu sabah bi kısmını okudum yazdıklarınızın bugünde fırsat bulamayabilirim :KK43: hepinizi öpüuorum herkese selamlar sevgiler :KK68: yeni gelen arkadaşlar olmuş hoşgelmişler sefa getirmişler :KK52:
Günaydın Canım @tobosoludulcinea mutlu bir hafta olsun inş.. Çok yorulmadığın. Özlüyoruz canım seni de görüşmek üzere :KK36:

kredi çekip birikime koyma fikri kafamı oldukça kurcalıyor bu ara..10 bin tl ile başlayıp 18 ay ayda 650 civarı ödesek diyorum ama kafam karışık..zaman zaman burada da konuşuyoruz konuyu...

konu ile ilgili bi link paylaşayım, aklımı çeliyor bu kadın benim :KK66:

Canım ben bu hatunun videolarını resmen ezberledim.çok motive ediyor . Ona sorana asla çekmeyin diyor ama her ay düzenli ödüyormuş gibi ayırmada kendine güvenemiyorsan bence sıfır faizle çekilebilir.
onun yerine kredi çekmiş gibi davranıp taksit ödermiş gibi kenara para atsanız yada altın alsanız? "miş" gibi yapın yani olma mı?
Ben aynen senin dediğin gibi yapıyorum.. Ödüyormuş gibi her ay maaşı aldığımda ayıracağım miktarı hemen o paradan ayırıyorum. Kendimce bu yönteme alıştım bana uydu. .

Canım ben bu hatunun videolarını resmen ezberledim.çok motive ediyor . Ona sorana asla çekmeyin diyor ama her ay düzenli ödüyormuş gibi ayırmada kendine güvenemiyorsan bence sıfır faizle çekilebilir.

Ben aynen senin dediğin gibi yapıyorum.. Ödüyormuş gibi her ay maaşı aldığımda ayıracağım miktarı hemen o paradan ayırıyorum. Kendimce bu yönteme alıştım bana uydu. .
yani.. nasıl takside girince paşa paşa ödüyoruz..

Günaydın kızlar
Hepinize bol bereketli bir gün diliyorum.
Günaydın Canım..
Günaydın kızlar, bugun kan vericem, dua edin :)
Hayırlısı olsun inşallah dualarım seninle..
anaa uyumuş arada:)) günaydın tekrar o zaman:) butiklere baktın mı civarda varsa, belki bulabilirsin oralarda.
Ay valla uyumuşum tekrar geç yatıp erken Uyanınca dalmışım öyle...
Biraz baktım ama fiziğime bedenime zevkime uymadı ara ara yine bakacağım ne dert ettim şu elbise işini.. :halay:

günaydın canlar :)
işte çalışanlara evde çalışanlara kolay gelsin :KK66:
buzmavileylak buzmavileylak hayırlı haberlerle gel inşallah..
ikinci ünv. okumak isteyenlerin Allah yardımcısı olsun ben yaparsam yüksek filan yaparım artık o bile büyüyor gözümde bakalım..
izledim de videoyu birikim yapmak için kredi çekmeyin diyor ama ben eşimle ortak para biriktirdiğim için biz msf2407 msf2407 ün dediği gibi bu ay 100 eksik yatıralım ayakkabı alırız bu ay 300 eksik yatıralım şuna lazım filan modundayız. bekar olsam yapardım o işi de şuan önceliklerim ve esneklik payım oldukça arttı. o yüzden biz kredi ile birikim yapabiliriz. şu masraflı bayram tatil vs dönemi bi atlatalım hayırlısı ile de kışın kabuklarımıza çekiliriz :KK70:
bu arada kızlar tandıık bir kuyumcuya soracağım bakalım 1 çeyrek parası verip evdeki 3 çeyreği de üzerine verince ata lira verir mi diye olursa ben de ata olarak çok uzun vadeli düşünüyorum..(ata liralar çok cezbedici duruyor :KK53:)

