Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ehiii, azucuk süsleneyim şekerim bi şeycik olmaz...oyy sakın bana zimmetleme, bu sefer gece gündüz yazarım sorumluluk hisseder, kimse hiç bir şey okuyamaz :KK66:

günaydın tatlımmm, kısmetse ATA düşünüyorum ama şu an tv de 986 tl gördüm kalbim zonkladı, kuyumcuda kesin 1000 dir o... :KK43:

günaydın canım, kolay gelsin iyi çalışmalar

hiç sorma çok yüksek ama gözümü karartıp alacağım sanırım yoksa paranın gideceği yer çok..Rabbim darda kalıp bozmak zorunda bırakmasın inşallah...inşallah komşuda sıkıntılı bi durum yoktur, çok can sıkıcı...Allah yardımcısı olsun darda kalanların

baya arttı ya :KK43:

deme ya
hiç param yok dün borcamımı aldım 25 tl verdim
ayın 15ine kadar 15 tlm var günde 1 tl harcıycam:-)
neyse akşam kocamın ceplerini kurcalayım:cool:

eylülün sonu ekimin başı gibi bi yerden para gelir gibi 500 tl falan ama hediye çeyrek almam lazım 2 tane oda ona gider off fakirliğin gözü kör olsun:mad:
deme öyle canım benim yaa, dünyadaki en büyük servet bizi seven yakınlarımız, ve de evlatlarınız ..bak kaç bin tl paralar harcadım 2 yıldır bi bebek sahibi olamadım..her şeyin başı sağlık, hamdolsun bu günümüze..
bu arada sizin çocuklar var çok kasamıyorsunuz haklı olarak ben inanılmaz kasıyorum son 2 aydır, yoksa zenginlikten ya da kenarda boş duran parayı değerlendireyim hevesinden değil inan...yaş olmuş 39, kenara acil bir şeyler koymam lazım :KK43:

ben daha bu ayki altınımı almadım canım, alacagım inşallah bu ay bayada giderimiz var bakalım, haftasnu almayı dusunuyorum bende
Alırsın Canım sende inşallah...
Alacağın miktarı ayrı bir yere koyarsan elin Ona gitmez o zaman hafta sonu altın günü sende tatlım :KK200:

Alırsın Canım sende inşallah...
Alacağın miktarı ayrı bir yere koyarsan elin Ona gitmez o zaman hafta sonu altın günü sende tatlım :KK200:

tamam tatlım oyle olsun :)

Altın kızlar ben cumartesimi pazarmı test yapayım :KK70:

deme ya
hiç param yok dün borcamımı aldım 25 tl verdim
ayın 15ine kadar 15 tlm var günde 1 tl harcıycam:-)
neyse akşam kocamın ceplerini kurcalayım:cool:

eylülün sonu ekimin başı gibi bi yerden para gelir gibi 500 tl falan ama hediye çeyrek almam lazım 2 tane oda ona gider off fakirliğin gözü kör olsun:mad:
Bazen öyle oluyor maaşa kadar az kalıyor olsun Canım beklediğin bir para olmasa çeyrekleri borçla almak zorunda kalacaktın...

amanın kızlar saat 10 olmuş, ben hemen çıkıyorum, erken gidip siftah yapacak bi esnaf bulayım, o zaman indirim koparabiliyorum azıcık...dönünce hemen gelirim, öptüm hepinizi, Allaha emanet olun
Hadi canım selametle...
Inş indirim yapar da alırsın :KK200:

buzmavileylak buzmavileylak bat hangi gün? Hayırlısı olur inşallah Canım bence yarın sabah erkenden yap o_O

günaydın tatlım, hayırlı cumalar olsunnn

günaydın kuzucum, Allah razı olsun gidip bi bakayım piyasa ne durumda...

@sempatik_kiz ne durumda acaba, inşallah dün gittiği doktıordan güzel cevaplar almış ve tedavisi iyi gidiyordur , aklım onda kaldı..

@tobosoludulcinea tatlım yoksun bu sabah, gözlerim seni arıyor canım benim, gel artık, gidecem ben, çıkmadan bi göreydim gül yüzünü..

ayiciklijelibom ayiciklijelibom şekerim gidip geri mi yattın ne yaptın, nerdesinnn?
burdayımm:) evet geri uyudum yazdıktan sonra. dün çok yoruldum.
altınların şimdiden hayırlı olsun allah ödeme kolaylığı versin.
harcama direnci hee:)) şu kimyonun da kulaklarını çekmek lazım:))

Günaydın canım,,,iyiy gidiyor, maaşım erken yattı bu ay altın parası ayrımadım nakit koydum kenarıya alcam ınsallh senın nasıl gıdıyor.

İyi yapmışsın canım, biraz düşer umarım da alırsın.

Benim simdilik birşey yok o_O 15 inde yatıyor maaş, malum memur olunca :) giderlerden sonra bakacağız ama hedefim 1 çeyrek almak, bakalım :)

İyi yapmışsın canım, biraz düşer umarım da alırsın.

Benim simdilik birşey yok o_O 15 inde yatıyor maaş, malum memur olunca :) giderlerden sonra bakacağız ama hedefim 1 çeyrek almak, bakalım :)

valla canım bu aydan sonra sanırım benımde hedefım 1 ceyrek olacak elıme bısey kalmıyor. bu ay bes geldı dye toplu alım yapacagm

X