Altın biriktirmeye başlıyoruzz

valla canım bu aydan sonra sanırım benımde hedefım 1 ceyrek olacak elıme bısey kalmıyor. bu ay bes geldı dye toplu alım yapacagm

Hadi hayırlısı canım. Birikimin büyüğü küçüğü olmaz :) birikim birikimdir :))))
Çeyreği de küçümsemeyelim yani

o kadar zor ki beklemek, birde psikolojik belirtiler yasıyorum, biliyorum hepsini zihnim yapıyor :)

Ayy canım ya seni çok iyi anlıyorum. Bende hamilelik beklerken öyleydim. Midem bulanıyor gibi hissediyordum.

Ama en son artık hamile olduğum ay, hissetmeme gerek kalmadı, direk kusmaya başladım

Umarım istediğin gibi olur herşey :) beklemek de çok heyecanlı gerçekten :)

tabiki de, ceyrek dedıgımız sey olmus 230 tl

Ya ben arkadaşıma düğününde, başka bir arkadaşımla çeyrek gönderdim. Onun da elinde fazla çeyrek varmış. Almadı yani elindekini taktı.

Bende parasını, netten bakarak 243 tl olarak gönderdim. 13 lira zarardayım

aynen canım, hayırlısı artık, ben dersimi çalıştım :))

kötü olmuş canım olsun sağlık olsun

Günaydın kızlar
Misafirlerle tatil yapıyoruz bizde kac gündür nete girmedim
Yarın gidecekler inşallah misafirler
Ayy altın nolmuş öyle niye yükseldi o kadar
Daha yükselecek mi ki n'oluyo kızlar Bi deyiverin
Günaydın Canım...
Altına yöneldik ya yükselmeye başlayadı koreyi falan bahane ediyorlar..
2018 de rekora gideceği söyleniyor...

Immm cnm kötü olmuş da onun tercihi kendi altınını takması saçma olmuş biraz...
Üzülme boşver...

Günaydın canlar hayırlı cumalar nasılsınız bakiim son sayfayı okuaybildim sadece biraz topiğin gündemine hakim olayım diye herkes afiyettedir keyifler yerindedir inşallah buzmavileylak inanıyorum canım çok zor beklemek ama nolur az daha sık dişini inşallah gönlüne gore hayırlısıyla güzel haber alicaksın msf2407 kendi çeyreğini nasıl göndericektin canım kurye masrafın olucak mıydı eğer öyleyse masrafıda düşerek düşün elinde bi çeyreğin kalmış oldu bugünkü kurdan bile alsan elinde çeyrek altının var ben çokda olumsuz değilim canım

bizim elimizde küçük bir toplu para var aslında. eşim nakitte tutmak istiyor. madem altın rekora koşacakmış altın mı alsak ya
Canım sizin tercihiniz Bazı arkadaşlar acil durum parası olarak bekletiyor..
Bir miktar kenarda bekletilip, kalanı ile altın alınabilir uzun yollu birikim için ayrılacaksa cnm...
Yoksa bugün altın alıp 2 ay sonra bozdurmak zarar ettirir..

işte araba alma niyetimiz de var.. nakit lazım olacak. eşimle bi konuşayım bakayım. belki en azından 1 tane ata alırım.

günaydınn sana da hayırlı cumalar kolay gelsin:)

işte araba alma niyetimiz de var.. nakit lazım olacak. eşimle bi konuşayım bakayım. belki en azından 1 tane ata alırım.
Siz bilirsiniz ama o paranın tümünü araba alırken kullanacaksanız eğer nakit bekletin derim cnm...
Uzun vadede birikim içinse ataaa
tobosolu_dulcinea günaydın canım özlüyoruz seni... Nasılsın ne var ne yok...

:)) tabi canım orası öyle. O biraz kate e bağlama haliydi :) yoksa kendim gitsem zaten 13 liranın kat be kat fazlasını harcayacaktım :))) böylesi daha iyi oldu :)

Günaydın bu arada, hayırlı cumalar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…