Günaydın Hanımlar,
Haftasonu oldukça yoğun geçti. İşe gelince dinlenen modelim ben de:sus:
Dün kızımın tüm kıyafetlerini döktük. Tek tek etiketlerine bakarak ayırdık. Ikeanın şeffaf büyük kutularına yerleştirdik. Bir tane yenidoğan, bi tane 6-12 ay, 2 yaş, 3 yaş ve 4 yaş olmak üzere 5 kutu doldu. Yaş grubunu belirten etiketler hazırlayıp yapıştırdım üzerlerine. Haftasonu hepsi görümcemin evinin deposuna yolcu.:KK76:
Bu eşya kalabalığı gözüme çok batıyordu. Hepsinden kurtuluyorum sonunda.
Geçen kış sezon sonunda kızımın önümüzdeki kış için ihtiyaçlarını toplu almıştım. Bu kış sadece bot masrafı olacak.

günaydın canlar :)
işte çalışanlara evde çalışanlara kolay gelsin :KK66:
buzmavileylak buzmavileylak hayırlı haberlerle gel inşallah..
ikinci ünv. okumak isteyenlerin Allah yardımcısı olsun ben yaparsam yüksek filan yaparım artık o bile büyüyor gözümde bakalım..
izledim de videoyu birikim yapmak için kredi çekmeyin diyor ama ben eşimle ortak para biriktirdiğim için biz msf2407 msf2407 ün dediği gibi bu ay 100 eksik yatıralım ayakkabı alırız bu ay 300 eksik yatıralım şuna lazım filan modundayız. bekar olsam yapardım o işi de şuan önceliklerim ve esneklik payım oldukça arttı. o yüzden biz kredi ile birikim yapabiliriz. şu masraflı bayram tatil vs dönemi bi atlatalım hayırlısı ile de kışın kabuklarımıza çekiliriz :KK70:
bu arada kızlar tandıık bir kuyumcuya soracağım bakalım 1 çeyrek parası verip evdeki 3 çeyreği de üzerine verince ata lira verir mi diye olursa ben de ata olarak çok uzun vadeli düşünüyorum..(ata liralar çok cezbedici duruyor :KK53:)
günaydın:) ay o ata'laaar ne kadann cicişler eveet:))

Günaydın Hanımlar,
Haftasonu oldukça yoğun geçti. İşe gelince dinlenen modelim ben de:sus:
Dün kızımın tüm kıyafetlerini döktük. Tek tek etiketlerine bakarak ayırdık. Ikeanın şeffaf büyük kutularına yerleştirdik. Bir tane yenidoğan, bi tane 6-12 ay, 2 yaş, 3 yaş ve 4 yaş olmak üzere 5 kutu doldu. Yaş grubunu belirten etiketler hazırlayıp yapıştırdım üzerlerine. Haftasonu hepsi görümcemin evinin deposuna yolcu.:KK76:
Bu eşya kalabalığı gözüme çok batıyordu. Hepsinden kurtuluyorum sonunda.
Geçen kış sezon sonunda kızımın önümüzdeki kış için ihtiyaçlarını toplu almıştım. Bu kış sadece bot masrafı olacak.
Ellerinize sağlık canm ben de istiyorum senin görümcenin deposundan :)) ben de kızımın küçülenleri lekeliyse hemen atıyorum değilse kaldırıyorum ama evin her yeri eşya kalabalığı oluyor böyle.

Ya evet resmen alıp böyle cebimde taşıyasın boynuma asasım filan var ahahah :KK70: çeyrek tam bir motivasyon sebebi değil benim için bir ata değil kendisi sonuçta :63:
evet kendisi bir ata değil yanee:)) ben de koluma dövme mi yaptırsam bilemedim.
belki de o yüzden en son çeyrek aldığımda gözüme minicik göründü, adama soruyorum bu niye böyle ufak normal mi bu diye. adam dövecekti beni:) kız o değil de var yok 1 tane ata'm var he bendeki sevince bak:))

Ya evet resmen alıp böyle cebimde taşıyasın boynuma asasım filan var ahahah :KK70: çeyrek tam bir motivasyon sebebi değil benim için bir ata değil kendisi sonuçta :63:
Kuyumcun umarım üzerine para istemez cnm.. Çeyrek de iyi de ata tabi daha başka...
Altın insanı iyi ısıtıyormuş dimii kızlar hani üşüyen varmı :KK17::-)

X