Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Güle güle yiyin afiyet olsun da bu aldıklarını z çok çok ucuz burda 60 70 giderdi vallahi şanslısın
sağol canım
çok uygundu pazar
domates salatalık kilosu 1er lira şeftali 2 lira muz 5lira üzüm 2lira marul maydonoz 1er lira
meyveyi çok severim en çok parada meyveye gidiyor

Slm kızlar
Sabah kahvaltıya arkd geldi
Carsıya çıkacaktık yorgun hissettim kendimi çıkmadım para cebimde kalmış oldu
Akşam da caya misafir gelecek Bi tatlım var Bi de meyve faslı olur
Gelenler de Bişi yapıp getirecek hamileyim diye kıyamadılar sağolsunlar iyi oldu
Yarın maaş günü borçlar ödenecek bu ay elde Bişi kalmıyo cok sıkıştık
Allah ferahlık verir inşallah

sağol canım
çok uygundu pazar
domates salatalık kilosu 1er lira şeftali 2 lira muz 5lira üzüm 2lira marul maydonoz 1er lira
meyveyi çok severim en çok parada meyveye gidiyor
Aynı ben :KK66:
Geçen hafta
Domates salata 2
Şeftali 4
Üzüm 3 4 arasıydı
Fasulye de 4

Herkese günaydın kızlar :KK54: herkese benden çay :KK66: nasılsınız bakalım keyiflee nasıl :KK52: h sonu biraz temizlik biraz tembellik bolcada alışverişle gecti market alışverişi yaptım k.kartımdan nakitim kalmamıştı toplamda 160 tl harcadım :işsiz: ben birde kartlardan harcama yapmamaya çalışiyorum taksitler dısında önümüzdeki ay kartlar yüklü gelicek şimdiden bunu n stresi sardı :KK17:
Merhaba Canım @tobosoludulcinea alışveriş olmazsa olmazımız zaten olsun...
Ben artık market alışverişinde kart az Kullanıyorum kendimden korkuyorum çünkü eskisi gibi olmaktan...
bugün güngör uras'ın altın nereye yazısı..ilgilenen arkadaşlar için link atıyorummm

http://m.milliyet.com.tr/yazarlar/gungor-uras/altin-nereye--2501565/
Merhaba no_name_ no_name_ m hafta sonu çok fazla uğrayamıyoruz ıssız kalıyor buralar nasılsın cnm..
Altın topiğine çok uygun bir yazı çok doğru yazmış bence doğru yoldayız canlar
doğru demiş uzun süreli tutabilen ve buna kalbi dayanabilenler kazanacak En Büyük KK

Bende katılıyorum canım buna umarım uzun süre tutabiliriz inş

Selamlar
Haftasonu Eskişehir'deydik. Cuma akşam eşimin akrabasının düğününe katıldık. Cumartesi günü de kızımın 4 yaş doğumgününü kutladık.
Kızıma bir peluş ayı, bir Elsa bebeği bir de barbie bebek hediye geldi.
Ben bu şekilde oyuncak hediye geldiğinde aynı oyuncakların muadillerini elden çıkarıyorum. Evden kıza çaktırmadan bir ayı 2 bebek yolcu demek oluyor bu.:sus:
Merhaba elecda elecda kızının yaş günü kutlu olsun cnm... Oyuncak için yaptığını da takdir ettim...
Merhaba
An itibariyle güncel birikimim 4 gr altın, 25 dolar 15 euro

Bereketli olsun birikimlerin cnm.

Hali hazırda da 1 tam 1 yarım parası birikti ama altın bayağı yüksek . Uzun vadede bozdurmayı düşünmediğim için yine de alacağım sanırım. :bicak:
Sizce de öylemi yapayım .?:KK56:

Birde ben boş kaldığım dakikada topik, altın ,para , birikim konuların da buluyorum kendi mi acaba psikolojim mi bozuldu :ukala::ukala:

Allah razı olsun teyzesi :)

2 yıl daha buradayız Allah nasip ederse. Sonra inşallah kendi evimize taşınacağız, ama kendi evim buradan çok daha küçük maalesef :KK43:

Dediğin gibi 2 yıla kim öle kim kala, elbet oyuncaklar yerini bulur, başka minikleri sevindirir :)

Sen nasılsın, ne var ne yok? Değerlerin düştü mü? Bugün müydü yeni tahlil günü yoksa?

vallahi tatlım bu ara yaptırmam lazım ama bıktım, bezdim artık..bir kaç güne yaptırırım, enson 119 du, sıfırlanmıştır inşallah artık...

no_name_ no_name_ iyiyim canım sen nasılsın. kolay gelsin ben de temizlik yapacam. bide dışarı çıkmam lazım ödemelerim var.
@msf2407 canım geçmiş olsun kuzuna. hediyelerini de güle güle kullansın:) ne aşısı oldu?
@sinirliportakal allah can sağlığı versin birikim olur elbet.
@tobosoludulcinea ooo çay:) tabi soğumadıysa bu saate kadar:) k.kartı sıkıntı ya. allah ödeme kolaylığı versin canım

sana da kolay gelsin kuzum, öldüm bittim bugün saçma bi gündü :KK43:

amaaan nerede değilim ki, bayıldım sıcaktan...dışarıda acil işler çıktı onlara koştum tatlım, yeni girdim eve :KK43:

