Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Aynen canım ya. Hayat çok pahalı

Bir de bütün bunlara rağmen, hükümetin zam teklifi %3. Şaka gibi. Hakaret gibi.

Eşime diyorum ki benim maaşımı enflasyona değil, çarlistona göre belirleseler, maaşım uçar

Harikaaa... Bayılırım dalından kopup gelenlere :)
evet yaa ben de bu sene buna dikkat edeceğim, bahçe sebzeleri olsun istiyorum fiyat farkı olsa da olsun, 5 çekmeceli çok da büyük olmayan bi dondurucu aldım geçen yıl, az çeşit yapmıştım ama kışın o kadar çok rahatladım ki anlatamam.. bu yıl inşallah çeşidi bol tutacam.. bi de ben kızartma çok seviyorum, hiç dondurucuya atmadım.. kızartmayı nasıl atayım kızlar karışık mı, ayrı ayrı mı, soslu mu yoksA sosunu ayrı mı koyayım. sempatik_kiz kızartma atıyordu sanırım.. canım nasıl yapıyorsun?? ben normal kızartma yemeği yaparken ne çeşit sebze varsa kızartıp karıştırıyorum ve üstüne domates sos yapıyorum.. böyle karıştırıp mı atılır??

Sosunu ayrı koy bence canım.

Derin dondurucu çok büyük rahatlık. Bu sene de güzel güzel doldur çeşitlendir canım. Kışın da gelsin vitaminler :)))

Ben pek mısır vermedim şimdiye kadar, GDO lu olduğu için. Ama çocuklar seviyor. Bende alıp koyayım bari. Bu gidişle buzdolabı yetmeyecek bana da :)
ya sorma canım herşeyi istiyor yavrucaklar zararlı değil bilmeden. ben de şekersiz verdiğim için herşeyi şuan çok tatlı olan çileği kayısıyı şeftaliyi filan yemiyor karışık birşey vermediğim için yoğurdun içine meyve parçası bile atsam tükürüyor
o yüzden temkinli olmakta fayda var buzdolabı yetmiyor zaten bende 3 çekmeceli ve dolabın kendi buzluğu var şimdiden doldu bile

Benim oğlum da aşırı tatlı şeyleri yemiyor :) tuzlu seviyor :))

Onların canı çekince de insan kıyamıyor işte. Zararlı bile olsa bir tatsın içinde kalmasın diyor insan.

Bende almayı düşünüyorum ama artık seneye. Bu sene olmaz. Ücretsiz iznim bittiğinde alırım ancak

1000tl ayırdım canım ama girdiğimiz büyükbaş 1440tl üstünü eşim tamamlayacak
eğer hepsini dağıttırıyorsan bu yıl küçükbaş kes

teşekkür ederim canım

canım benim yazdığımı görmüyorsun sanırım
Canım görüyorum da biraz geriden geliyorum kusura bakma kuzucum yetişemiyoruhızinıza hepinize maşallah
Bende aynı fikirdeyim canım kıs hazırlıkları kısın mutfak masrafını ciddi düsüruyo nasipse bende h sonu yavaştan başliycam
Allah ağiz tadıyla sağlıkla yemeyi nasip etsin canım bebişin icinde en iyisi neyse o olsun inşallah şu dr lar bi konuda hemfikir olsalar ne iyi olur birinin dediğini diģeri illaki reddediyo

ya 1 kilo yeşil fasulyem var, 1 paket de köz patlıcan, dolmalık biber hepsi bu.. yyarın pazar kuruluyor artık yavaş yavaş hatta hızlıca doldurmak lazım
ohh miss afiyet olsun.

bende haftaya izin zamanı düşünüyorum
10 kilo domatesten domates sosu yapacağım 20 kavanoza yakın çıkıyor.
5 kilo patlıcan 4 kilo kapya biber közleyeceğim
4 kilo taze fasülye soteleyip koyacağım
mısır koyacağım çocuklar çok seviyor
6 bağ nane 8 bağ fesleğen alıp kurutacağım
ben asma yaprağınıda dondurucuya koyuyorum salamurai le uğraşmaktan kolay
10 paket kadarda vişnem var bahçemizden

Benim derin dondurucu m yok
Yani onu koyacak yerim de yok
Dolaba bu sene taze fasulye
Belki kızartma
Bikaç da köz kırmızı biber patlıcan attım mı tamamdır
20 30 kavanoz da domates yaparım
Şeftali den nektar yaparım birkaç şişe
Vişne de alayım 2 3 kilo meyve suyu yaparım belki de 2 3 kavanoz reçel.
Yeter sanırım

Amin kuzum hiçbirimizun evinden bereket huzur eksik olmasın rabbim ödeme gücü ödeme kolaylığı versin benimde 2 tane kredim vardi kuzum biri bugün bitti iste çok şükür diğeride nasipse 6 ay sonra peki sizin kredilerin bitmesine daha çok var mı canım

Gözün aydın kuzum çok şükür

Ben dün akşam arkadaşla çay içmeye gittim
Wafle yedik ve de çay
İlkkez yedim Allahım hiççç beğenmedim
Ekşi tatlı çikolata lı değişik birşey
48 tl hesap ödedim gerçekten sinir oldum
Değmediğini düşündüğüm için yoksa cimrilikten değil
Günün toplamında 54 tl harcadım
5 tl de Ömerin kumbaraya

Aynen canım öyle valla çok da katı olmak istemiyorum o zararlı bu yararlı diye sonuçta ben de tam olarak bilemiyorum her gün yararlı şeylerin değiştiği memlekette :)

bende derım dondurucu almak ıstıyordum ama bu sene nasıp olmadı, seneye inşallah kızlar
İnşallah seneye alırsın canım takılarını da güle güle kullan inşallah zevkini beğenerek takip ediyorum

Süpermiş tatlım 6 ay sonra inşallah daha da artar birikimin bizim biri 2019 biri 2021de bitiyor kuzm biraz var gibi sanki daha

Güzel yapamamış olabilirler mi ya ben bayılırım çok yoğun tatlı sevmeyen herkes seviyor etrafımda yazıl olmuş gerçekten ben de beğenmediğim şeye para verince üzülüyorum ama denemiş oldun bir daha yemezsin

1000tl ayırdım canım ama girdiğimiz büyükbaş 1440tl üstünü eşim tamamlayacak
eğer hepsini dağıttırıyorsan bu yıl küçükbaş kes

Evet canım, dağıtıyoruz hepsini. Dediğin gibi, küçükbaş bu yıl için daha mantıklı. Sıkıştık bu ara biraz

Bizim 10 yıl var daha canım, konut kredisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…