Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar zaten uzmanlar bile gelirin %25 ini tasarrufa ayırın diyor gerisi zorunlu ihtiyaç eğlence vs. Birikim yapacağız diye tabiki acımızdan ölmüyoruz bu topikte imkanı olan herkes tatiline de gidiyor mis gibi sağlıklı da besleniyor ve tabiki başlığa uygun olarak altın da alıyor :KK66:

benım gibi takıda alıyor. cunku ben manyagım :KK70:

Günaydın kızlar hayırlı bol kazançlı bir gün olsun inşallah :)
kulkedisi30 kulkedisi30 canım oğlunun ameliyatı kolayca geçer inşallah ben de o yaşlarda olmuştum fıtıktan sadece sonra yatmak biraz sıkıcı gelmişti çocuklar bizden daha kolay atlatıyor..
no_name_ no_name_ merkürde gerileme mi birşey varmış (Merkür müydü ya o) diyete filan başlamayın diyordu. Kızlar aklınızda olsun hiç bir yeniliğe kalkışmayın diyorlar inanan varsa böyle şeylere :) ben açıkçası durumu stabil tutayım diyorum :bicak: bu arada anneciğin evine altın saklıyordu ihtiyacın olunca söylüyordu yerini dimi :KK200: süper annene senin yardım etme fırsatın oldu demekki şimdi canım :KK66: Allah evladın hayırlısını versin derler ya bence ana-babanın da hayırlısını nasip etsin :nazar:

Herkese günaydın
Hayırlı hızurlu mutlu sağlıklı bir gün olsun hepimize :KK68:

kulkedisi30 kulkedisi30 canım oğlunun ameliyatı kolayca geçer inşallah ben de o yaşlarda olmuştum fıtıktan sadece sonra yatmak biraz sıkıcı gelmişti çocuklar bizden daha kolay atlatıyor..
no_name_ no_name_ merkürde gerileme mi birşey varmış (Merkür müydü ya o) diyete filan başlamayın diyordu. Kızlar aklınızda olsun hiç bir yeniliğe kalkışmayın diyorlar inanan varsa böyle şeylere :) ben açıkçası durumu stabil tutayım diyorum :bicak: bu arada anneciğin evine altın saklıyordu ihtiyacın olunca söylüyordu yerini dimi :KK200: süper annene senin yardım etme fırsatın oldu demekki şimdi canım :KK66: Allah evladın hayırlısını versin derler ya bence ana-babanın da hayırlısını nasip etsin :nazar:

günaydıınnn:)
nasılsınız.
ben bugün çeyrek alacam nasipse:) eşime kumbaramdaki paramla gram altın alacam deyince üzerini tamamla çeyrek al dedi.
çarşıda birsürü işim var. umarım kendimi dışarı atabilirim.

herkese mutlu günler:)

Günaydınnnnnnn :)

Havalar biraz serinlesin artık, buharlaştık resmen :S

Az harcamalı, bol kazançlı bir gün olsun. Öpüldünüzzz :*

nasılsınız.
ben bugün çeyrek alacam nasipse:) eşime kumbaramdaki paramla gram altın alacam deyince üzerini tamamla çeyrek al dedi.

Oo çok güzel haber canım bu :)) kolay gelsin çeyreğin şimdiden hayırlı olsun :KK66:

Günaydınnnnnnn :)

Havalar biraz serinlesin artık, buharlaştık resmen :S

Az harcamalı, bol kazançlı bir gün olsun. Öpüldünüzzz :*
Sizin oralarda nem çok nem :KK70: amin canım bereketli bir gün olsun inşallah :KK66:

Günaydın kızlar
Dün doktora gittim. Bugün ve yarın yine kontrollerim var. Eee tabi bunlarda hep para demek. Harcanan paranın haddi hududu yok bu sıralar bende:KK43:

Hal böyle oluncada kumbarayada 100 TL attım. En azından kenara bir şey attım derim içim rahat eder.

