Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ay seninki de küçükmüş daha :) Maşallah kuzuma :)

Menenjiti 2 yaşından sonraya bırak dedi dr. O yüzden şu an dediğin gibi 6 ay rahatız :)

Sen yaptıracak mısın menenjiti?

Sağol canım :)

1 yaş aşısı teyzesi. Su çiçeği, kızamık, kabakulak, kızamıkçık ve 5 li karma. Toplamda 3 aşı

Gece olmuş, herkes gitmiş ben daha yeni gelebiliyorum.
Arkadasımdan getirdigim kabakları ve evde olan birkac tane biberi kızarttım. Yarın domates sosuyla karıştırıp buzluğa atarım.
Bence kışlık hazırlıklarda birikimden sayılmalı

sempatik_kiz tatil iyi gelmiş gerisini düşünme canım ödenir elbet

İyi geceler kızlar
Kuzular uyudu,eşim işte bende keyifteyim.Sizler napıyorsunuz?
Düşünmüyorum artık canım. Benden değerlimi dedim bıraktım. Takmıyorum kafama

Ay seninki de küçükmüş daha :) Maşallah kuzuma :)

Menenjiti 2 yaşından sonraya bırak dedi dr. O yüzden şu an dediğin gibi 6 ay rahatız :)

Sen yaptıracak mısın menenjiti?
Evet küçük daha teyzesi :)) yaptırmayı düşünüyorum ya Suriyeliler her yerde ve aniden dokunuyorlar filan insana her türlü hastalık hortladığı için korkuyorum sonuçta menenjit ölümcül bir hastalık Allah korusun. Rota virüs ü yaptırmıştık bunu da yaptırırız ama hangi ayda ne zaman yapılacaktı hatırlayamadım bi sağlık ocağını arayıp öğreneyim ben de..

13. Aydan sonra yapılıyor canım. Ama ara sor tekrar. Bize, başka bir doktorumuz 13. Ayda yaptırın dedi. Bayağı da tembihledi. Ama şimdi ki rutin gittiğim hekim 2 yaşına erteleyelim dedi. Çok kararsızım

Rotayı da yine hastanede beraber çalıştığımız çocuk doktoru arkadaşım yüzünden yaptırmadım

Benim kızımda bağırsak kanaması gelişti. Kaç kez ameliyat oldu, yakın çevreme önermiyorum dediği için yaptırmadım. Şuan pişmanım.

günaydın canlarrr,
sabah sabah uyandım hızlıca ev işlerimi hallettim, duşumu aldım, havuza ineceğim az sonra, hazırlanıyorum şu an...

herkes iyidir umarım, bugün maaş alacak arkadaşların maaşları hayırlı ,uğurlu, bol ve bereketli olsun inşallahhhh

buzmavileylak canıım, hayırlı olsun, iyi günlerde kullan inşallah

Yarın avans günü 200 tl vereceğim (alırken iyiydii)
Bir arkadaşıma ev hediyesi alacağım onu da yarın alırım kısmetse.
Ne alsam kızlar var mı fikriniz ben kahve takımı düşündüm ama.

no_name_ avans maaşımın bir miktarı yarın işyeri yatıracak hesabıma.

tatlım avansı biliyorum tabi ki sen avans vereceğim derken, içeri iade edeceğin bir şey olduğunu düşündüm, avans talebinde bulunacağını sonradan anladım

kızlar fikrinize ihtiyacım var, bana bi akıl verseniz?

şimdi geçmiş aylarda tam altın almıştım yeni tarihli, yani 2017..bu yıl sonunda eski tarihli olacak bu tamlar, değeri düşecek..diyorum ki aralıktan önce, hala 2017 yeni tarihli geçiyorken ben bunlara fark ödeyip ATA ya çevirsem mi? yoksa bırakayım öyle mi kalsın? siz ne yapardınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…