Altın biriktirmeye başlıyoruzz

karamelli_turta karamelli_turta aynen örgü bambaşka bişeymiş hiç anlamaz bilmezdim ama öğrendim , herşeyi süper yapamıyorum ama çabalaya çabalaya yapıyorum bayaa.
Önce lif den başladım . 40 tanesini bi arkadaş aracılığıyla satıp 200 tl kazanıp bi çeyrek bile almıştım hatta :KK54:
Şimdi Bebek yelekleri yapıyorum .

Eline sağlık canım ne güzel birşeyler üreetip bir de para kazanmak...

Merhaba kızlar
Bu yanık problemi beni psikolojik olarak öyle sarstı ki hazır yürüyebilecek duruma geldim dedim ve bu hafta sonu ani bir kararla tatile gittim arkadaşlarımla.
Üstelik cebimde nakit 1 TL bile yoktu. Buna rağmen gittim, herseyi karttan harcadim.

600 TL harcamışım karttan. Ama olsun günlerdir evde acıdan ağlayarak geziyordum kendimi helak etmistim. Bu tatil bana çok iyi geldi.

Bugunde bir arkadasim doğum günüydü 72 TL harcadım hediye icin. Oda köyden gelirken benim icin kabak ve yaprak getirmis. Anlayacağınız birikim konusunda yerlerdeyim

Merhaba kızlar
Bu yanık problemi beni psikolojik olarak öyle sarstı ki hazır yürüyebilecek duruma geldim dedim ve bu hafta sonu ani bir kararla tatile gittim arkadaşlarımla.
Üstelik cebimde nakit 1 TL bile yoktu. Buna rağmen gittim, herseyi karttan harcadim.

600 TL harcamışım karttan. Ama olsun günlerdir evde acıdan ağlayarak geziyordum kendimi helak etmistim. Bu tatil bana çok iyi geldi.

Bugunde bir arkadasim doğum günüydü 72 TL harcadım hediye icin. Oda köyden gelirken benim icin kabak ve yaprak getirmis. Anlayacağınız birikim konusunda yerlerdeyim
çok iyi yapmışsın canım, psikoloji önemli , kafan dağılmış, bunun maddi karşılığı olamaz...para gelir yine, birikim de yapılır, önemli olan sağlığın, sevindim senin adına..

Merhaba kızlar

Olsun canınız sağ olsun keyfiniz yerine gelsin de yine yaparsınız inşallah . Sonuçta parayı yine kendimiz için kazanıyoruz . Huzur vermeyecekse biriktirmenin ne faydası var

ah kuzumm, gel beraber yüzelim :KK66: deniz yok mu o taraflarda,yakınlarda?
neyse az kaldı tatlım şurada 15 gün sonra tatile kavuşacaksınız inşallahhhh...

vallahi param kısıtlı, ya batarım ya çıkarım en son sıkışırsam şirketten avans alırım dedim, euromu aldım, alışkanlığı yitirmeyeyim diye...
Canimsinnn... Buralarda deniz varda çok pis ben güneye akmak istiyorum...
Ne kadar uzak da olsa o antalya bize iyi geliyor uzun yolculuk yapmayı da seviyorum eşim de araba kullanmayı seviyor..
Çocukluklarım eşyalarını bir karıştırmaya başlasam mı çok da erken daha ama.
Yumurta kapıya dayanınca hazırlanmayı sevmiyorum ben.
Herşeyi planlamayı seviyorum son dk hazırlıkları hiç bana göre değil..

Canimsinnn... Buralarda deniz varda çok pis ben güneye akmak istiyorum...
Ne kadar uzak da olsa o antalya bize iyi geliyor uzun yolculuk yapmayı da seviyorum eşim de araba kullanmayı seviyor..
Çocukluklarım eşyalarını bir karıştırmaya başlasam mı çok da erken daha ama.
Yumurta kapıya dayanınca hazırlanmayı sevmiyorum ben.
Herşeyi planlamayı seviyorum son dk hazırlıkları hiç bana göre değil..
en güzel zamana denk getişmişsiniz, Allah içinize sindirsin inşallah...
e sen yavaş yavaş başla o halde bence..önce bi liste yap mutlaka yanına alman gerekenleri...

sempatik_kiz sempatik_kiz çok sevindim senin adına tatil yapmak sana iyi gelmiş kafanı da dağıtmaya yardımcı olmuştur...