Bugün bir arkadaşım bize gelecekte buluşup mantı yapacaktık. Sanırım o işde yattı. Çünkü hic konusmadik

Günaydın canlar :KK54: nasılsınız bakalım keyifler yerinde herkes iyi mi :KK52:ben çok yogunum bu hafta ay sonuna kadar hatta böyle gider arada okumaya çalışiyorum yazdiklarınızı sohbetiniz bol olsun hepinize bol bereketli huzurlu mutlu keyifli bir gün diliyorum :KK68:
kulkedisi30 kulkedisi30 hem sana hemde yavruna çok geçmiş olsun canım insallah kolaylıkla atlarir ameliyatı çocuklar hızlı iyileşir zaten sen gönlünü ferah tut güzel haberlerini bekliyoruz :KK52:@durkan ablam hoşgeldin sefalar getirdin bu sıcaklarda iyi gelmiştir yayla havası hemde gayet ekonomik geçmiş değişiklik oluştur size Hoppa ayiciklijelibom ayiciklijelibom hayırlı olsun canım çeyreklerın biriksin büyusün bi sürü tam altın olsun :KK28:

günaydın kızlarrrrrr, herkes iyidir umarım :KK66::KK200::KK200::KK200:

musmutlu, keyifli, sağlıklı,huzurlu bir gün olsun inşallah..tasarruflu demiyorum, ne zaman desem abuk sabuk bir masraf çıkıyor, bugün de böyle olsun :KK66: :halay::halay::halay::halay:

Ekşi de dediğin konuyu arattım
Şöyle bir yorum var
Katılmıyor değilim
Her ne kadar bu konuya uymasa da

"biriktirmeyin.

bir kere geliyorsunuz dünyaya yiyin,için,gezin,görün,beğendiğinizi giyin,istediğinizi alın, yapmak istediğiniz ne varsa yapın. ne zaman öleceğimizden emin olsak hadi bir nebze ama para köşede bok yoluna gitmek de var hazır hayattayken bir güzel yaşayın cebimizde yanımızda malımızla paramızla gitmiyoruz şu dünyadan."

Kızlar zaten uzmanlar bile gelirin %25 ini tasarrufa ayırın diyor gerisi zorunlu ihtiyaç eğlence vs. Birikim yapacağız diye tabiki acımızdan ölmüyoruz bu topikte imkanı olan herkes tatiline de gidiyor mis gibi sağlıklı da besleniyor ve tabiki başlığa uygun olarak altın da alıyor :KK66:

vallahi kızlar, zamanında o kadar har vurup harman savurdum ki, dibine kadar yaşadım her şeyi, o sebeple en azından 2-3 yıl kendimi sıkabileceğimi düşünüyorum zira artık ne alış veriş yapmak ne yemek içmek eskisi gibi haz vermiyor, doyumla alakalı sanırım.. her şey zamanında güzel, bi 10 yıl önce bana bunları kimse yaptıramazdı, yaptıramadı da, ama artık zamanı geldi sanırım :KK66: şu anda da birikim yapmak inanılmaz haz veriyor, iyi hissettiriyor kendimi...önemli olan nasıl iyi hissettiğimiz değil mi zaten :KK66: hepimizin birikimleri bol ve bereketli olsun inşallah...

hahahaha, aynen canım, süper anne..bi anda hiç hesapta yokken ciddi bi ödeme çıkmış karşısına..anladım ses tonundan canının sıkıldığını, gittik, desteğimizi olduk çok şükür..istemem param var dese de, dursun yanında dedim...

nasılsınız.

gğnaydın tatlımmm, bol ve bereketli olsun inşallah, şimdiden hayırlı olsun altının :KK200::KK200::KK200:

Selam bayanlar nasılsınız
Biz cuma günü ani bir kararla ailemin yanına yaylaya gittik biraz önce geldik, yol parası dışında harcamamız olmadı.
Sizler nasılsınız neler yapıyorsunuz, inşallah herkes iyidir, herşey yolunda gidiyor dur.

merak etmiştim seni canım, iyi olmana sevindim..yayla havası misss gibidir, ne güzel gezip gelmişsiniz...

X