Altın biriktirmeye başlıyoruzz

salatalıktan bahsediyor canm bence ben de koydum da geçen sene çok büyük olmuş fazla oluyor bölünmüyor buzluyken :) ama soslu kızartma da bölünmez onu da azar azar koymak lazım sanırım..
haklısın canım.. zaten salatalığı da poşetleyiğ ince ince yayacam inşallah, kıymada da öyle yapıyorum çözünmesi eşit şekilde oluyor ve erken oluyor.. bi de porsiyonları az az yaparım..

çilek reçeli yapmıştım canım. çok reçel tüketilmiyor malesef sadece haftasonları kahvaltı yapabiliyoruz birlikte
turşuyuda bayramdan sonra düşünüyorum şu an çok pahalı kornişonlar
domates sosu bana daha lezzetli geliyor. yaparken zahmetli ama kışın çok büyük kolaylık.
soslarda çorbada özellikle fellah köftesinin sosunda kullanıyorum hala geçen yıldan 1 kavanozum var

eşinin başka kardeşi yokmu nden hepsini eşin gönderiyor?
ayrıca kurban farz değil parası yoksa kesmeyiversin.
sinir oluyorum böyle sömürgeci ailelere

haklısın canım.. zaten salatalığı da poşetleyiğ ince ince yayacam inşallah, kıymada da öyle yapıyorum çözünmesi eşit şekilde oluyor ve erken oluyor.. bi de porsiyonları az az yaparım..
kızartmayı nasıl koyuyorsunuz canım dolaba?
koku sinmiyormu

Sempatik canavarım aynı fikirdeyim canım müsait olduğunda çeyrekleri tam altın yaptır kuzum ben olsam öyle yapardım belki seni motive eder bu düsüncem

vallahi bi düşüneyim tatlım, bana da hepsi ATA olsa daha iyi olurmuş gibi geliyor ama ekstra masraf olacak bir yandan

Hahahaha çok güldüm :) 5 kuruş için yaygara kopmuş :)

Ama bak örnek al :) 5 kuruşta 5 kuruştur, gün gelir 1 lira olur off kate e bağladım
bugün de yüzerken hep gözüp dipteydi, bir şeyler çıkar mı acaba diye

şimdi marketten geliyorum, acayip pahalı her şey

hoşgeldin canım, bereketli olsun inşallah

çok saol canım Allah razı olsun, daha çokları hepinizin olsun inşallah...öyle ukala tip denk geldi mi, çıkıveriyorum hiç uğraşmıyorum...

hastaneden geliyorum
sabah tahlil için gittik oğlum hastaneyi birbirine kattı çok ağladı oyuncakla kandırdım 15 tl ona gitti
perşembe günü 10da giriyoruz ameliyata dualarınızı eksik etmeyin

canıımmm, dularım seninle, Rabbim kazasız belasız, acısız sağsalim kurtulmayı nasip etsin

kızlarrr, markete gittim geldim , 4 kilo patlıcan aldım közleyip buzluğa atacağım...bi 7-8 kilo atmış olacağım...

kırmızı biber çook pahalıydı, barbunya da öyle..en ucuz domates 4 tl idi...ben domatesi hazır sos alıyorum, yonca marka 700 lük şişesi indirimde 2 tl oluyor hatta şimdi 5 şişe daha aldım indirimdeydi..katkı maddesi yok, domates ve tuz sadece, uğraştığıma hiç değmiyor, inanılmaz lezzetli ve ucuz, aklınızda olsun, büyük süper marketlerde oluyor

barbunya haşlanmış konserve aldım, bunu da çok kullanıyorum 4,5 tl den 3 adet aldım attım kenara

salatalık için rendelemeyin ufak küp küp yapın yazmışlar topiklerde deneyenler dün çok araştırdım, aklınızda olsun küp küp yapacağım ben de, 2 kilo da salatalık aldım...

şimdi mutfağa girip tavuklu nohutlu pirinç pilavı yapacağım, akşama çoban salata ile...

şimdilik bu kadar benden

aminnn canım çok sağol

niye boyle oldu ya

patlıcan közü dediğin fırına mı atıyorsun?

hastaneden geliyorum
sabah tahlil için gittik oğlum hastaneyi birbirine kattı çok ağladı oyuncakla kandırdım 15 tl ona gitti
perşembe günü 10da giriyoruz ameliyata dualarınızı eksik etmeyin
çok iyi geçsin ameliyatı inşallah hemencecik toparlansın

ben hıc kıslık yapamadım daha ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…