Hali hazırda da 1 tam 1 yarım parası birikti ama altın bayağı yüksek . Uzun vadede bozdurmayı düşünmediğim için yine de alacağım sanırım. :bicak:

Birde ben boş kaldığım dakikada topik, altın ,para , birikim konuların da buluyorum kendi mi acaba psikolojim mi bozuldu :ukala::ukala:

ben olsam alırdım, hatta en yüksek olduğu gün bile gidip aldım..al canım bence..harcanmasın para ortalıkta..

bu arada ben de 1 aydır aynı haldeyim, hep birikim ve tasarruf konularında geziyorum :KK66:

haftasonu o kadar hamurişinden sonra içim kurudu resmen kendime mercimek çorba ve salata yapmıştım ki eşim mercimek köfte istedi, şimdi köftenin başına geçeceğim..sonra da akşam eşim gelince havuza ineceğiz biraz, hastalığım geçti yine başladım havuz deniz faslına..neredeyse 1 ay olacak, en sevdiğim aktiviteden uzak kalmıştım...yüzeyim biraz, sinirlere iyi geliyor :KK66:

bu arada 25 euro aldım bu ay yine...her ay en az 25 euro almaya çalışacağım...

Akşam 6 dan sonra belki arkadaşla buluşur kahve içeriz :KK66:
nora2010 nora2010 ne zamandır görmüyorum canım seni buralarda..
Gece vardiyası en sevmediğim vardiya :KK12:

Bazen bana da denk geliyor..
İki gündür birikim adına birşey yoktu Şu an itibariyle kumbaraya eşimden aldığım 75 tl yi attım :halay:

Harcamam sıfır . Erzak da meyve sebze de kendi marketimizden geliyor eve.
Kış gelirse biraz ip masrafım olur:KK69::KK69:
Örgüye merak sardımda:KK22:
Örgü örmek terapi gibi geliyor insana.. Kolay gelsin Canım..
Birikim düşünmek kötü birşey değil canım böyle böyle alışkanlık edinirsin :KK66:

Ben olsam beklemem altının düşmesini maaş aldığım gün ayırıyorum hemen altın almak için. Yoksa harcamaktan korkuyorum :oops:

haftasonu o kadar hamurişinden sonra içim kurudu resmen kendime mercimek çorba ve salata yapmıştım ki eşim mercimek köfte istedi, şimdi köftenin başına geçeceğim..sonra da akşam eşim gelince havuza ineceğiz biraz, hastalığım geçti yine başladım havuz deniz faslına..neredeyse 1 ay olacak, en sevdiğim aktiviteden uzak kalmıştım...yüzeyim biraz, sinirlere iyi geliyor :KK66:

bu arada 25 euro aldım bu ay yine...her ay en az 25 euro almaya çalışacağım...

Kolay gelsin Canım :21:
Euroların bereketli olsun...
Ayy bana havuz deniz kaydırak dimee Ah iple çekiyoruz :KK31:

Çok güzel bir aktivite canım tadını çıkar :KK75:

karamelli_turta karamelli_turta aynen örgü bambaşka bişeymiş hiç anlamaz bilmezdim ama öğrendim , herşeyi süper yapamıyorum ama çabalaya çabalaya yapıyorum bayaa.
Önce lif den başladım . 40 tanesini bi arkadaş aracılığıyla satıp 200 tl kazanıp bi çeyrek bile almıştım hatta :KK54:
Şimdi Bebek yelekleri yapıyorum .

no_name_ no_name_ aynen valla geçmiş topikleri bile okudum :KK49:
Bende tüm birikim topiklerini okudum itiraf ediyorum :-)
ben onları bitirdim, gogılda ne varsa okudum, halen ekşi deki para biriktirme tasarruf yöntemlerine açıp açıp bakıyorum :KK66:
Netten baska yerlerdeki tasarruf birikim yatırım ile ilgili yazı ve videoları bile izledim. Özellikle özlem denizmenin videolarını çok faydalı buldum... :KK73:

Kolay gelsin Canım :21:
Euroların bereketli olsun...
Ayy bana havuz deniz kaydırak dimee Ah iple çekiyoruz :KK31:

Çok güzel bir aktivite canım tadını çıkar :KK75:
ah kuzumm, gel beraber yüzelim :KK66: deniz yok mu o taraflarda,yakınlarda?
neyse az kaldı tatlım şurada 15 gün sonra tatile kavuşacaksınız inşallahhhh...

vallahi param kısıtlı, ya batarım ya çıkarım en son sıkışırsam şirketten avans alırım dedim, euromu aldım, alışkanlığı yitirmeyeyim diye...

X