Ben tatili ihtiyaç olarak görüyorum..
Insana çok iyi geliyor öyle ki bu yıl tatilimiz tarih olarak geçe ayarladık ne zamandır canımız sıkılıyor.. Bir an önce gitmek istiyoruz

çok iyi yapmışsın canım, psikoloji önemli , kafan dağılmış, bunun maddi karşılığı olamaz...para gelir yine, birikim de yapılır, önemli olan sağlığın, sevindim senin adına..

Olsun canınız sağ olsun keyfiniz yerine gelsin de yine yaparsınız inşallah . Sonuçta parayı yine kendimiz için kazanıyoruz . Huzur vermeyecekse biriktirmenin ne faydası var
Olan parayı harcasam sıkıntı yoktu da olmayan parayı harcamak tatil dönüşü azıcık canımı sıktı:KK51:
Bu sıralar hiç harcama yapmadan dişimi sıkmalıyım, yoksa ay sonu zorlanacağımo_O

Olan parayı harcasam sıkıntı yoktu da olmayan parayı harcamak tatil dönüşü azıcık canımı sıktı:KK51:
Bu sıralar hiç harcama yapmadan dişimi sıkmalıyım, yoksa ay sonu zorlanacağımo_O
olan olmuş nasılsa, boşver aldığın keyfe bakıp mutlu olmaya çalış bence.. ne borçlar ödedin sen, halledersin onu da, dert etme...

sempatik_kiz sempatik_kiz çok sevindim senin adına tatil yapmak sana iyi gelmiş kafanı da dağıtmaya yardımcı olmuştur...

Ben tatili ihtiyaç olarak görüyorum..
Insana çok iyi geliyor öyle ki bu yıl tatilimiz tarih olarak geçe ayarladık ne zamandır canımız sıkılıyor.. Bir an önce gitmek istiyoruz
Haklısın cnm tatil gerçekten bir ihtiyaçmış buna artık bende inanıyorum. Senin tatilede az kalmış inşallah istedigin gibi güzel geçer

olan olmuş nasılsa, boşver aldığın keyfe bakıp mutlu olmaya çalış bence.. ne borçlar ödedin sen, halledersin onu da, dert etme...
Çok doğru dedin, nerdeyse tatile gittigim icin pişman olmaya başlamıştım.
Ama gercekten cok iyi geldi. Benden değerlimi yine öderim

Olsun biraz zorlanır sonra yoluna koyarsınız. Kafanızı dinlediğinizi kar sayın

Erken değildir dimi anca hazırlanırım
Listemi yapmıştım canım yıkama ütüleme işleri var..
yavaş yavaş başla istersen hepsi yığılırsa sonra sıkılırsın..

Çok doğru dedin, nerdeyse tatile gittigim icin pişman olmaya başlamıştım.
Ama gercekten cok iyi geldi. Benden değerlimi yine öderim

ödenir gider... şimdi yapmayacaksın da ne zaman yapacaksın, iyi olmuş, sefan olsun...

Yarın avans günü 200 tl vereceğim (alırken iyiydii)
Bir arkadaşıma ev hediyesi alacağım onu da yarın alırım kısmetse.
Ne alsam kızlar var mı fikriniz ben kahve takımı düşündüm ama.
bu ara tablo ile kafayı bozmuş bir olarak tablo al diyeyim canım kaptanım, sen de benimle kafayı ye, anca beraber,kanca beraber :KK66:

şaka bir yana, kahve takımı güzel seçim tatlım,kullandıkça seni hatırlar...

bu arada avans neden ödüyorsun onu anlamadım? maaştan düşmüyor mu?

X