Altın biriktirmeye başlıyoruzz

gözün aydın canım çok sevindim senin adına kredinin birinden kurtulmuşsun bereketlenir inşallah paran da bizim de 2 kredimiz var ben maaşımı bugün göremedim bile o yüzden çekiveriyor insafsız zalım banka kalmış bana 200 tl zaten akşama kadar da 130 tl bes kesintim olacak kaldı bana 70 tl eşimin maaşından da kk ödemesi yapar gerisi evimize ve bize harçlık çok şükür hepimizin maaşları bereketli olsun inşallah

Amin canım, afyet olsun :)

Aynen bazı şehirlerde pek ilgilenilmiyor bile. Benim ilk görev yerim Ağrı mesela. Orada bazı doktorlar çok daha fazla ilgiliyken, bazıları o kadar ilgisizdi ki. Bu aslında kişinin kendi özverisiyle alakalı. Bazıları doğu diyip önemsemiyor. Oradaki 400 gün zorunlusunu doldurup gitmeye bakıyor. Ama öyle olmuyor işte.

Allah vicdan versin insanlara.

Bende geçen cuma gittim pazara. Sadece misafirler için birşeyler alabildim. Çoğunluk meyve. 100 lira çıktı. Bir tek Asad a 4 kavanoz domates yapıp ve 1 kilo barbunya koyabildim şimdilik.

canım gözünaydın sevindim güzel birikim haberlerini paylaşırsın inşallah:)

Çok sağolun canlar hepimizinki bol bereketli olsun hayırlı ve güzel amaçlar için kullanalım kızlar maaşımdan şimdilik 15 $ aldım hemen eşimden gelenlerle 1 gr altın daha almayı planliyorum nasipse yıl sonu hedefimiz 20 gr altın ve 500 $ şuana kadar 5 gr altın ve 200 $ biriktirdim bu yıl o kadar borç ödedik hedefimizi tutturursak kendimizi başarılı saýicam
Kuzum çok faydalı bi yazı olmuş açıkcası ancak ben yinede de tam altınlarını ata yapmanı tavsiye ederim kuzum niyeyse bana ata altınları daha kazançlı geliyo

Gözün aydın canım. Kredi bitince, insanın üzerinden bir yük kalkıyor.

Ben de yılbaşını bekliyorum :)
Hadi bakalım birikimler bol olsun :) şimdilik az ama öz, daha sonra da çok çok olsun :)

Ilahi jelibon çok güldüm atacıklarinla arandaki ilişkiye bende 5 i 1 yerdelerimi biriktirip boynuma takarım evde onları diyodum ama seninki daha iyiymiş

Hahahaha çok güldüm :) 5 kuruş için yaygara kopmuş :)

Ama bak örnek al :) 5 kuruşta 5 kuruştur, gün gelir 1 lira olur off kate e bağladım

haklısın canım benim yaşadığım yerde de çok var ilgisiz doktor büyük şehir dersin bir de. İnşallah hepsi insanlara faydalı olmak için vicdanını kullansın.
çok pahalıymış canım sizin pazar da. bebişlere hazırlamak şart ya istiyorlar bilmeden hele kızım geçen pazara gittiğimizde nerde mısır var uzanıyor canı çekti ben de hemen alıp yedirdim ama biraz da dondurucuya atmak lazım kışın da isterlerse diye..

günaydın canım güle güle afiyetle yiyin

Ben pek mısır vermedim şimdiye kadar, GDO lu olduğu için. Ama çocuklar seviyor. Bende alıp koyayım bari. Bu gidişle buzdolabı yetmeyecek bana da :)

Kızlar,

Kurban alacak olan arkadaşlarım, ne kadar ayırdınız kurban için? Biz 1400 düşündük ama kararsızım. 1 hisse sanırım o civarda.
Bizde vekalet verip kestirip dağıttırıyoruz. Acaba büyükbaşa 1400 vermeyip 800 e falan küçükbaş mı yapsak diye düşündüm ama bilemedim

eşim bugün ilçede ve civar köylerde görevli, bana köy sebzelerinden getirecek, şimdilik 2 kilo patlıcan, 3 kilo domates, 1 kilo biber istedim. bu akşam bunları hazırlar dondurucuya atarım.. hafta içi kendimi yormadan az da olsa hazırlarım ama haftasonu boşum eşim de mesai yapacak ben de kış hazırlıklarına girişecem inşllah..

Harikaaa... Bayılırım dalından kopup gelenlere :)

biz 1000 ayrıdık cnm,,

Hayırlı olsun canım kurbanınız allah simdiden kabul etsin insallah kurban bayramında ikramiye kesinlikle iyi fikir vi ara oyle bi söylenti vardı en azindan emekliler icin ama gerceklesmedi tabi
Ne güzel canım ne iyi çok ince düsünceliymiş eşinin patronu valla ne yalan söyliyim bende cok seviyorum boyle patronları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…